PDA

View Full Version : Antrenman Memnuniyeti

Stan13
14.Aralık.2014, 02:13
Arkadaşlar selam,

Oyuncuları antrenmanlardan memnun etmek gelişimlerini etkiler mi ? Şuan hiçbir oyuncum antrenman düzeninden memnun değil, hepsinin yanında "Antrenman düzeninden memnun değil" yazıyor. Bunu nasıl aşabilirim ? Hepsinde ayrı bireysel antrenman var, iş yükü ortalama. Takım antrenmanı da "Dengeli" ve iş yükü yine ortalama. Maç antrenmanı yüzdesi de %40.

Yardımlar için teşekkürler şimdiden.

ozan42
14.Aralık.2014, 02:23
Kardeş bazı oyuncular ek antreman istemezler.Mesela Oguzhan Özyakup ve Hakan Çalhanoğlu gibi bu oyuncuların karakterleri ile alakalıdır oyuncuların moralleri için düşük antreman temposuyla çalıştırabilirsin veya çok genç bir oyuncuysa daha karakterli Kararlılığı unutmamak gerek tabi başka bir oyuncudan özel ders aldırarak (Saha dışında akıl hocalığı yapmanı istiyorum) Seçeneğinden ders verdirerek oyuncunun karakterinde bir gelişme sağlatabilirsin.İyi oyunlar :)

Stan13
14.Aralık.2014, 02:29
Ama şuan hiçbiri memnun değil, sorun orada. Hepsinin yanında yazıyor bu, belli başlı oyuncularda değil yani.

ozan42
14.Aralık.2014, 02:32
Hepsinin memnun kalmadığını hiç görmedim, bilen arkadaşlar sorunu çözen arkadaşlar vardır yardımcı olurlar.

Ketchaup
14.Aralık.2014, 09:23
hiçbiri memnun değilse bi sıkıntı var demektir.

NomrukaN
14.Aralık.2014, 11:37
hiçbiri memnun değilse bi sıkıntı var demektir.

Antrenman tesislerinin kalitesi yeterli değildir. Bir de bazı oyuncular (Hürriyet Güçer mesela) daha fazla antrenman istiyorlar.

SilverSpy
14.Aralık.2014, 14:47
Sezon başında her zaman Takım Uyumu ve Takım Çalışması çalıştır. Ben tüm sezon bunları çalıştırıyorum, bu size bağlı olarak ister sezon başında ister tüm sezon uygulatabilirsiniz. Takım uyumu arttıkça antrenman memnuniyeti de düzelecektir.