PDA

View Full Version : Takip listesi

bologna
07.Kasım.2014, 03:52
Arkadaşlar

oyundaki saçmalıklardan bir tanesi takip listesi. Takip listesini seçiyorsunuz sizin takımızın tüm oyuncularını gösteriyor. Kendi takımındaki oyuncuları gösterme seçeneğini eklememişler. Sizde de böyle mi kontrol edermisiniz. Nasıl bunu unuturlar anlayamıyorum.

Yöneticilerden de cevap bekliyorum.

ReaList
07.Kasım.2014, 04:15
http://i.hizliresim.com/Loq0Qb.jpg

bologna
07.Kasım.2014, 04:19
bende nedense sadece gerçekçi transferler görünüyor diğerleri yok. Fiorentinayı yönetiyorum yok bende neiş anlamadım

ReaList
07.Kasım.2014, 04:22
Ekran görüntüsü atabilir misiniz?

bologna
07.Kasım.2014, 04:24
nasıl yapacağım realist ekran görüntüsünü almak için yardımcı olurmusunuz.

ReaList
07.Kasım.2014, 04:32
Tabiki, sorun yaşadığın bölümde F12'ye bas. Daha sonra Steam'a sağ tıkla "Ekran Görüntüleri" yazan yere tıkla açılan bölümden ekranını aldığın görüntüyü seç ve hemen altta "Diskte Göster" de.

www.hizliresim.com adresine gir ve bu görüntüyü bu sitede upload ederek linkini buraya kopyala yapıştır.

Ali Hikmet
07.Kasım.2014, 04:32

Klavyenin üstünde PRTSCR tuşu var ona basıp painte yapıştırıp kaydettikten sonra int. resim yükleme yazıp kaydettiğimiz resmi buraya linkini atıyoruz

bologna
07.Kasım.2014, 04:37
realist betadaki oyunumda tekrardan kontrol ettim. ordaki kayırlı oyunda takip listesindeki eklentiler aynı sendeki gibi. Ama oyunu güncelledikten sonra 15.1.1 de yeni oyun açtım. italyadan fiorentinayı aldım orda eklentilerde sadece gerçekçi transferler var gerisi yok. şimdi yeni bir otun açaçcğım bakalım ne olacak orda da aynı mı olacak bakalım

bologna
07.Kasım.2014, 04:59
realist

yeni oyun açtım şimdi eklentiler var. Sorun düzeldi. Konuyu kapatabilirsiniz. Yardımların için tşk.