PDA

View Full Version : Liderler tablosu sorunu FM 2015

Viper Thorne
28.Kasım.2014, 22:18
Daha önceki oyunlarda hiç böyle sorun olmamıştı steam'de hep online oynuyorum ama liderler tablosunda ismim çıkmıyor kendini göster butonuna tıklayınca tepki yok hiç ama arkadaşları göster deyince listemde olanlar ve puanları çıkıyor ama kendimi göremiyorum.

Bilgisi olan var mı?

Fredocovec
23.Ocak.2015, 17:08
aynı sıkıntı bende de var. şu an psg ile oynuyorum 3 sezon oldu, bi ara arkadaşım söyledi 'gözükmüyor senin psg kariyer puanın, önceden açtığın kısa süre takıldığın liverpool görünüyor o da kalmış 300bin puanda falan' dedi. öyle açıp baktım ki yok harbiden. psg'den önce fiorentina ile uzun oynamıştım o dahi yok liverpool görünüyor sadece. hiçbir şeyi de kapatmadım ayar olarak. neden böyle bilmiyorum, konu ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse iyi olur.

ozzymanborn
23.Ocak.2015, 23:57
.dbc içeren herhangi bir yama kariyerinizde varsa ondan olabilir. Sadece Martin odegaard düzeltmesi veya medya paketi (editör dataya giren kulüp isimleri düzeltme yaması) dahil...

(Not: sadece edt-lnc dosyalarıyla oynamak sorun yaratmıyor)

Fredocovec
24.Ocak.2015, 19:53
editor data dosyasındaki tüm dosyaları sildim. steamden yerel dosyaları onar dedim. başarıyla onarıldı. oyuna girip yeni kariyer açtığım halde liderler tablosunda benim önceden çok kısa süre açıp oynadığım liverpool puanım görünüyor ve liverpool yazıyor yanında da. hani diyeceksiniz ki o puanı geçecek bir kariyer yaparsan geçer ve güncellenir, hayır öyle de olmuyor. tüm zamanlarda göster dediğinde kazandığın tüm puanı koruyor ve üzerine ekliyor ve sadece takım değişikliğinde takım adı güncelleniyor. tek oyun veya lig seçerek göstermek istediğinizde ise yine bir ingiliz kulübü aldığım halde ingiltere dediğimde görünmüyor. hep liverpool görünüyor. liverpooldan sonra fiorentina ile yeni bir kariyer yapmıştım ben uzundu bayağı o çıkmıyor ki puan olarak liverpool kariyerimi 10'a katlamıştır normalde. sonra psg kariyeri yaptım o da çıkmadı. olayı anlamadım neden olmuyor?

yani gerçekten bu konuda aynı sorunu yaşayıp sonra bir şeyleri deneyip, uğraşıp halletmiş olan varsa yardımcı olsun, arkadaşlarla beraber rekabete giriyoruz normalde lig üzerinden, bu sıkıntı sürdüğü sürece rekabet de olmuyor adam akıllı.