PDA

View Full Version : Matías Kranevitter

ugurayz
08.Aralık.2014, 19:11
Matías Kranevitter bu topcuyu alıp iyi derecede verim alan var mı ? yada bana gs için orta saha önerebilecek olan var mı?ön liberoda oynatacak adam lazım.2 sezonun devre arasındayım

ugurayz
08.Aralık.2014, 19:12
lucas romero dısında :D

MasALP
08.Aralık.2014, 19:23
Lucas Romero olabilse çok iyi olurdu tabi :) Sırasıyla Lucas Vallejo, Gaston Gil Romero, Ruben Neves, Wanyama, William Carvalho Kranevitter'e göre daha iyi olabilir Ön Libero için

serwan
08.Aralık.2014, 20:58
Sırasıyla lucas romero, gil romero ve kranevitter..
şu an 3ü de bende :) orta 3lü.. dehşet adamlar

ugurayz
08.Aralık.2014, 21:35
hocam romero bende zaten.kranevitter ve romeroyu hangi rolde ve hangi pozisyonda oynatıyorsun

kilham96
08.Aralık.2014, 22:30
Sergi samper'e bak hocam barça yeni sözleşme imzalatmadıysa 10 kağıda serbest kalma maddesi var.Onun dışında kranevitteri önermem.Gil romero daha iyi ondan bence

serwan
08.Aralık.2014, 22:58
hocam romero bende zaten.kranevitter ve romeroyu hangi rolde ve hangi pozisyonda oynatıyorsun

Kranevitter'i dmc'de defansif oyun kurucu olarak (arada ön libero), romero'yu mc'de standart orta saha-hücum rolü ile oynatıyorum(içe kat et komutu verdim).. Çok gol buluyor..

ugurayz
08.Aralık.2014, 23:58
Sergi samper'e bak hocam barça yeni sözleşme imzalatmadıysa 10 kağıda serbest kalma maddesi var.Onun dışında kranevitteri önermem.Gil romero daha iyi ondan bence
gil romeroyu hangi rol ve pozisyonda oynatıyorsun kardeş?