PDA

View Full Version : Oyuncu Temsilcisi Kovma

Bulstrap87
01.Kasım.2014, 19:46
Geçen seride oyuncularla daha rahat iletisime girebiliyorduk bu seride iletisim konusunda sıkıntı cekiyorum sözlesme istiyorlar tamam diyorum faiş fiyat cekiyor imzalamıyorum daha sonra sözlesme yapmadın mı üzülüyor birde takımın tüm adamlarını üzüyor snra takım allak bullak oluyor :)

neyse esas sormak istedigim gecen seride sözlesme istediklerinde temsilciye para bayılmamak icin temsilcini kov deyip sözlesme imzalıyordum :) bu seride temsilci kov secenegi yok sanırım yada ben bulamadım ???

BaGa TaRKaN
01.Kasım.2014, 19:52
Yine Var İletişimde. Temsilcisi Yoksa Eğer Aktif Değildir.

ErayG
01.Kasım.2014, 20:19
Aynı sıkıntı bende de var. Adam gelmiş 30 yaşına oyuncuya verdiğimiz maaş yetmiyor gibi bir de temsilcisi tonla para istiyor. Hadi yeni bir transfer yapsak neyse. Bir de bazı temsilciler kendi aldıkları parayı kilitliyor elleyemiyorsun. Ben de bakmıştım etkileşime ama kovması için bir görüşme bulamamıştım.

Bulstrap87
01.Kasım.2014, 20:25
Yine Var İletişimde. Temsilcisi Yoksa Eğer Aktif Değildir.

ben yinede öyle bir menü göremedim hic bir futbolcuda yok caps koyabilir misin rica etsem??

ErayG
02.Kasım.2014, 02:30
ben yinede öyle bir menü göremedim hic bir futbolcuda yok caps koyabilir misin rica etsem??

Hocam bulabilirseniz paylaşırsanız sevinirim :)

Bulstrap87
02.Kasım.2014, 11:14
Hocam bulabilirseniz paylaşırsanız sevinirim :)

daha ne yazıkki bulamadım bulabilen bir arkadas varsa lütfen nereden yapıldıgına dair bir resim paylasabilir mi??

DaveJones
02.Kasım.2014, 13:10
Oyuncularla iletişimi her istediğimiz zaman yapamıyoruz bu yıl. Benim en çok canımı sıkan değişimlerden biri bu oldu açıkçası. Ama oyuncunun menajeri yeni kontrat istediğinde menajeri kovmasını isteme seçeneği de geliyor sağ altta. Ordan oyuncuyu ikna edebilirseniz kovuyor menajerini ki birkaç oyuncumda işe yaradı bu.

HKi
03.Kasım.2014, 19:59
Bence oyuna oyuncularla muhattap olma diye seçenek olması gerekiyor. Cidden ben taktiksel bir teknik direktör olmak istiyorum sorunlarla yardımcı n ugrassın.