PDA

View Full Version : editor

cimbomlueyup
04.Kasım.2014, 16:26
editor çıktımı arkdaşlar bu yabancı sınırı deli etti beni böyle bişey buldum ama anlamadım tam oalrak
http://www.fmscout.com/a-fm15-pre-ga...e-editors.html
biran önce çözüm bulmam lazım zar zor yerli buluyorm sonra adam gitmek istiyo

antiRED
04.Kasım.2014, 16:31
7 Kasım'ı bekle Steam üzerinden editörü de kullan, logoyu da ekle. Biraz sabır :)

cimbomlueyup
04.Kasım.2014, 16:53
steam üzerinden editor nası kullanılıyo bulamadım bi turlü

antiRED
04.Kasım.2014, 16:55
Oyun 7 Kasımda çıkacak. Editör de o zaman çıkar.

cimbomlueyup
04.Kasım.2014, 17:23
teşekkür ederim oyun içi editor dimi

antiRED
04.Kasım.2014, 17:26
Tahminimce oyun içi editör de o zaman çıkar ama o paralı oluyor. Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene 5 dolardı.

cimbomlueyup
07.Kasım.2014, 01:16
real time editor çıkmş 5 dolar onla oyunun çıkardığı editor arasında ne fark var madem ikiside paralı beklemyip onu almak daha iyi dğil mi

PaVLeNKo
07.Kasım.2014, 01:22
Fmrt daha kapsamlı..

antiRED
07.Kasım.2014, 09:21
real time editor çıkmş 5 dolar onla oyunun çıkardığı editor arasında ne fark var madem ikiside paralı beklemyip onu almak daha iyi dğil mi

Normal editörde güncelleme yaparsın değiştirdiklerini değiştirirsin yeni oyuna başlarsın geçerli olur.

5 dolar olanda oyununu oynarken Messi'yi almak istersin 200 milyon dolar isterler kasanda 4 milyon vardır, editöre girersin takımının transfer bütçesini 200 milyon yaparsın, Messi'yi alırsın. Yani bu editör güncel takıma etki eder.

RodRiGOtELLo14
07.Kasım.2014, 10:20
Normal editörde güncelleme yaparsın değiştirdiklerini değiştirirsin yeni oyuna başlarsın geçerli olur.

5 dolar olanda oyununu oynarken Messi'yi almak istersin 200 milyon dolar isterler kasanda 4 milyon vardır, editöre girersin takımının transfer bütçesini 200 milyon yaparsın, Messi'yi alırsın. Yani bu editör güncel takıma etki eder.

Yok arkadaş onu sormamış. Oyun içi editörü ile farkı sormuş.

İkisi de aynı işi görüyor. Biri oyunu resmi yapan firmanın diğeri başka bir firmanın ürünü. Tabi FMRTE daha kapsamlı her şeye kontrol imkanı var. Oyun içi editör biraz daha kısıtlı.

Örnek: serbest kalma maddesi 5 tl olan bir oyuncunun bu maddesini sadece FMRTE ile güncelleyebilirsiniz..

FMRTE 15 tl oyun içi editör 12.50 tl. Ben oyun içi editörü aldım çünkü FMRTE henüz aktif değil.. Bazı düzeltmeler için almak gerekti. Beklerim derseniz FMRTE alın..

Ali Hikmet
07.Kasım.2014, 11:58

İkisi de aynı işi görüyor. Biri oyunu resmi yapan firmanın diğeri başka bir firmanın ürünü. Tabi FMRTE daha kapsamlı her şeye kontrol imkanı var. Oyun içi editör biraz daha kısıtlı.

Örnek: serbest kalma maddesi 5 tl olan bir oyuncunun bu maddesini sadece FMRTE ile güncelleyebilirsiniz..

FMRTE 15 tl oyun içi editör 12.50 tl. Ben oyun içi editörü aldım çünkü FMRTE henüz aktif değil.. Bazı düzeltmeler için almak gerekti. Beklerim derseniz FMRTE alın..

Oyun içi editörü nasıl alıyoruz?

RodRiGOtELLo14
07.Kasım.2014, 12:13
Oyun içi editörü nasıl alıyoruz?

Oyunu açtıktan sonra "İndirmeler" bölümüne tıklayın direk karşınıza ekran çıkıyor.

antiRED
07.Kasım.2014, 14:11

Ben de yanlış biliyormuş demek, teşekkürler bilgilendirme için :icon_redface:

Potential200
07.Kasım.2014, 14:46
normal editör çıktı mı arkadaşlar çıktıysa nerde ben bulamadım yardımcı olur musunuz

PaVLeNKo
07.Kasım.2014, 14:58
Steam--Araçlar--Editör buradan indirebilirsin..

Potential200
07.Kasım.2014, 15:02
teşekkürler dostum