PDA

View Full Version : oyuncuya çalışma izni çıkmıyor neyin inadı bu?

rftckk
30.Aralık.2014, 01:00
everton'la oynuyorum pavel savitiskiy diye beyaz rusyalı bir oyuncu aldım. şu anda mayıs ayındayım. temmuzda aldım. çalışma izni üç defa reddedildi. çalışma iznine bir daha başvurmak için de 120 gün beklemek zorunda kalıyorum ve adamdan bir sezondur faydalanamıyorum. save-load yapa yapa deniyorum ama 10 oldu reddediliyor:icon_mad: yok mudur bunun bir çıkar yolu

Ketchaup
30.Aralık.2014, 02:34
gerekli şartları sağlamadığı için reddediliyordur.

ne kadar denersen dene o şartları sağlamadığı sürece bi işe yaramaz.

urwrdskkn
30.Aralık.2014, 09:48
ingiltere liginde ab dışında oyuncu almak çok zor ya 2. pasaportu ab ülkesinde olması lazım yada türkiye gibi mahkeme sonucu ab dışından muaf tutulması gerekiyor.

nostalgia
30.Aralık.2014, 14:05
milli olma şartı falan var o çalışma izninin. Bazı ülkelerde 2 yılda vatandaşlık alınıyor. O ülkelere kiraya yolla, vatandaşlık çıkınca sıkıntı kalmaz.

metin5490
30.Aralık.2014, 15:50
everton'la oynuyorum pavel savitiskiy diye beyaz rusyalı bir oyuncu aldım. şu anda mayıs ayındayım. temmuzda aldım. çalışma izni üç defa reddedildi. çalışma iznine bir daha başvurmak için de 120 gün beklemek zorunda kalıyorum ve adamdan bir sezondur faydalanamıyorum. save-load yapa yapa deniyorum ama 10 oldu reddediliyor:icon_mad: yok mudur bunun bir çıkar yolu
aynen çok büyük bi sorun çözüm kira özellikle hollanda liginde daha kolay veriliyo vatandaşlık

Vatanarchy
30.Aralık.2014, 16:29
şu entry'i incelemeni öneririm.

https://eksisozluk.com/entry/48007247

Kdarkig
30.Aralık.2014, 23:48
Bu yüzden genelde premier lig den uzak duruyorum.