PDA

View Full Version : Fm 2015 genie scout çıktı

blueverse
01.Aralık.2014, 18:20
HERNE KADAR BU FORMLARA AZ GİRSEMDE ÇIKALI 2 GÜN OLACAK PAYLAŞAYIM DEDİM BUYRUN FM Genie Scout 15 - Exclusive (http://www.fmscout.com/a-fm-genie-scout-15.html)

blueverse
01.Aralık.2014, 18:22
Yanlış yere açtık yetkililer düzeltsin bi zahmet

cilqin
02.Aralık.2014, 00:09
oyunu yükleyemedim nasıl oyunumu görebilirim ?

Ketchaup
02.Aralık.2014, 00:18
fm12den beri kullanmıyorum genie'yi daha eğlenceli oluyor :)

cikko
02.Aralık.2014, 01:40
genie scout olmadan olmuyor...

Catenaccio
02.Aralık.2014, 03:17
Bunu kullanmanın amacı nedir? bildiğin hile bu. Hiç anlamıyorum bunu kullananlar nasıl keyif alıyor.

davidvilla
02.Aralık.2014, 09:36
Cikmayacak diyorlardi en son. Demek ki dayanamamis yapmislar.

dyzo
02.Aralık.2014, 10:27
ben sadece satacağım oyuncuların satış değerini görmek için kullanıyorum, kazıklanmayalım dimi ama :)

33avci33
02.Aralık.2014, 11:47
Sonunda çıkmış ne zamandır bekliyordum

cilqin
02.Aralık.2014, 14:06
Bunu kullanmanın amacı nedir? bildiğin hile bu. Hiç anlamıyorum bunu kullananlar nasıl keyif alıyor.

Öncelikle kullanmak istemiyorsan kullanma. Kullanan insanda seni ilgilendirmiyor. Burada hava atmak için yalandan böyle şeyler yazmana gerek yok herkes bir niyetle kullanıyor yada kullanmıyor seni ilgilendirmez. oyununu oyna keyif almaya bak nasıl alıyorsan keyfini.

Sonunda çıkmış ne zamandır bekliyordum

Kullanabildiniz mi ? Beta yazıyor indiriyorsun sonra bağış istiyor ben kullanamadım.. Kullanabilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Lord Black
02.Aralık.2014, 16:07
Scoutların yanlış bilgilendirme olayı varmış sanırım. Onu kontrol etmek için deneyeceğim. 180 PA lık adama 2 yıldız potansiyel falan veriyormuş scoutlar. Eğer bu gerçekse FM 15 fiyaskodur benim için.

xwerswoodx
02.Aralık.2014, 16:19
Oyunculara verilen yıldızlar tamamen asistanınızın oyuncu yetenek ve potansiyel değerlendirme özelliklerine bağlı olduğu için bunlar düşükse hatalı yıldız göstermesi çok normaldir.

Genie Scouta gelirsek, tam olarak hile değildir, sadece bir oyuncunun potansiyelini araştırmadan, yıldız yerine tam değer olarak görmeye yarar, bilgisayar oynarken zaten bunu yapıyor yani oyuncuyu araştırmadan değerini biliyorlar yada yüksek bir oyuncuyu hemen keşvediyorlar daha oyuncu oyuna girer girmez. Buna sadece oyunu kolaylaştırır diyebiliriz ama hile demek pek doğru olmaz, tabi eğer kariyer yapıyorsanız kullanmamanız oyun zevki için daha iyi ama boğazınıza dayanıp kullanamazsınız diyeceğim yok tabi.

Benim gibi fantezi lig oynamayı sevenlerdenseniz hızlı ve fantazik bir oyun için ideal bir program :) Çünkü oyuncu araştırmakla vakit kaybetmek istemiyorum, bu nedenle genie scout işime yarıyor, zaten ben oyuncuların özelliklerini gizle seçeneğini devre dışı bıraktığım için doğal olarak pek bir dert olmuyor bana :) Tabi kariyer oynayacaksanız kullanmanızı önermem, yinede seçim.

Lord Black
02.Aralık.2014, 18:07
Oyunculara verilen yıldızlar tamamen asistanınızın oyuncu yetenek ve potansiyel değerlendirme özelliklerine bağlı olduğu için bunlar düşükse hatalı yıldız göstermesi çok normaldir.

Potansiyel değerlendirme puanı 20 olan scoutların bu hatayı yaptıkları söyleniyor zaten. Aksi halde tabi ki yanılma durumu olabilir. Ayrıca 180 PA'lık adamın potansiyelini 5 yıldız yerine 3,5 veya 4 diye değerlendirmek gözlemcinin hatası olabilir tabi, ama bu oyuncuya 2 yıldız veriyosa bu saçmalıktır net :) Yıllardır saatlerini dünyanın dört bir yanında oyuncu scout ettirmeye adamış nesile yazıktır. Zaten hepi topu kaç tane yıldız adayı çıkıyo her yıl oyunda. Onlardan da haberimiz bile olmayacaksa boşuna uğraşmanın ne anlamı var ki.

xwerswoodx
03.Aralık.2014, 03:18
Şimdi değerleri yüksek bile olsa disiplin seviyesi, uyum, kararlılık ve motivasyon düşük seviyedeyse bunlarda alınan değerleri değiştiriyor, 20 seviye birinin çok hatalı yıldız verdiğini görmedim dürüst olmak gerekirse ama yanılma payı olabilir, bu nedenle ben genelde 2 tane dünyayı dolaşan scout tutup garanti almaya çalışıyorum işimi