PDA

View Full Version : Guangzhou hakkında

NomrukaN
25.Aralık.2014, 18:43
Arkadaşlar bu takımdan çektiğimi başka hiç bir şeyden çekmedim. Ne kadar as takım oyuncum varsa aklını çeliyorlar. Banko 11 oynayan oyuncularım ısrarla Çin'e gitmek istiyorlar. Önce Erkan Zengin'i istediler, getirin 4.3 M€'u alın dedim, aldılar. Sonra Diego Angelo'yu istediler aldılar. Şimdi de Jerry Akaminko'yu tavlıyorlar. Arkadaş hani Liverpool ister, ne bileyim iyi bir takım ister anlarım da, Çin'de ne işiniz var? İkna da olmuyorlar oyuncularım ya da çok sağlam sözleşme istiyorlar.

Özellikle 15.2.0'dan sonra böyle oldu. Nasıl engelleyebilirim bu oyuncuları kaybetmeyi?

aytekin79
25.Aralık.2014, 18:45
Arkadaşlar bu takımdan çektiğimi başka hiç bir şeyden çekmedim. Ne kadar as takım oyuncum varsa aklını çeliyorlar. Banko 11 oynayan oyuncularım ısrarla Çin'e gitmek istiyorlar. Önce Erkan Zengin'i istediler, getirin 4.3 M€'u alın dedim, aldılar. Sonra Diego Angelo'yu istediler aldılar. Şimdi de Jerry Akaminko'yu tavlıyorlar. Arkadaş hani Liverpool ister, ne bileyim iyi bir takım ister anlarım da, Çin'de ne işiniz var? İkna da olmuyorlar oyuncularım ya da çok sağlam sözleşme istiyorlar.

Özellikle 15.2.0'dan sonra böyle oldu. Nasıl engelleyebilirim bu oyuncuları kaybetmeyi?

Oyuncularını belli bir süre izlemeye alırlar muhtemelen. Sen böyle birşeyi gördüğünde yeni bir sözleşme önermeye bak topçularına Yeni sözleşme imzalayan oyuncudan ellerini çekiyorlar.

NomrukaN
25.Aralık.2014, 19:00
Hocam çözüm bu olmuyor. 388 bin € Maaş alan adam tutup 1 milyon € istiyor. Guangzhou araya hiç girmese mutlu mesut yaşayacağız.

aytekin79
25.Aralık.2014, 19:12
Hocam çözüm bu olmuyor. 388 bin € Maaş alan adam tutup 1 milyon € istiyor. Guangzhou araya hiç girmese mutlu mesut yaşayacağız.

Demek istediğim onların sözleşme teklifi ile yarışmak değil. Oyuncunu izlemeye başladığında sen yeni sözleşme imzala. Yoksa adamlar oyuncun için kapını çaldıktan sonra iş işten geçebilir :)

NomrukaN
25.Aralık.2014, 19:20
Hocam işte sorun da o, bakıyorum "İzleniyor" diyor (Önceki saveye döndüm) teklif ettim. 3 kat fazla maaş istedi. Mecbur onayladım.

exe_genesis
27.Aralık.2014, 19:59
Keşke benim oyuncuları da isteseler de 3-5 para kazansak...

Hoffman
28.Aralık.2014, 21:10
En iyi çözüm teklif alıyorken satmak.Satmayınca mutsuz olup formdan düşüyor ve katkısı inanılmaz azalıyor.Elinden gelebilecek en iyi teklifi almaya bak sonra kiralama yöntemiyle büyük takımlara transfer olmuş iyi regenleri kapmaya bak.Hem finansın sağlamlaşır hem de kiraladığın regenlerde öncelik haline gelirsin herhangi bir teklif geldiğinde