PDA

View Full Version : Sakatlık Sakatlık Sakatlık !

mete14
01.Kasım.2014, 18:52
Evet arkadaşlar yanlış görmediniz tam 4 oyuncum sakatlandı ...

http://i.hizliresim.com/jYbyJm.png (http://hizliresim.com/jYbyJm)

Flawless Victory
01.Kasım.2014, 19:19
Cok abartili bir durum yok ki bunda 7-8 desen kisi sakatlandi desen tamam da. Eger antrenman programini maclar oynanirken agir yaptirirsan cok sakatlik olabiliyor.

mete14
01.Kasım.2014, 22:40
Hayır normal antrenman yaptırıyorum. Anormal olan şu her maç garanti sakatlık oluyor bende veya rakipte.

xwerswoodx
02.Kasım.2014, 00:02
Aynı durumdan bende muzdaripim, sezon başı kondüsyon için ağır antrenmanlarla başlayıp, hazırlık maçı döneminde hafife çektim, buna rağmen, hafif antrenman + ek antrenmanlarla birlikte ortalama antrenman yaptırırken, sezona 9 sakatla başladım, her neyse dedim, sezona başladım, ilk maç 3 oyuncum sakatlandı, 12 ye çıktı, tamam dedim devam ettim, 2. maç öncesi 1-2 oyuncum iyileşti, 2. maça çıktım (95 den aşağı kondüsyon değeri yok) 4 oyuncum sakatlandı. Maç bitincede oyundan çıkıp kayıtlı oyunumu sildim sinirden, bir dahada FM almamaya yemin ettim.

RodiMood
02.Kasım.2014, 00:59
Ben Eskişehirspor ile oynuyorum Galatasaray'ın 6-7 oyuncusu sakatlandı 8. haftaya kadar ama adamlarda nasıl geniş bir kadro varsa artık, hala ilk 3 ten çıkmadılar.

Lord Black
02.Kasım.2014, 01:08
Cok abartili bir durum yok ki bunda 7-8 desen kisi sakatlandi desen tamam da. Eger antrenman programini maclar oynanirken agir yaptirirsan cok sakatlik olabiliyor.

Aynı maçta 4 oyuncu sakatlanması yeterince anormal değil yani sizce öyle mi :)

edit: Şimdi farkettim sezon başıymış. O zaman biraz daha oluru var tabi. Form tutmuş bi kadrodan verilen 4 sakatlıkla sezon öncesi kıyaslanamaz..

PaVLeNKo
02.Kasım.2014, 02:10
Tamamen oyuncuların sakatlanma özelliğinin yüksek olmasından kaynaklaniyordur.

furdun
02.Kasım.2014, 03:00
Hangi takımı aldıysam hep sakatlık sıkınıtsı çektim her maç 2-3 oyuncum sakatlanıyor. Mevkilerde oyuncu kalmıyor genç oyuncuları oynatmak zorunda kalıyorum mecburen. Cidden bu sıkıntıları aşmazlarsa bu oyundan herkes soğumaya başlar.

mete14
02.Kasım.2014, 11:29
Sakatlıkla alakası yok ama savunma oyuncuları önündeki topa koşmuyor ortasahadan adam koşarak gelip alıp gidiyor sizdede oluyormu bu yoksa benim oyunculardamı sıkıntı var

orhuncet
03.Kasım.2014, 19:20
Sakatlık azalmış bence nerdeyse hiç yok diycem o kadar yani ..