PDA

View Full Version : Tekrarlanan ürün kodu hatası

tounela
25.Aralık.2014, 18:27
Hafta sonu D&R internet sitesinden Football Manager 2015 ve PES 2015 oyunları aldım. Kargom bugün geldi PES 2015'İ Steam üzerinden sorunsuz yükledim ama FM 2015'i yüklerken Tekrarlana ürün kodu diye hata aldım. Ürün kodum başka bir Steam hesabında etkinleştirilmiş gözüküyormuş. Kapalı ve aral game etiketli korunaklı olan bir DVD'de nasıl böyle bir sorunla karşılabiliyoruz? Bir hafta oyunu bekledim bir hafta da yeni Key mi bekleyeceğim? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

sarianet
25.Aralık.2014, 19:55
küçükken rastgele kontör yükleme rakamları yapar acaba yüklenecek mi diye devamlı müşteri hizmetini arardık belki böyle bi taklaya geldin geçmiş olsun

eseszeus
25.Aralık.2014, 22:01
Aynı sorun bendede var arkadaşlar tam konu açacaktım bu konuyu gördüm buraya yazayım forum kirlenmesin dedim... Bende 1 hafta önce D&R'ın internet sitesinden aldım oyunu daha bugün anca geldi şimdi oyunu kurmak istiyorum ama kullanılmış kod diyor ama ben daha bugün aldım oyunu hiç biyerde de kullanmadım o kodu ve birkaç kez denedim aynı hesaptan çok fazla yanlış kod girdiniz tekrar denemek için bekleyin falan diyor şimdide ne kadar bekliyeceğimide bilmiyorum koduda yanlış girmedim 10 kez kontrol ettim ama yanlış yaptığımız birşey mi var acaba? 70 lira verdik orjinal aldık bi çözümü olmalı heralde böyle şey mi olur? :mad:

tounela
26.Aralık.2014, 18:17
Merhaba arkadaşım Aral Game talep yolladım bugün öğlen yeni key geldi

https://aral.zendesk.com/anonymous_requests/new

Talebi burdan oluşturabilirsin

eseszeus
26.Aralık.2014, 20:30
Bende Aral Gameye yazdım fakat bana verdikleri cevap özetle şu : Bu sayfanın çıktısını al ürünle beraber aldığın mağazaya gönder oyununu değiştirsinler falan filan... Üstelik ürünün ve kodun fotoğrafını çekip onlarıda paylaştım ayrıca elimde faturada var şuan ama yeni kod gönderelim falan diyen olmadı bana! :icon_evil: