PDA

View Full Version : transfer piyasası.

kaiserkaan
04.Aralık.2014, 16:24
FM 15 in transfer piyasasını kötü olduğunu düşünüyorum. Turkıye liginde büyükler transfer yapmıyor bende. Diğer liglere bakıyorum (ispanya - İngiltere) büyükler birer tane ya yapıyor ya yapmıyor orta ve kucuk sıradakı takımlarda cat pat .. fm 13 ü açtım ispanya ligi kayıtlıydı karşılaştırdım uzun bir liste cıktı karsıma ... bu anlamda gelişme göstermesi gerekiyor yeni serinin bilmiyorum banamı denk geldi ama böyle zevk almıyor ınsan.

dAleksic
04.Aralık.2014, 16:52
Gerçekte de aynı durum söz konusu. Para babası kulüpler haricinde, diğer kulüpler sadece ihtiyacı olan isimleri kadrolarına katıyorlar ki bu da oyuna oldukça iyi yansıtılmış. Burada yanlış olan bişey yok bence.

kaiserkaan
04.Aralık.2014, 17:01
orası doğruda sıkıntı şu ; para babası kulüblerin hareketliliği yansıtılmamış gibi

MasALP
04.Aralık.2014, 18:08
orası doğruda sıkıntı şu ; para babası kulüblerin hareketliliği yansıtılmamış gibi

Monaco cidden iyi oynayan kimi satsam anında teklif yapıyor - manchester city de buna dahil baya aktifler diğer oyuncularla ilgilide

Artul
04.Aralık.2014, 21:13
Man City, Monaco, PSG, Chelsea, Man Utd, Arsenal, Real Madrid, Barcelona, Juventus ve Atletico Madrid..

Bu kulüpler iyi oynayan her oyuncuya teklif yapıyor bende olsun ve ya olmasın.. Ayrıca Regenlerin alayına da hemen kancayı takıyorlar.. Transfer piyasası bende oldukça aktif.. Orta düzey takımlar da nokta transferlerle işlerini yürütüyor.

Ek Bilgi: Balanta'ya serbest kalma maddesi koymuştum, Man City pazarlık yapmaya tenezzül bile etmeden €53M basıp aldı.. :D

AbuzerKadayif
04.Aralık.2014, 21:36
Bence sana denk gelmiş özellikle bu seride transfer yapmak gecen serilere oranla gözle görülür şekilde kolaylaşmış, yafa bana öyle denk geliyor.

Ketchaup
05.Aralık.2014, 02:03
finansal fair play etkisi var oyunda. orta düzey takımlar çok zorlamıyor bütçesini.