PDA

View Full Version : Editörden sonra kasma problemi

Kdarkig
31.Ekim.2014, 19:40
Arkadaşlar ben herkesin dilinde olan FMRTE programını denemek amacıyla bilgisayarıma indirmiştim. Programı felan kurdum oyuna girdim load yaptım ve program çalıştı. Altaysporu aldım oyuncularımın güçlerini ve bana verilen transfer bütçesini geliştirdim haliyle bu programda. Fakat şuan da çok fazla derecede pişmanım diyebilirim. Editörü kurduğum gün gene hiç kasmadan oyunu oynuyordum , fakat bu hafta başından beri fm oynanmıyor diyebilirim. Normalde 0 kasma olan oyunda şuanda devam tuşuna bastığımda sanki deprem oluyor. Bi saatte sayaç aşağı iniyor gün sağa kayıyor vb. Ben de buna çözüm olarak fmrte programını bilgisayarımdan kaldırdım. uninstall olarak vb. herşeyini tamamen sildim. Daha sonra gene fm 14 ü açtım fakat kasma problemi devam ediyordu ki ben altay kariyerimi programı denedikten sonra kapatmıştım. Yeni kariyer oyununa basıyorum bastığım gibi kasıyor , tercihlere tıklıyorum yarım saatte giriyor . Normalde ben oyunu yüksek grafik te oynuyordum ve kasmıyordu şimdi düşükte bile dehşet kasıyor. Oyunu silip baştan kurdum yine de fayda etmedi aynı kasma devam ediyor. Problem bilgisayar ile alakalı değil çünkü Counter , FIFA , COD gibi oyunları açtığımda kasma olmuyor sadece fm de bu editörden sonra kasma oldu ve düzeltemedim. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden çok teşekkür ediyorum.

xwerswoodx
24.Kasım.2014, 11:07
Öncelikle şunu söyleyim ki fmrte editöründen istediğin kadar edit yaparsan yap oyun kasmaz, oyunun kasmasının tek sebebi bilgisayarındaki başka bir programın veya virüsün kastırması olabilir veya bilgisayarın oyun için yeterli değildir.