PDA

View Full Version : Rakip Talimatları

dedekorkut
29.Ekim.2014, 22:59
Arkadaslar mac oncesı rakıp talımatları kısmında eskıden yandakı oklara tıklayarak toplu komut verebılıyorduk. şimdi nasıl verebiliriz??

BaGa TaRKaN
29.Ekim.2014, 23:02
Eğer Asistana Bırakmadıysan Talimatları Yine Aynı Şekilde Verebilirsin.

RodiMood
29.Ekim.2014, 23:11
Şimdi daha güzel olmuş rakip talimatları , herşeyi bir tablo halinde görüyorsun. Ama Fm14 den farklı bir tarafı var, eğer asistana bırakırsan çok fazla oyuncuya markaj veriyor. Eskiden bu kadar amrkaj vermezlerdi.

Ayrıca rakip talimatlarını sadece maç başında verme , maçın içinde de değişiklikler olabiliyor veya bir oyuncu normalden daha ofansif oynayabiliyor. Maç içinde onlara da komut vermek gerekebilir.

dedekorkut
29.Ekim.2014, 23:26
örnegın rakıptekı tum takıma her zaman pres vermek ıstıyorum eskıden tek tıklamayla hepsıne verebılırdık sımdı tek tek 22 oyuncuyamı tıklayacagım ? :(

rakıptekı tum oyunculara herzaman pres , sıkı markaj , ve zayıf ayagı kullanmaya zorla vermem lazım tek tek tıklayarak verirsem 15 dakıka surer her mac :(

RodiMood
30.Ekim.2014, 00:06
Dediğini anladım ama şuan oyun açık değil, oyunu açtığımda istediğin şeyin olup olmadığına bakarım

kiddynamite
30.Ekim.2014, 19:12
örnegın rakıptekı tum takıma her zaman pres vermek ıstıyorum eskıden tek tıklamayla hepsıne verebılırdık sımdı tek tek 22 oyuncuyamı tıklayacagım ? :(

rakıptekı tum oyunculara herzaman pres , sıkı markaj , ve zayıf ayagı kullanmaya zorla vermem lazım tek tek tıklayarak verirsem 15 dakıka surer her mac :(

benim anlamadığım taktik ekranında genel direktifler kısmında,sahadaki olası tüm pozisyonlar için pres,markaj vs ayarlaması var.Burada gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra neden maç başlamadan bomboş gözüküyor ayarlar?

dedekorkut
07.Kasım.2014, 17:13
benim anlamadığım taktik ekranında genel direktifler kısmında,sahadaki olası tüm pozisyonlar için pres,markaj vs ayarlaması var.Burada gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra neden maç başlamadan bomboş gözüküyor ayarlar?

bilen yok mu ??

kiddynamite
07.Kasım.2014, 21:58

adminler bi el atın allah rızası için

RodRiGOtELLo14
08.Kasım.2014, 01:20
Boş gözükmüyor işliyor aslında. Maç başlarken açılan ekranda "Pozisyonu göster" e tıkla yaptıklarınız gözüküyor. Sadece listeleme şekli farklı o yüzden..