PDA

View Full Version : Son vuruşlar

peker_553
29.Aralık.2014, 21:52
Arkadaşlar çok saçma olna bi durum var oyunda son vuruşlarda ki acayip saçmalık en kral forvet oyuncusu bile kale önünde topu saçma sapan yerlere vuruyor poizsyolnar kaçıyor sonra rakip takım nadiren girdiği pozisyonda gol atıyor maçı kaybediyorum yok mu bi çözümü bu ne saçmalıktır .s bunaldım artık

berdun
29.Aralık.2014, 23:03
10 gündür fm açmıyorum bu yüzden. Maçlarda hep aynı senaryo! 40 şut a 7 şutta 0-3 yenilen bi takım olabilirmi??

peker_553
29.Aralık.2014, 23:20
10 gündür fm açmıyorum bu yüzden. Maçlarda hep aynı senaryo! 40 şut a 7 şutta 0-3 yenilen bi takım olabilirmi??

oyundan soğutuyor insanı taktik çok güzel işliyor her şey istediğim gibi ama gol atmaya gelince olmuyor başarısız .yen bi güncelleme ne zaman gelir acaba

berdun
30.Aralık.2014, 03:20
oyundan soğutuyor insanı taktik çok güzel işliyor her şey istediğim gibi ama gol atmaya gelince olmuyor başarısız .yen bi güncelleme ne zaman gelir acaba

Çok beklediler 2-3 gün içerisinde gelir diye tahmin ediyorum :)

peker_553
30.Aralık.2014, 18:25
bu sorun herkesde de var

mete14
30.Aralık.2014, 22:15
Beyler hücum ve şut çalıştıran antrenörleriniz kaç yıldız ve takım antrenmanında hücuma gerekli önemi veriyormusunuz ? Ben sezon başındaki kondisyon yüklemesinden sonra hücum abanıyorum maç öncesi antrenmanınıda önce taktik yapıyorum sezon başında başladıktan sonrada hücum organizasyonu yapıyorum.Hazırlık maçları ve ilk maçlarda takım çok şut atıyor topa sahip oluyor gol olmuyor pek ama takım bir açıldımı önünde kimse duramıyor takıma hiç savunma çalıştırmadığımı hatırlarım tüm sezon hücum çalıştırmıştım galatasarayda makina gibiydi takım bende bozmak istemedim :D Beyler bunuda unutmayın en önemli savunma hücumdur .

NomrukaN
31.Aralık.2014, 06:07
Şut atmasını istemediğiniz oyunculara "Daha az Şut" direktifi verin. "Ceza sahasına paslı girin" demek, "Düşük tempo" demek de gereksiz şutları azaltıyor. Bir de forvetinizde bazı özelliklerin olması lazım.
Kararlılık: Oyuncunun atağın olgunlaşmasını beklemeden sıkılıp şut vurmaması için yüksek olması gerekiyor.
Karar verme: Şut çekmek yerine pas vermesi ya da daha uygun pozisyon bulması gibi kararları verebilmesi için yüksek olması gerekiyor.
Soğukkanlılık: Bilhassa kaleci ile karşı karşıya kalınca panik olup gereksiz bir şut çıkarmaması için soğukkanlılık yüksek olmalı.

Bir mental özellik daha vardı da aklımda değil şimdi.

aytekin79
31.Aralık.2014, 10:24
Beyler hücum ve şut çalıştıran antrenörleriniz kaç yıldız ve takım antrenmanında hücuma gerekli önemi veriyormusunuz ? Ben sezon başındaki kondisyon yüklemesinden sonra hücum abanıyorum maç öncesi antrenmanınıda önce taktik yapıyorum sezon başında başladıktan sonrada hücum organizasyonu yapıyorum.Hazırlık maçları ve ilk maçlarda takım çok şut atıyor topa sahip oluyor gol olmuyor pek ama takım bir açıldımı önünde kimse duramıyor takıma hiç savunma çalıştırmadığımı hatırlarım tüm sezon hücum çalıştırmıştım galatasarayda makina gibiydi takım bende bozmak istemedim :D Beyler bunuda unutmayın en önemli savunma hücumdur .

Ben de senin gibiyim. Biraz kondisyon biraz takım uyumu sonrası hemen hemen sürekli hücum . Bursa ile ligde gol rekoru kırdık 2 senede. Şimdi dortmund'a geçtim orada da durum farklı değil. Hücum şut hücum şut :)

kraliyetnet
31.Aralık.2014, 12:17
evde olsam da SS koysam :) dün celta ile karsılastım, 56 ya 2 şut, 26 ya 1 isabetli sut, skor 2-1 galip geldim :)) 3 kale diregim vardı birde :)

berdun
01.Ocak.2015, 17:57

Hocam işte bu dediğin her ligde yemez. Mesela ben granadayı yönetiyorum barçayla veya realle oynadığın zaman adamdan kan alıyorlar. Savunmamın ortasında murillo ile balanta olmasına rağmen! Üstüne sağ bek cedric orta sahamdada modric segi roberto hojbherg ilerdede fierro falan var. Baba takımlara işlemiyor. Herifler bi hücüma çıktımı hatim indiriyorsunuz.

mete14
11.Şubat.2015, 22:16
Hocam işte bu dediğin her ligde yemez. Mesela ben granadayı yönetiyorum barçayla veya realle oynadığın zaman adamdan kan alıyorlar. Savunmamın ortasında murillo ile balanta olmasına rağmen! Üstüne sağ bek cedric orta sahamdada modric segi roberto hojbherg ilerdede fierro falan var. Baba takımlara işlemiyor. Herifler bi hücüma çıktımı hatim indiriyorsunuz.

Bir süre sonra takım alışıyor hocam ben kasımpaşayla transfersiz dordmundu deplasmanda yendiğimi hatırlarım 3-2 . Küçük takımlarda denedim onun dışında hepsi tuttu diyemem ama bir süre sonra alışıyor takım.

Ketchaup
13.Şubat.2015, 02:11
şöyle diyim; uzun topla kontraya çıkıp, santraforun kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda tek vuruşla gol göremedim henüz. gol olursa anca kaleci kurtarıyor veya direkten dönüyor önünde kalıyor öyle gol oluyor.