PDA

View Full Version : güney amerikalıların ab pasaportu alabilmesi hk

kraliyetnet
12.Aralık.2014, 21:55
arkadaslar merhaba,

ispanyadayım, la ligada, brezilyalı süper adamlar var genc ama la ligada en fazla 3 ab dısı müsade ediyo. bu adamları ab pasaportlu yapma gibi bişi var mı acaba oyunda? yamasız olacak yalnız, oyun özelligi yani.

Önder HOCA
12.Aralık.2014, 22:06
Sırbistan, Belçika gibi bir ülkeden pilot kulüp bulup oyuncuyu oraya yollaman lazım orda oynadıkça ab pasaportu alıyordu yanlış hatırlamıyorsam bir araştır genede sen

kilham96
12.Aralık.2014, 22:06
Bildiğim kadarıyla oyun öncesi editörden ayarlayıp yeni oyun açarak yapabilirsin.

Edit :Yamasız demişsin görmedim kusura bakma

kraliyetnet
13.Aralık.2014, 11:11
ispanya ab üyesi bir ülke, en azından birkac sezon oynayınca ab statüsüne gecse iyi olur, oyuncu brezilya milli takımında da oynuyor. bu yüzden ab dısı olan hicbir oyuncuyu kadroma dahil edemiyorum. la liganın bu özelligini hic sevmedim. bizim yabancı sınırlaması gibi bişi olmus :)

pappi
13.Aralık.2014, 11:39
La Liga'da 3 AB dışı oyuncu kaydına izin veriyor.İtalya Sezonda 1 AB dışı oyuncu transferine izin veriyor (yanlış atırlamıyorsam)

İspanyada yaşayarak AB vatandaşı olması için de 10 sene gibi uzun bir süre gerekiyordu yanılmıyorsam.

Çözüm ise şu,yönetimden pilot kulüp talep edeceksin,isteyeceğin kulüp AB dışı oyuncuların çalışma iznini alabilmeleri için kısa yoldan AB vatandaşlığına geçmesine katkı sağlamalı.bununla alakalı bir seçenek çıkıyor zaten.Belçika Sırbistan gibi ülkeler,2-3 yıl ikamet eden kişiye vatandaşlık veriyor,böylece kısa yoldan AB vatandaşı oluyor oyuncu.

şunu göz önünde bulundurmak lazım,bir oyuncuyu aldığınız zaman yaşının 18'den büyük olmaması gerek ki 2 sene pilot klüpte olacağı için aslında siz onu 20 yaşında kadronuza alacaksınız.20 yaşındayken hala gelişmemişse bir iki sene de geliştirmeye uğraşacaksınız,22 yaşına geldiğinde ancak faydalı olmaya başlayacak.Eğer 18 değil de daha büyük yaşlarda gelişmemiş bir oyuncu alırsanız netice alamayabilirsiniz.

Ketchaup
13.Aralık.2014, 13:33
la liga'da 3 non eu oyuncu kaydedebiliyorsun. eğer oyuncu ispanyolca biliyorsa (yani brezilya hariç herhangi bi güney amerika vatandaşıysa 2 sezonda ispanyol olur zaten. brezilyalıları bilmiyorum ama denemedim bu sene :)
pappi Serie A'da yılda 2 non Eu oyuncu alabiliyorsun hocam.

kraliyetnet
13.Aralık.2014, 13:47
La Liga'da 3 AB dışı oyuncu kaydına izin veriyor.İtalya Sezonda 1 AB dışı oyuncu transferine izin veriyor (yanlış atırlamıyorsam)

İspanyada yaşayarak AB vatandaşı olması için de 10 sene gibi uzun bir süre gerekiyordu yanılmıyorsam.

Çözüm ise şu,yönetimden pilot kulüp talep edeceksin,isteyeceğin kulüp AB dışı oyuncuların çalışma iznini alabilmeleri için kısa yoldan AB vatandaşlığına geçmesine katkı sağlamalı.bununla alakalı bir seçenek çıkıyor zaten.Belçika Sırbistan gibi ülkeler,2-3 yıl ikamet eden kişiye vatandaşlık veriyor,böylece kısa yoldan AB vatandaşı oluyor oyuncu.

şunu göz önünde bulundurmak lazım,bir oyuncuyu aldığınız zaman yaşının 18'den büyük olmaması gerek ki 2 sene pilot klüpte olacağı için aslında siz onu 20 yaşında kadronuza alacaksınız.20 yaşındayken hala gelişmemişse bir iki sene de geliştirmeye uğraşacaksınız,22 yaşına geldiğinde ancak faydalı olmaya başlayacak.Eğer 18 değil de daha büyük yaşlarda gelişmemiş bir oyuncu alırsanız netice alamayabilirsiniz.

la liga'da 3 non eu oyuncu kaydedebiliyorsun. eğer oyuncu ispanyolca biliyorsa (yani brezilya hariç herhangi bi güney amerika vatandaşıysa 2 sezonda ispanyol olur zaten. brezilyalıları bilmiyorum ama denemedim bu sene :)
@pappi (http://forum.turksportal.net/vb/members/pappi.html) Serie A'da yılda 2 non Eu oyuncu alabiliyorsun hocam.

aldıgımda 19 yasındaydı şimdi 20 oldu, daha potansiyeline ulasmadı, devre arasında hemen halledeyim bu işi en azından 22 yasında kullanabilirim cok sagolun :)

Tsubasa_Oozara
13.Aralık.2014, 23:33
bulgaristandan takım alın 4 yılda ab li oluor

pappi
14.Aralık.2014, 03:05
sırbistanda 3 yıl.

kraliyetnet
14.Aralık.2014, 03:32
bulgaristandan takım alın 4 yılda ab li oluor

sırbistanda 3 yıl.
ispanyada 2 yılmıs :D bu cok iyi oldu

Tsubasa_Oozara