PDA

View Full Version : Seviyesinden Yüksek Oyuncuyu Transfer Eden Var Mı?

Universal
21.Kasım.2014, 18:06
Bu sene oyunda kendi seviyenizden yüksek oyuncuları transfer etmek için onlarla iletişim kurma hakkı vermiş. Orada denemediğim method kalmadı. Hiç öyle bir oyuncuyu ikna edip takımına katan oldu mu?

pappi
21.Kasım.2014, 19:33
evet ben tecrübe ettim.Ancak bu öyle zannedildiği gibi değil.Mesela barcelonadan Messi'yi alabilmek gelmemeli akla.klübün standartlarından biraz yüksek olan oyuncular serbest oyuncu ise,yahut klübü teklif ettiğiniz bonservis bedelini kabul etmiş ise çıkıyor o seçenek.naza çeken oyuncularda karşınıza çıkıyor ve ikna etmeye çalışıyorsunuz,ben genelde "klüp için efsane olabilirsin" diyerek iknaya çalıştım,her seferinde olmasa da 3-4 transfer gerçekleştirdim.hepsi de serbest kalan oyunculardı ama Mario Götze serbest iken Premier ligdeki Portsmouth'a gelmedi.klübün prestijini 4 yıldıza çıkardığım ve maaş bütçem uygun olduğu halde gelmedi.Atletico Madrid'in teklifini kabul etti.Sergio Romero kiralıktı,klübü kiralama teklifimi kabul etti ama Romero naz yaptı,"seni yardımcı kaptan yapacam" dedim,iyi bari geliim dedi :D böyle baya konuşma yaptım ve makul ölçülerde işe yaradığını söyleyebilirim ama dediğim gibi çok uçuk transferler ummayın.

Ketchaup
21.Kasım.2014, 19:52
üst seviye oyuncuyu ne dersem diyim ikna edemedim hiç. ama klubünde mutlu olan krejci'yi almak için gel çok başarılı bi kariyer vaad ediyorum dedim, eyv dedi geldi :)

Universal
21.Kasım.2014, 23:01
Ben bir türlü ikna için başaramadım sonuçta ülkemize Messi veya Ronaldo gelmez; ama Şampiyonlar Liginde kalbur üstü bir oyuncuyu almamız gerek olduğunu düşünüyorum. Kısmet bakalım başarabilecek miyim? :)

Dargan
22.Kasım.2014, 02:28
Ben biliyorum abi 3-4 yıldız takıma Mesut,Alexis'i çağırırsan gelmez tabi. :D