PDA

View Full Version : Yapay zeka

Alex94
10.Aralık.2014, 17:00
Dünyadaki verim alınan en iyi yapay zeka 4 yaşındaki bir çocukla aynıdır açıklamasından sonra zaten hayal kırıklığına uğramıştım sonuçta yıllarımızı verdiğimiz oyun :) burada da sorun şu 4 yıldır 30M€'ya bile çıktığım Töre'ye sürekli kulübü için vazgeçilmez diyodu İnter 7.5 verdi aldı hayır bana dese ki rakip takıma satmak istiyorum işte o zaman anlayacağım size de bu yapay zeka göze batmıyo mu artık ?

http://i.hizliresim.com/J77ZWj.jpg

kuatemok
10.Aralık.2014, 17:22
gökhan töre takımda olay çıkartmış olabilir. ya yeni sözleşme ya da büyük takıma gitmek istiyorum demiş olabilir ki hiç gökhan töre tarzı bir davranış değil ama olabilir sonuçta. mesela ben karşıyaka'da kariyere başladım. berkan emir'e giresunspor'dan teklif geldi kulübü için vazgeçilmez dedim. sonra ben kayserispor'a gidicem dedi, gidemezsin lan otur oturduğun yerde diye atar yapınca da takımda isyan çıkarmazsam neyim dedi gitti. herkesin moral yerle bir olunca göndermek zorunda kaldım. gibi şeyler olabiliyor. açıkçası çok göze batan bir hata değil. göztepe'yi 5-1 yendiğim maçtan sonra basın toplantısında "mustafa tiryaki'yi bugün tutamadınız" minvalinde bir soru geldi. bu göze batıyor ama. :)

NomrukaN
10.Aralık.2014, 17:43
Benim de FM 13'te başıma gelen bir olay, Sezer Öztürk'ü boşta gördüm ve iyi bir rotasyon oyuncusu olacağını düşündüm. Malum yabancı sınırlaması, orta saha oyuncusu olması, görece yetenekli olması falan hani bi teklif yaptım. 1,5M€ istedi yıllık. Düşürmeye çalıştım ama fiyatta inmedi. Sonra gitti aynı transfer dönemi içerisinde 72K€ yıllık ücrete bir alt lig takımı Boluspor ile anlaştı.
Bu da böyle bir anımdır.

Vatanarchy
10.Aralık.2014, 17:59
Aynı adam benim oyunumda da 8,5 milyon euro'ya yine aynı takıma transfer olmuş. :)

Alex94
10.Aralık.2014, 19:55
yok zaten isyandaydı "Fenerbahçe'ye transfer olmak istediğini herkes biliyor" yazıyordu bende interden fazla verdim ama gel gelelim işte :)