PDA

View Full Version : Steam atölye

demand
20.Kasım.2014, 04:53
arkadaşlar iyi günler

steam atölyeden abone oldugum taktikleri oyuna aktaramıyorum , oyuna girip indirilenler kısmına tıklıyorum , oradan steam atölyesine tıklıyorum ama burda ne yapsam etsem abone olduğum taktikleri shortlistleri bulup oyuna yükleyemiyorum neye dikkat etmem gerekiyor , bir püf noktası varmı arkadaşlar yardım edermisiniz kafayı yiyeceğim...

BaGa TaRKaN
20.Kasım.2014, 09:56
Steam'de Abone Olduktan Sonra Oyundan İndirebilir Seçeneklerdeki Abone Olduklarını İndirmen Lazım İndirmeden Abone Olarak Kullanamazsın Dosyaları.

pappi
20.Kasım.2014, 12:45
ben bir taktik indirdim,taktik ekranından import deyince indirdiğim taktiği gördüm klasörde.başka bir taktik daha indirdim ama onu göremedim.önceki oyunda yani fm14'te indirilebilir içeriklerden aktif edeceğimiz datayı seçip oyuna aktar diyorduk.şimdi öyle değil sanırım,öyle bir işlem yapılmıyor.bir problem de olabilir,ben iki tane taktiğe abone oldum birini indirdi diğerini indirmedi.

demand
20.Kasım.2014, 18:33
Steam'de Abone Olduktan Sonra Oyundan İndirebilir Seçeneklerdeki Abone Olduklarını İndirmen Lazım İndirmeden Abone Olarak Kullanamazsın Dosyaları.

bulamıyorum orda gözükmüyor kafayı yiyeceğim