PDA

View Full Version : Oyunun tutarsizliği

peker_553
19.Aralık.2014, 00:23
Selamun aleykum arkadaslar gecenlerde villareali seçtim hazrlik maclari cok iyi gtti ilk 2 macta iyi gitii ama 15.2.1 geldi düşüşüm basladi ligde su an cok kotu durumdayim taktigim mi yanlis oyunda guncelleme geldi cok pozisyin kaciriyor takim hemde cok anlamadim ya villareal kariyerimi sildim.yeni kariyer qçmayi dusunuyorum ama bikmiyorum bu durum bi bende mi boyle ?

Vatanarchy
19.Aralık.2014, 03:10
Güncelleme gelmemiş olsa namağlup şampiyon mu olacaktın?

NomrukaN
19.Aralık.2014, 07:47
Güncellemeden sonra benim takımda da bir düşüş var. Ben yeni gelen 5 oyuncudan dolayı takım uyumuna bağladım ama...
Pas sayımda ya da atak sayımda eksilme olmasa da, takımda genel bir isteksizlik var sanki.

mwaru
19.Aralık.2014, 07:51
Güncellemeler oyundaki taktiğinizi etkiler. Çok gol kaçırıyorsanız tempoyu düşürecek hamleler yapın.

NomrukaN
19.Aralık.2014, 08:10
Güncellemeler oyundaki taktiğinizi etkiler. Çok gol kaçırıyorsanız tempoyu düşürecek hamleler yapın.
Hocam gol kaçırmak demeyelim de, mesela Eskişehirspor ile bir Konyaspor maçı oynadım, genelde orta alanda %90-95 pas isabet oranı yakalar ve ortasahayı ele geçirirdim, maç boyu 500 civarı pası bulurdum. Ancak bu Konya maçında adamlar benden daha fazla pas yaparak resmen benden iyi pas oyunu oynadılar.

peker_553
19.Aralık.2014, 09:13
Güncelleme gelmemiş olsa namağlup şampiyon mu olacaktın?

ben onu mu dedim güzel kardeşim o nasıl bi kafadır :) her güncellemeden sonra yenii bi taktik mi yapacaz ya.sinirlendim o kadar hevesle başladığım kariyerimi sildim bende .

Vatanarchy
19.Aralık.2014, 15:04
Ben şuan oynadığım kariyerimde üst üste 3 güncelleme geldi taktiğimde en ufak bir değişiklik yapmadım. League 1'den aldığım takım 3 sezonda Premier Lig'e çıkacak neredeyse.

playeray
19.Aralık.2014, 15:27
her güncellemede maç motorunda değişiklik varsa taktiğiniz bozulma eğilimi gösterir. bu yıllardır böyle.

sarianet
19.Aralık.2014, 15:31
nrm nu guncellemeden sonra şlyı aldım fb ile gerçektne maç motoru tam oturmuş umarım bozmazar

arrogancee
19.Aralık.2014, 15:58
nrm nu guncellemeden sonra şlyı aldım fb ile gerçektne maç motoru tam oturmuş umarım bozmazar

Bir şey soracam ama agresif bir soru değil yanlış anlama. FB ile ŞL'yi alınca "Bu ne abi bu kadar kolay olmamalı" duygun oluşmuyor mu? Çünkü böyle şeyler beni oyundan soğutuyor mesela. Veya 4. ligden bir takımı alıp her sene bir üst lige çıkmak da kolay olmasa keşke.

sarianet
19.Aralık.2014, 16:25
Bir şey soracam ama agresif bir soru değil yanlış anlama. FB ile ŞL'yi alınca "Bu ne abi bu kadar kolay olmamalı" duygun oluşmuyor mu? Çünkü böyle şeyler beni oyundan soğutuyor mesela. Veya 4. ligden bir takımı alıp her sene bir üst lige çıkmak da kolay olmasa keşke.

yok kanka 10.sezonumu oynarken aldım
yani 9 sezondur en fazla çeyrek finale geliyodum ama her sene
bu güncelleme 10.sezonun ocak ayında geldi ben de şl aldım
10 sezondur mücadele ettiğim için o kadar da kolay gelmese gerek :D

arrogancee
19.Aralık.2014, 16:47
yok kanka 10.sezonumu oynarken aldım
yani 9 sezondur en fazla çeyrek finale geliyodum ama her sene
bu güncelleme 10.sezonun ocak ayında geldi ben de şl aldım
10 sezondur mücadele ettiğim için o kadar da kolay gelmese gerek :D

yok yok bu kabul edilebilir. 10 senelik emeğin var :) ben 2. veya 3. yılında aldın sandım da ondan sordum

Papi44
19.Aralık.2014, 17:27
Son güncellemede maç motoruna dokunulmadı böyle birşey söz konusu olamaz takımın moralini yüksek tutmaya çalış bu gibi şeyler normaldir villareal'le zaten zorlasan ilk sezonda en fazla ilk 6-7 ye ancak girersin.

peker_553
19.Aralık.2014, 18:42
Son güncellemede maç motoruna dokunulmadı böyle birşey söz konusu olamaz takımın moralini yüksek tutmaya çalış bu gibi şeyler normaldir villareal'le zaten zorlasan ilk sezonda en fazla ilk 6-7 ye ancak girersin.

Valla sildim kariyeri kardeşim sinir oldum . başka önereceğin bi takım var mı ? almanya ve ya ispanya liginde zevkli bi takım

Papi44
20.Aralık.2014, 14:02
Gerçekten zevk almak istiyorsan alt lig takımlardan başla Braunschweig olabilir

peker_553
20.Aralık.2014, 22:27
hoffenheimle açmayı düşünüyorum kariyeri güzel olur sanırım :)