PDA

View Full Version : Fm 15 pc performansı

olgunege75
19.Aralık.2014, 13:26
Arkadaşlar pc performansı 5 yıldızdan 2,5 yıldıza düştü önceden 5 yıldız gösteriyodu yeni kariyer açmak istedim 2,5 yıldız gösteriyor

özellikler

8gb ram
2gb ekran kartı
2,5 ghz
1 tr harddisk problemle ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim

BaGa TaRKaN
19.Aralık.2014, 13:29
Oyununun Versiyonu Nedir ?

olgunege75
19.Aralık.2014, 13:31
sürüm 15,2,1 gözüküyor

oyun orjinal full versiyon

Oyununun Versiyonu Nedir ?

ful versiyon 15,2,1

BaGa TaRKaN
19.Aralık.2014, 13:37
Bende Dün Güncelledim Benimde Performans Düştü Muhtemelen Bir Sonraki Güncellemede Bu Giderilir.

olgunege75
19.Aralık.2014, 13:38
Bende Dün Güncelledim Benimde Performans Düştü Muhtemelen Bir Sonraki Güncellemede Bu Giderilir.
pc güncellemeleriyle bir alakası olabilirmi hocam

BaGa TaRKaN
19.Aralık.2014, 13:44
Windows Updatelerini Kastediyorsan Olabilir Ben Onları Devre Dışı Bıraktım. Benim Sorun Oyun Güncellendikten Sonra Bilgisayar Kasmaya Başladı. Sigames Forumlarında Bunu Yaşayanlar Var Umarım Sonraki Güncellemede Giderilir.

olgunege75
19.Aralık.2014, 13:46
Windows Updatelerini Kastediyorsan Olabilir Ben Onları Devre Dışı Bıraktım. Benim Sorun Oyun Güncellendikten Sonra Bilgisayar Kasmaya Başladı. Sigames Forumlarında Bunu Yaşayanlar Var Umarım Sonraki Güncellemede Giderilir.

aynen benim pc de kasmaya başladı yeni güncellemeyi beklemekten başka çare yok heralde teşekkür ederim =)

hocam tercihlerden önerilen yaptım düzeldi güç ayarlarıyla ilgiliymiş sizinde laptopsa çözüm bu heralde saolun :D

ugur59
29.Aralık.2014, 19:31
hepinize selam olsun arkadaslar yüz paketi yükledim ve laptop kasmaya başladı oyun hızı eskisi gibi akıcı değil fanın çıkardıgı ses öteki odalardan duyuluyo.yüz paketini silince bu seferde eski haline dönmüyo oyuncu profilinde boş bi ekran çıkıyo bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.eğer yapabilirsem orjinal haline döndürmek istiyorum veya daha akılcı bi fikriniz varsa o da olabilir.şimdiden teşekkür ediyorum