PDA

View Full Version : Football Manager 2015 alınmaya değer mi?

lenardo69
15.Kasım.2014, 17:56
Arkadaşlar bilmiyorum böyle bir konu var mı ama bu soruyu sormadan edemeyeceğim. Ben 17 yaşındayım öğrenciyim. Sizleri görüşleri önemli benim için. Ben FM13 FM14 ü orijinal aldım ve hatalar çoktu bu FM15 alınmaya değer mi yoksa korsan mı araştırayım demosunu mu bekleyeyim. Şunları da söylemek istiyorum benim menejerlikten anladığım ve bu zamana dek yaptığım olay oyuncu geliştirip satmaktı ve 3d oynamıyorum beni sarmıyor. Yapay zeka benden oyuncu alırken değerinden düşük teklifler yapıyordu ve ben alırken çook yüksek paralar istiyordu bu hala devam ediyor mu? Direkten dönen toplar ve sadece kontra ataktan kazanılan şampiyonluklar var mı teşekkürler... :)

Ali Hikmet
15.Kasım.2014, 18:36
Hocam yapay zekalar değişti. Ben çok yüksek mevlalara oyuncu sattım. Eğer oyuncu 23-24 yaşlarında ve iyi oynuyorsa veya kulüp için vazgeçilmez ise sana bir yüksek mevla çekiyor oyuncuyu alma diye. sakatlıklar biraz sorun yaşatıyor. Şimdi sen öğrenciymişin sınavların da vardır o kadar vakit ayıraman gibi geliyor bana o yüzden sen çakmasıyla devam et ;)

lenardo69
15.Kasım.2014, 19:32
Hocam yapay zekalar değişti. Ben çok yüksek mevlalara oyuncu sattım. Eğer oyuncu 23-24 yaşlarında ve iyi oynuyorsa veya kulüp için vazgeçilmez ise sana bir yüksek mevla çekiyor oyuncuyu alma diye. sakatlıklar biraz sorun yaşatıyor. Şimdi sen öğrenciymişin sınavların da vardır o kadar vakit ayıraman gibi geliyor bana o yüzden sen çakmasıyla devam et ;)

eyvallah ali hikmet bey.

Namzet
15.Kasım.2014, 19:36
FM 14'ün varsa almana gerek yok,beta sürümünde mükemmel maç motorunu Full sürümde berbat hale getirdiler..

sarianet
15.Kasım.2014, 20:04
Arkadaşlar bilmiyorum böyle bir konu var mı ama bu soruyu sormadan edemeyeceğim. Ben 17 yaşındayım öğrenciyim. Sizleri görüşleri önemli benim için. Ben FM13 FM14 ü orijinal aldım ve hatalar çoktu bu FM15 alınmaya değer mi yoksa korsan mı araştırayım demosunu mu bekleyeyim. Şunları da söylemek istiyorum benim menejerlikten anladığım ve bu zamana dek yaptığım olay oyuncu geliştirip satmaktı ve 3d oynamıyorum beni sarmıyor. Yapay zeka benden oyuncu alırken değerinden düşük teklifler yapıyordu ve ben alırken çook yüksek paralar istiyordu bu hala devam ediyor mu? Direkten dönen toplar ve sadece kontra ataktan kazanılan şampiyonluklar var mı teşekkürler... :)

oyuncu ticareti yapacaksan oyun o bakımdan iyi
ben her ocak ayında sözleşmesi bitecekleri bedavaya alıyorum bir sene performans gösterecek şekilde oynatıp satıyorum her sene en az 30-40M kar elde ediyorum yabancı sınırı olmasa bunun sınırı yok 100ü bile bulur
maç motoru 15.1.1 de tam kıvamında

richard castle
15.Kasım.2014, 20:09
Bence çok renkli bir arayüz ve maç motoruna sahip bu versiyon. Kendi adıma tek şikayetim kolay pozisyon vermek ve gol yemek oldu. Onun dışında Ali Hikmet arkadaşımızın da belirttiği gibi transfer konusu daha kolaylaşmış.

470emre
18.Kasım.2014, 00:02
Vizelerden sonra alasım var. Kış indirimlerini de beklenebilirim. Ön siparişte 60 TL fırsatını kaçırdık. Satılan futbolcular transfer bütcesine eklenmiyor diye bir şey duydum doğru mu? Hal böyleyse baya baltalar transferleri.

Dargan
18.Kasım.2014, 01:09
Bana soracak olursan her FM oyunu alınmaya değer. Ne olursa olsun. :)

Universal
18.Kasım.2014, 01:15
FM 13 ve 14'den sonra çok memnunum. Uzun süre sonra FM oynadığımı hissediyorum. Not: Her seri elimde orjinal olarak var. Tavsiyemi dinle.

kiddynamite
18.Kasım.2014, 01:50
bence ders çalış bırak oyun oynamayı

lenardo69
18.Kasım.2014, 14:52
aslında aklımda olan şu ocak - şubata kadar bir şekilde oynayıp kış indirimi gelince oyunu almak. ders konusu bende yok ders ben t.d. olucam :D

Vatanarchy
18.Kasım.2014, 15:11
Kesinlikle alınmaya fazlasıyla değer ve fm serisinin açık ara en iyisi olduğunu düşünüyorum.

bangbangstar
18.Kasım.2014, 19:05
Şu haliyle almanı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bir kere şunu söyleyim. Bu oyunu en son güncelleme çıkana almamak gerekir. En son güncelleme çıktığında oyunun tamamlanmış halini tamamlanmamış halinden daha ucuza ediniyorsun. Ha ben aldım orası ayrı. 01-02 den beri oynadığım için çıkar çıkmaz alıyorum dayanamayıp ama bence bu bir hata. Kaleciden dönen her topun gol olduğu bir versiyonu oynamaktayız şu an. Hadi kaleciden dönen toplar gol olabilir ama bunun sıklığı inanılmaz kötü. Ayrıca direktiflere de yanıt vermiyor şu anda oyun. Hala biz öndeyken vakit yavaş geçip, biz gerideyken su gibi akıyor ve bu süre zarfında ister yüklen ister 10 futbolcun da rakip kalenin önünde olsun, bir görüntü alamadan bile maç bitiyor. Buna ne zaman bir son verecekler gerçekler kestiremiyorum.