PDA

View Full Version : Sözleşme yenileme sorunu

yunuscimbom_2005
06.Kasım.2014, 12:27
İyi oynayan futbolcular her sezon en az 1 kere sözleşme yenilemek istiyor. Sözleşme yenilenmezse mutsuz oluyorlar. Mesela Bruma sözleşme yenileme istedi ve yeniledim. 5 Ay sonra tekrar sözleşme yenileme istedi. Bu sorun sadece bende mi?

best61
06.Kasım.2014, 13:16
benim anladıgım oyuncunun degeri yükseldikçe sanki bundan pay almak istercesine kendisi de maas artısı ve yeni sözleşme istiyor, madem durmadan artış olacak ne diye bir kaç yıllık sözleşme yapıyoruz, bu oyunun can sıkan hatalarından biri işte...

Adana Demirspor
06.Kasım.2014, 18:27
Bende de yeni transfer ettiğim oyuncu,5 ay sonra sözleşme istiyor.Yenilemeyince de takımın tamamı mutsuz olup,gruplaşıyorlar. İyi ki bi maç iyi oynuyorlar..

mcsergeant
06.Kasım.2014, 18:54
Sözleşme isteyenlere kulübün bütçesi yok diyorum mecbur tamam o zaman diyorlar

Gncl1905
06.Kasım.2014, 19:01
Ben de kulübün bütçesi yok falan filan deyip bir şekilde oyalıyorum yenilemeden. Çok saçma şekilde her yıl kontrat istiyorlar zaten ben de oyalaya oyalaya son sene kontrat yeniliyorum . 5 senelik kontratı yapıp yine 5 sene oyalıyorum :D

ibo1919
09.Kasım.2014, 12:36
En mantıklısı oyalamak gibi duruyor ama çok saçma bir durum olmuş. Alex Telles de bana aynı şeyi yaptı mecburen yeniledim yoksa takım topluca isyan ediyor. O zaman biz niye uzun süreli sözleşme yapıyoruz?

europeanconquer
09.Kasım.2014, 12:39
Bu sözleşme sorun değilde,sorun en az sorun çıkaran oyuncunun bile bu seride abartılı tepkiler vermesi.Sanıyorum bu durumun bizim profilimizde ki değerlerle doğrudan ilişkisi var,ne kadar kötü profil o kadar fazla oyuncu sorunu.

Sözleşme olayına girmek istemiyorum,oyuncular kulübün bütçesine göre maaş istiyorlar,saçma.Bir oyuncu takımın bütçesini nasıl bilebilir ? Nasıl ona göre para isteyebilir ?

mortalknight
09.Kasım.2014, 12:47
Bu sözleşme sorun değilde,sorun en az sorun çıkaran oyuncunun bile bu seride abartılı tepkiler vermesi.Sanıyorum bu durumun bizim profilimizde ki değerlerle doğrudan ilişkisi var,ne kadar kötü profil o kadar fazla oyuncu sorunu.

Sözleşme olayına girmek istemiyorum,oyuncular kulübün bütçesine göre maaş istiyorlar,saçma.Bir oyuncu takımın bütçesini nasıl bilebilir ? Nasıl ona göre para isteyebilir ?

Benden bi örnek vereyim.
Milli takımda ilk golunu atan genç oyuncumu tebrik ettim gol attıgı için.
Benden hep gol atmamı beklemeyin dedi ve morali yerlere düştü :D

LifeYourself
09.Kasım.2014, 13:15
Benim eski serilerden bildiğim kadarıyla bu durumun sebebi maaş bütçesini yükseltmeniz.Biliyorsunuz arada bir oran var maaş ile takım bütçesi arasında.Elinizdeki maaş bütçesini nakit para olarak elinizde tutun.Ancak bir oyuncuyu almak istediğinizde maaş bütçesine doğru kaydırın ibreyi yoksa iyi oyuncular para istiyor.Haraç kesiyor mübarekler :zuhaha