PDA

View Full Version : İmha Planı

ismaelbouzid
22.Kasım.2014, 13:29
Lazio'yu çalıştırıyorum. ilk 6 hafta formdaydım 3. sırada bulunuyorken formdayım diye resmen oyun imha planını devreye soktu ve oyuncularım birer birer sakatlanmaya başladı. Sol kanatta oynatacak oyuncu bulamıyorken stoperlerimde teker teker sakatlandı.Son 5 haftada 3 kırmızı kart 3 penaltı yaptı oyuncularım bu arada oyuncular maçta sakatlanmaya devam ederken oyunun imha planı işe yaradı son 5 haftada sadece 2 puan toplayabildim.:icon_biggrin: Son 5 haftada yediğim 6 golün 4 taneside duran toptan geldi :) Böyle şeyler yaşayan var mı yoksa ben mi biyerde hata yapıyorum?

bangbangstar
22.Kasım.2014, 14:28
yalnız değilsin dostum. hepimiz güncellemeyi bekliyoruz.

Ketchaup
22.Kasım.2014, 16:07
oyunun en rahatsız edici özelliklerinin hepsini 5 haftada yaşamışsın :)

Dargan
22.Kasım.2014, 19:24
Sende çok şanssızmışsın ya. :uzgun:

gfblugano35
23.Kasım.2014, 12:11
İlk yıl formda ve gol atan forvetim emenikeydi en fazla 3 maç oynayıp 5-6 gol atıp 2 ay sakatlanıyordu. sonra 3 maç oynayıp 4.maç yine 2 ay sakatlanıyodu. Sattım. Barbosayı aldım. İlk 3 maçta 5 gol attı ve 2 ay sakatlandı :) iyileşti oynadığı ilk maç gol atıp yine sakatlandı :))) inanın abartmıyorum bıktım artık kanat oyuncularını forvette oynatmaktan. Kaliteli alıyom yedek rotasyon diye adam niye ben yedeğim diyo. Mantık hatasıda fazla

kiddynamite
23.Kasım.2014, 20:09
Liverpool'la 8de 8 yaptım sonra ne olduysa oldu