PDA

View Full Version : Mac için FM 15

Artul
17.Kasım.2014, 02:45
http://i.hizliresim.com/kYoQ6m.png (http://hizliresim.com/kYoQ6m)

Arkadaşlar resimde de görüldüğü gibi FM 15'in Mac'te açıldığı versiyon ile PC'de açıldığı versiyon birbirini tutmuyor. Patch'ler aynı olmasına karşın 15.1.3 ten sonra yazan sayılar farklı oluyor. Bunun sebebi nedir sizce?

aytekin79
17.Kasım.2014, 11:29
Fakirliğin gözü kör olsun dostum yoksa biliyosun :D

Universal
17.Kasım.2014, 12:55
Yazılımsal bir farklılık olsa gerek. Bu arada Mac'ler de steam'de gizlilik sorunu yaşanıyor ve bununla birlikte oyun her seferinde kapatıldıktan sonra düzgün kapatılmadı uyarısı veriyor.

Vieri
17.Kasım.2014, 14:23
Universal bu belirttiğin bug düzeltilecek sanıyorum, siforumlarında denk geldim.

Platform bazlı sürüm farklılıkları olması normal arkadaşlar.

Artul
17.Kasım.2014, 16:18
Yazılımsal bir farklılık olsa gerek. Bu arada Mac'ler de steam'de gizlilik sorunu yaşanıyor ve bununla birlikte oyun her seferinde kapatıldıktan sonra düzgün kapatılmadı uyarısı veriyor.

Evet, o hata her oyundan çıkışta gerçekleşiyor.

Tekrar versiyon farklılığına değinecek olursam, arkadaşlarımla beraber online oyun açtığımızda yenilen her arkadaşım suçu versiyona atıp oyunu kapattırıyor. :) Ben de farkettim ki PC'de yaptığım taktik ile Mac'te başarılı olamıyorum, Mac'te yaptığım taktik ile de PC'de.. :) Bu farklılık FM 14'te de vardı, bir türlü sebebini çözememiştim..

Universal
18.Kasım.2014, 01:08
Universal bu belirttiğin bug düzeltilecek sanıyorum, siforumlarında denk geldim.

Platform bazlı sürüm farklılıkları olması normal arkadaşlar.

Bug aslında sorun yaratmıyor. Oyunu açtığımda kayıtlı oyunda bir sıkıntı olmuyor. Fakat her seferinde uyarı ile kapanması çok ilginç.

Universal
18.Kasım.2014, 01:09
Evet, o hata her oyundan çıkışta gerçekleşiyor.

Tekrar versiyon farklılığına değinecek olursam, arkadaşlarımla beraber online oyun açtığımızda yenilen her arkadaşım suçu versiyona atıp oyunu kapattırıyor. :) Ben de farkettim ki PC'de yaptığım taktik ile Mac'te başarılı olamıyorum, Mac'te yaptığım taktik ile de PC'de.. :) Bu farklılık FM 14'te de vardı, bir türlü sebebini çözememiştim..

Online oyun olarak düşünürsek haklısın. :) Ben çok fazla oynamadığımdan dikkatimi çekmemiş.

Artul
26.Kasım.2014, 02:50
Şimdi de hiçbir hata belirtisi vermeden bazı butonlara bastığımda oyun kendiliğinden kapanmaya başladı. Oyun kapandıktan sonra herhangi bir hata yazısı da çıkmıyor.