PDA

View Full Version : FM2015 Alamayacağım Yardım Gerek

mete14
26.Ekim.2014, 11:28
Arkadaşlar offline oynayan varmı ortak alalım 2 yıldır alıyorum kendim ama bu yıl lise sondayım almak istemiyorum ama fm bağımlılığı malumunuz çok oynamayacağım için biriyle ortak alabilirim.hatta alan varsa hayrına veya ucuz bir miktara verirse çok iyi olur hiç dokunmam sadece offline girerim lys yi atlatıncada kendime alırım yine.bu adam almıyor biz para verip alıyoruz neden verelim diye düşünmeyin arkadaşlar 2 yıldır alıyorum ve kendin alınca mecburen oynuyorsun online-offline ama bu yıl da alırsam çok kötü olur benim için.zaten ygs ye yaklaşınca oynamayı bırakıcağım.

mete14
26.Ekim.2014, 13:14
57 görüntülenme 0 cevap ... Neyse arkadaşlar sizde haklısınız bu devirde kimseye güvenilmez.

semposezer
26.Ekim.2014, 13:20
kardesım kımse tanımadıgı bır ınsana 70 tlye aldıgı oyunu vermez,tanıdık olsan neyse.aklın erıyormu senın boyle biseye. eger cok oynamak ıstıyosan 3 hafta sonra al 5 tlye,uygun olan zamandada orjınalını alırsın

World Hollow o1
26.Ekim.2014, 13:28
Gel vereyim ben sana yanlız bu kod için bir sınır varmı onu bir çözmek lazım?

mete14
26.Ekim.2014, 13:31
Gel vereyim ben sana yanlız bu kod için bir sınır varmı onu bir çözmek lazım?

Mesaj attım bakarmısın

BaGa TaRKaN
26.Ekim.2014, 13:31
Kodlar Tek Kullanımlık Serhat. Aktive Ettiysen Bir Daha Olmaz. Ama Steam Hesabını Ortak Paylaşırım Dersen O Olabilir.

nostalgia
26.Ekim.2014, 13:32
Bu tek kodla iki kişi oynama işi nasıl oluyor birisi beni tam olarak aydınlatabilir mi acaba :)

mete14
26.Ekim.2014, 13:34
Bu tek kodla iki kişi oynama işi nasıl oluyor birisi beni tam olarak aydınlatabilir mi acaba :)

Örneğin 3 arkadaş alıyorsunuz 1 key bir hesaba aktifleştiriyorsunuz sırayla hepiniz indiriyorsunuz 2 kişi offline oynuyor.

World Hollow o1
26.Ekim.2014, 13:36
Kodlar Tek Kullanımlık Serhat. Aktive Ettiysen Bir Daha Olmaz. Ama Steam Hesabını Ortak Paylaşırım Dersen O Olabilir.

Bu arkadaş oyunu kursa ondan sonra benim steam'ından çıksa güncellemeler gelecek mi bu arkadaşa?

RodiMood
26.Ekim.2014, 13:37
Bekle biraz Ocak-Şubat gibi steam indirimleri olur, Orada 20-30 TL alır oynarsın. Ama lise sonda 1 sene dişini sık oynama bence.

mete14
26.Ekim.2014, 13:40
Bekle biraz Ocak-Şubat gibi steam indirimleri olur, Orada 20-30 TL alır oynarsın. Ama lise sonda 1 sene dişini sık oynama bence.

Asıl ocak-şubat gibi alırsam sıkıntı olur ygs martta zaten.şuanda oynayacağım en fazla 1 ay sonra bırakıcam zaten.almak istesem hemen önsipariş verirdim.

Bu arkadaş oyunu kursa ondan sonra benim steam'ından çıksa güncellemeler gelecek mi bu arkadaşa?

Offline olduğum için olmayacak ama güncelleme çıkınca 1 defa girip güncelleyip çıkıyorsun.

Lord Black
26.Ekim.2014, 13:50
Benden sana tavsiye boşver kardeşim FM'yi falan bu sene, biz de aynı yollardan aynı kafayla geçtik. Otur güzel güzel hazırlan sınavına. Sonra en az 4 yılın olucak istediğin herşeyi oynamak için. Bu yıl geri gelmeyecek.

nannar
26.Ekim.2014, 13:52
önce sınava çalış,sonra işe başlayınca ben gibi bol bol fm oynarsın :D

mete14
26.Ekim.2014, 13:55
Abi bırakmak bende isterim tabiki ama biliyorsun bu işleri.Ara vereyim dedim fm 14 e geçen hafta bu sefer girip kariyer okuyorum profillere bakıyorum yani olmuyor telefondan fifa 15 ultimate team e sardım hergün ikidebir giriyorum karar verdim iphone u kullanmıyacam sınava kadar ama haftada 1-2 gün fm oynayayım dedim çünkü hiçbir şey yapmayınca dersten başka 1-2 gün sonra insan bıkıyor yapamıyor ders şimdide fm 15 çıktı sürekli girip profillere bakıyorum internette birşeyler okuyorum oynasam daha az zamanım gidecek gerçekten .

kilham96
26.Ekim.2014, 14:16
Kardeşim aynısı geçen sene bende vardı ,oyun-ders dozunu ayarladım şükür kazandım.Umarım sende istediğin sonuca varırsın

mete14
26.Ekim.2014, 14:21
İnşallah kardeşim.bir an önce hevesimi alırsam iyi olacak gibi.

Zafonte
26.Ekim.2014, 22:08
kim steam hesabı şifresini versin aklın alıyor mu bunu?

mete14
26.Ekim.2014, 22:15
kim steam hesabı şifresini versin aklın alıyor mu bunu?

Ortak alanlar beraber giriyor hemde şifreyi değiştirir veren sıkıntı olmazki.hatta bende ona kendi hesabımın şifresimi veririm.

mete14
27.Ekim.2014, 18:05
Ortak alacak varmı bari ortak alayım çok fazla para vermek istemiyorum fazla oynayamayacağım çünkü

BaGa TaRKaN
27.Ekim.2014, 23:56
byariff (http://forum.turksportal.net/vb/member.php?u=274307) de Almak İstiyordu Eğer Almadıysa Daha Konuşup Anlaşabilirsiniz.