PDA

View Full Version : frikikler ???

kraliyetnet
01.Aralık.2014, 22:41
arkadaslar merhaba,

r.madrid ile oynuyorum sezon bitmek üzere, ronaldo, rodrigez ve bale gibi firikik özelligi yüksek oyuncularım olmasına karsılık sezon boyunca direk kaleye vurusla sadece 1 tane gol atabildim. %90 ı avuta cıkıyor, %7 si barajdan dönüyor, %2 sini kaleci kurtarıyor, %1 ide gol oluyor. sizce bunda bir anormallik yok mu? bana anormal geldi.

dAleksic
01.Aralık.2014, 22:42
Sneijder'in 5 frikiğinden 3ü gol oluyor :D

BaGa TaRKaN
02.Aralık.2014, 02:07
Sneijder'in 5 frikiğinden 3ü gol oluyor :D

O Sneijder Yok mu O Sneijder Adam Bana Milli Maçta Hattrick Yaptı.

peker_553
02.Aralık.2014, 17:36
konuyla alakası yok ama Real Madrid ayarında takımlarla oynadığınızda nasıl zevk alıyorsun anlamıyorum :)

MasALP
02.Aralık.2014, 18:00
Ronaldo Madrid'den gidene kadar sadece Real Madridle oynardım nerdeyse (Brezilyalı) keyfi bi başka oluyordu görüntü oyun kalitesi zirve olsa artık o tadı vermez bana :) Hocam senin ki şansızlık olsa gerek bende Enes bile atıyor ilk yılından

NomrukaN
02.Aralık.2014, 19:26
Bende Ergün Teber yıl boyunca iki frikik golü attı. Yadırgamıyorum. :D

kraliyetnet
03.Aralık.2014, 18:09
konuyla alakası yok ama Real Madrid ayarında takımlarla oynadığınızda nasıl zevk alıyorsun anlamıyorum :)
6-7 yıl öncesine kadar bagımlısıydım oyunun :) uzun aradan sonra ilk kez oynuyorum ve cok degişiklikler olmus. oyuna ısınmak acısından aldım madridi :) ısınınca barcayı alırım :)

şaka bi yana, 2. sezona baslıyrum hazırlık maclarındayım bu seferde genelde orta acıyorlar talimat olmadıgı halde :) anlayabilmiş degilim. hayırlısı bakalım. 3. sezonda belki gol atmaya baslarlar firikikten.. :)