PDA

View Full Version : Dünya Altın Ayakkabı Ödülü

siran
29.Ekim.2014, 21:06
Merhaba Arkadaşlar Fm14 de 2028 Yılana Geldim Ve Artik Üst Üste Şampiyonlar Ligini Dünya Külüpler Şampiyonasını Kendi Ligimi Ve Kupalarımı Almış olmama Ragmen Hatta Bütün ilk 11 im Milli Takımlarda En iyi Oyuncu olarak Alınmasına Karşılık Türkiye Den 1 Tane Aday Çıkmıyor Benim Takımımı da Boşverin Neden Böyle bir Olay var Bunun bir Çözümü Varmıdır

Dünya Yılın Takımı içerisinde ilk 11 de 6 oyuncu Var

BaGa TaRKaN
29.Ekim.2014, 21:54
Altın Ayakkabı Ödülü Dünyada En Üst Liglerdeki Sezon İçerisinde En Çok Gol Atan Oyuncuya Verilir. Ayrıca Dünya Kupası Gol Krallığını da Kazanan Adaya da Verilir.

Acaba TR'den Böyle Oyuncu Çıkmamış Olabilir mi ? Türkiye Süper Liginde Gol Kralı Olan Oyuncunun Performansı Diğer Liglerdekine Oranla Az Olmuş Olabilir mi ?

siran
29.Ekim.2014, 22:30
valla o konuda pek bir bilgim yok ama dünya lig siralamasında 4. sıradayim ve benim altımdaki liglerden bile adaylar var sen söyleyince baktım da Türk Olarak Yaşar Yenigün Adında Bir Futbolcum Var OOS Ve ST Oynayan Bildigin Ronaldo Messi Seviyesinde Bişey Şampiyonlar Liginde Gol Kralı Kendi Ligimde Gol Kralı Lakin Aday Gösterilmiyor Aynı Oyuncuyu Barcelonaya Satsam Aynı Yıl Aday Olur eminim

lexoqe
30.Ekim.2014, 15:42
Milli takımda kaç golü var ?

siran
30.Ekim.2014, 20:46
98 mac 48 golu bulunmakda Fark Etmiyor Hocam ödülü kazanmış olan kişiyi bile transfer Etsem bi Sonraki Sene Aday listesine bile giremiyor