PDA

View Full Version : Twitch TV Yayını

UgurcanOrhan
26.Ekim.2014, 17:24
Beyler bildiğimiz gibi twitch tvde her türlü oyunun yayını oluyor fm diğer oyunlar kadar rabet görmeyebilir ama türkiyede hatrı sayılır fm tutkunu insanlar var. Turksportal turnuvaları veya fm yayını yapan streamerlar hep çok fazla muhabbet de edilebilecek bir oyun diğer oyunlara göre. 2 3 arkadaş bi ligte oynadıkları streamde hoş olabilir. Bu tarz girişimler çok güzel olabilir ilerisi için siz ne dersiniz olabilitesi bakımından...

Ali Hikmet
26.Ekim.2014, 18:14
Hocam 11 Kasım 2014 tarihinde twitch.tv den ben yayına başliyacağım örneğin
canlı yapacağım zaman benimle ortak kariyer yapan biri de olabilir.

http://www.twitch.tv/birsozalihikmet/profile

UgurcanOrhan
26.Ekim.2014, 18:24
Valla Ali dürüst olalım diğer oyunlar gibi bi 3bin 5bin izleyici olmaz ama 50 kişi olsun hoş sohbet olsun bence gayet eğlenceli olur. Sonuçta bilgisayarla başbaşa oynayıp bu kadar eğlendiğimiz bir oyunu kalabalık şekilde bol muhabbetli makaralı geçirmek çok keyifli olucağı kanatindeyim

Ali Hikmet
26.Ekim.2014, 18:40
o kadar izleyen yok fm12 de canlı yayın yaptığımda en fazla 150 kişi izliyordu. 13 de canlıyı bırakıp normal yayına geçtim o zaman biraz daha artmıştı. turksportal da böyle bir şey yaparsa on numara olur hem izliyip hem konuşuruz. canlı yayın yapılır yada normal yayın yapılır.

RodiMood
26.Ekim.2014, 21:34
Süper bir fikir olur, hem muhabbet edecek dağ gibi konu var. Her bölümde 1 ligi veya 1 takımı anlatsak kaç bölüm yaparız kim bilir :D

LifeGuard
28.Ekim.2014, 17:08
kesinlikle çok iyi bir fikir bende düşünüyorum bu şekil birşeyler yapmayı ortak arayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim :)