PDA

View Full Version : Pedro Franco

BaGa TaRKaN
08.Kasım.2014, 02:56
http://dosya.turksportal.net/research/15.0.0/Be%C5%9Fikta%C5%9F_Pedro_Franco.png

Bafici
08.Kasım.2014, 19:29
Aggression biraz düşük kalmış. Yeri geldiği zaman önde basıyor geri gelmiyor.

kirilenko47
08.Kasım.2014, 21:44
Aggression biraz düşük kalmış. Yeri geldiği zaman önde basıyor geri gelmiyor.
Katılıyorum. Rakibini kaçıracağı veya rakip takım kontraya kalkacağı zaman sert faul de yapabiliyor önde basınca. 12-13 iyi olur diye düşünüyorum.

Fiziksel özellikler müthiş ayarlanmış.

mortalknight
09.Kasım.2014, 07:49
Potansiyeli 150-155 arası girilebilirmiş

Bafici
10.Kasım.2014, 04:05
Bugün ki kırmızı kartından da anlaşılıyor agresifliğin düşüklüğü. Ayrıca devamlılığı çok yerinde girilmiş. Geldiğinden beri hep üst düzeyde minimum hatayla oynuyordu. En kötü maçını oynadı bugün

perpetua
10.Kasım.2014, 10:51
Katılıyorum. Rakibini kaçıracağı veya rakip takım kontraya kalkacağı zaman sert faul de yapabiliyor önde basınca. 12-13 iyi olur diye düşünüyorum.

Fiziksel özellikler müthiş ayarlanmış.

Yanliz bu agresifligin ornegi degil, dirtiness'in ornegi.

Agresif oynamayi bir oyuncunun daha cok ikili mucadeleye girme eyilimiyle bagdastirmak gerekli. Pedro da ikili mucadeleyi pek seven bir oyuncu degil.

Su andaki verilerle oyunculara cok az kart cikiyor. Bunu duzeltmek icin biraz ozellikleri (bilhassa aggression ve dirtiness ve ardindan teknik direktor tercihleri) dengelememiz gerekli.

Oyunda bir sezonda cikan ortalama sari kart sayisi: 851
Oyunda bir sezonda cikan ortalama kirmizi kart sayisi: 55

Gecen sezon cikan toplam sari kart sayisi: 1331
Gecen sezon cikan toplam kirmizi kart sayisi: 95

1331 sari kartin 68 tanesi oyunu geciktirmekten, 4 tanesi yedek kulubesinde ihtarlik hareketten, 3 tanesi serbest vurusta gerekli mesafeye acilmamaktan, 1 tanesi oyun alanini kasitli terk etmekten. Bu olaylar oyunda olmadigi icin bu kartlari gozardi edersek 1255 sari kart'a yaklasmamiz gerekli. Yani yaklasik %50 artis olmasi lazim sari kartarda.

Ancak bunu malum suphelilerin kart sayisini yukseltmeden yapmak gerekli cunku onlar zaten asagi yukari gercekci sayida kart goruyor.