PDA

View Full Version : Oyuncu Kiralama Sıkıntısı

Jeri-Spy
01.Ocak.2015, 17:49
Arkadaşlar uzun zamandır bir çözüm bulamadım bu konuya. Satın aldığım genç oyuncular oluyor oyunda, kiralamak istiyorum. Kiralık için uygun diyorum, ilgilenen olmuyor. Kulüplere öner sekmesiyle %0 maaş katkısı talep ederek de önerdim fakat "oyuncuya teklif yok" mesajı aldım. Sorumluluklardan satılık veya kiralık listesindeki oyunculara kulüp bulma yetkilerini futbol direktörüne ve altyapı sorumlularına devrettim, yine de bir sonuç alamadım. Gözümden kaçırdığım bir şey olabilir mi arkadaşlar acaba? DenizlispoR ile baya çözüm aramıştık, size de sormak istedim.

DenizlispoR
01.Ocak.2015, 17:58
İşin garibi benim takımımda(Avusturya Wien) böyle bir sorunum hiç yok. Bedavaya oyuncu alıp 2 yıl rahatça kiralayıp satabiliyorum.

Bence yabancı sınırından dolayı o kanki.

Hoffman
01.Ocak.2015, 18:53
Ona tek çözüm pilot kulüp bulup oraya kiralamak ya da takımda durup alt yapıyla maça çıkacak.Başka çare yok en azından ben bulamadım.

pusathan01
01.Ocak.2015, 20:59
İlk yıl oyuncuda gitmek istemiyor. Kadroya giremeyince mecburen gidiyor. Ozaman teklif geliyor. En az 6 ay kadroda boş beklet sonra kiralarsın. O da kaliteli ise. Dandik oyuncuyuda kiralamıyorlar.

kraliyetnet
02.Ocak.2015, 11:19
tamamen oyuncunla alakalı oldugunu sanıyorum

Jeri-Spy
03.Ocak.2015, 00:34
Geliştirmeye ekleyince oyuncu ilgisiz yazıyor. Neyse artık sezon sonuna kadar yatacak, teşekkürler arkadaşlar.