PDA

View Full Version : En fazla golü derinden yiyen takımlara karşı nasıl çıkılmalı ?

Danger90
25.Kasım.2014, 14:36
Merhaba arkadaşlar maçdan önce bakıyorum rakip takıma en fazla golü derinden yemiş ama bu derinin tam çözümliyemediğim için o maçlarda tam bir verim alamıyorum çoğunlukla hüsran oluyo sonu nasıl bir anlayış derindne fazla gol yiyen takımlar için işe yarar teşekkürler

Dennis Bergkamp
26.Kasım.2014, 14:53
Topu fazla dolandırmadan kazandığın topları direk defansın arkasına yollayarak başarılı olabilirsin eğer geride bu pasları atabilecek oyunculara sahipsen.Genelde ben AML/R kullanıp ST'de hızlı,rakibin arkasına kaçabilecek oyuncular kullanıyorum.Rakibi biraz daha geride karşılıyorum defansın daha öne çıkmasını sağlamak için.Dikine pas,koşu yoluna pas,ceza sahasına uzun oyna gibi direktiflerle kendi yarı sahamda kazandığım topu hızlı bir şekilde ileriye göndermeyi amaçlıyorum.

nannar
26.Kasım.2014, 15:27
savunma arkasına atılacak olan toplarla ya da erken ortalarla başarılı olursun. muhtemelen yavaş savunmacılar ve önde kurulan bir savunma hattı vardır rakibin. kenar adamlarına "çizgiye inmeden orta aç" ve orta alan oyuncularına "daha fazla dikine pas" komutu verebilirsin.

Danger90
26.Kasım.2014, 16:01
ikinizede teşekkür ediyorum ilginiz için cevabınıza kadar oyunu oynuyamadım şimdi açıp devam edebilirim :D

RagnarLothbrok
26.Mart.2015, 19:14
yeni gördüm burayı biraz hortlatmış gibi olcak ama direk toplarla başarı sağlayabilen var mı bu seride ? ben enson 2012de direk toplarla oynuyodum

roomonecool
27.Mart.2015, 00:44
yeni gördüm burayı biraz hortlatmış gibi olcak ama direk toplarla başarı sağlayabilen var mı bu seride ? ben enson 2012de direk toplarla oynuyodum
Ben oynayamadım varsa yoksa kısa pas ben sevmiyorum uzun top benim oyuncular alacak topu rakip sahaya yıkacaklar oyunu top cevircekler [emoji1]