PDA

View Full Version : fm 2015 menajer fotoğrafımı seçemiyorum. Yardım

ilhan22gs
06.Kasım.2014, 16:51
yeni oyun açılırken fotoğrf seç ekranında sürekli dosya açılamadı hatası alıyorum. Belkide 50 tane fotoğraf denedim. Jpg png tüm uzantıları denedim fotoğraf açılmadı. Oyuna fotoğrafsız girdim ID numaramdan xml hazırlayarak denedim yine olmadı.

Fm 2014 te de fotoğrafı oyunu yüklerken acamıyordum ama xml hazırlayınca fotoğraf oluyurdu. fm 2015 te ne yaptıysam olmuyor.

aytekin79
06.Kasım.2014, 16:54
Ne hatası alıyorsun ?

ilhan22gs
06.Kasım.2014, 16:56
fotoğraf seç --- Dosya açılamadı
oyun yüklenince profil bilglerini girdiğimiz ekranda fotoğrafımızı seçerken Dosya açılamadı hatası alıyorum

aytekin79
06.Kasım.2014, 17:10
Bug gibi bişey var zannımca. Şöyle bir deneme yapabilir misin . Third party bir programla fotoyu önce açmayı dene ve farklı bir lokasyona farklı isimde kaydet. Sonra da farklı kaydettiğin fotoyu eklemeyi deneyebilir misin tekrar .
Oyunun API 'sinde de problem olmuş olabilir. En son çare oyunu yeniden kurman olabilir.

ilhan22gs
06.Kasım.2014, 21:28
oyunu komple sildim tekrardan yükledim farklı resimler seçtim yine aynı hatayla karşılaştım. Bi de kendi fotoğrafımı rastgele bir futbolcunun ID numarası ile xml hazırlayarak denemek istedim resmim o futbolcuda gözüktü. Nedense kendi ID numaramda gözükmüyor. Bug olabilir dediğin gibi sigames te de paylaştım bunu ama çözüm bulamadım.

Ali Hikmet
06.Kasım.2014, 22:11
kardeş fotoğrafını Bilgisayarımdan ''C'' bölümüne at ordan yükle bende de aynısı oldu böyle yaparak yükledim.

ilhan22gs
07.Kasım.2014, 01:52
kardeşim çok teşekkür ederim aynen dediğin gibi yaptım tüm resimleri gösterdi.

GaNgStaLoVe
07.Kasım.2014, 02:07
kardeş fotoğrafını Bilgisayarımdan ''C'' bölümüne at ordan yükle bende de aynısı oldu böyle yaparak yükledim.

Başarılı oldu teşekkürler :))