PDA

View Full Version : Beta sorunu

tgun89
07.Kasım.2014, 09:01
Arkadaşlar merhaba fm 2015'i gittigidiyor üzerinden bir satıcıdan beta key olarak satın aldım. Steam de aktifleştirdim ve bu zamana kadar oyunu oynadım. Ama oyunun şimdi normal sürümü çıktı ama bana hala güncelleştirme gelmedi. Oyuna girdiğim zaman hala beta sürüm yazıyor. Beklemem mi gerekiyor yoksa kazık mı yedim?

World Hollow o1
07.Kasım.2014, 09:05
Eğer key'in yalan olmamışsa, akşama kadar beklemekde fayda var.

BaGa TaRKaN
07.Kasım.2014, 09:54
Steam'de Çevrimiçi mi Oynuyorsun ? Yoksa Çevrimdışı mı ?

tgun89
07.Kasım.2014, 10:04
çevrimiçi oynuyorum

BaGa TaRKaN
07.Kasım.2014, 10:12
Bu Arada Sorun Sende Değil Bende de Güncelleme Gelmedi Daha Henüz Beta Versiyon Bakalım Gün İçinde Tekrar Girip Çıkınca Güncelleme Gelir.

RodRiGOtELLo14
07.Kasım.2014, 10:16
Steam üzerinden İndirmeler bölümüne tıklayın. Karşınıza oyun çıkacak. Sırada olduğu yazacaktır tıklayın inmeye başlar. Bende de otomatik olmadı böyle yaptım oldu..

tgun89
07.Kasım.2014, 10:44
Bu Arada Sorun Sende Değil Bende de Güncelleme Gelmedi Daha Henüz Beta Versiyon Bakalım Gün İçinde Tekrar Girip Çıkınca Güncelleme Gelir.

Anladım. Beklemekten başka yapacak bir şey yok o zaman şu an.

Steam üzerinden İndirmeler bölümüne tıklayın. Karşınıza oyun çıkacak. Sırada olduğu yazacaktır tıklayın inmeye başlar. Bende de otomatik olmadı böyle yaptım oldu..

İndirmeler kısmı boş kardeş.

cerwoo
07.Kasım.2014, 21:36
Arkadaşlar işten geldim heyecanla oyunu actım beta gozukuyor hala
steami açıpkapattım hala betada
15.0.3 olarak gozukuyor
steamde mağazalarda oyuna bakıyorum indir falan demiyor
anlamış değilim

Anıl1912
07.Kasım.2014, 22:04
Bende de aynı sorun var. Oyunu araldan almıştım.

Vieri
07.Kasım.2014, 22:12
Oyunu STEAM harici aldıysanız size verilen beta keyler dışında tam sürüm keylerine de ihtiyacınız olacak. Bu sebeple satın aldığınız yerden tam sürüm keylerini de talep etmelisiniz.
Eğer bu konuda sorun yaşıyorsanız [email protected] ile irtibata geçebilirsiniz.

yigmansiz
08.Kasım.2014, 00:40
oyunu aral dan aldım. kutulu oyun geldi. laptopımda cd sürücü yok. cdyi kullanmadan nasıl tam sürüm yapabilirim?

düzeltme: key hatası varmış sorunu çözdüm. teşekkür ederim.

Vieri
08.Kasım.2014, 00:52
oyunu aral dan aldım. kutulu oyun geldi. laptopımda cd sürücü yok. cdyi kullanmadan nasıl tam sürüm yapabilirim?
oyunun kutusunun içerisinde yer alan kılavuzun arkasında yer alan KOD'u STEAM programında +Add A Game yazan (sol alt köşe) düğmeye tıklayarak açılan ekrana girmelisiniz.

tgun89
08.Kasım.2014, 01:06
Oyunu STEAM harici aldıysanız size verilen beta keyler dışında tam sürüm keylerine de ihtiyacınız olacak. Bu sebeple satın aldığınız yerden tam sürüm keylerini de talep etmelisiniz.
Eğer bu konuda sorun yaşıyorsanız [email protected] ile irtibata geçebilirsiniz.

teşekkür ederim.