PDA

View Full Version : Turksportal yeni yabancı kuralı yaması çıkaracak mı?

lakin1907
07.Ocak.2015, 22:26
Miles Jacobson twitterdan yaptığı açıklamada bu kuralların ancak FM 2016'da eklenebileceğini duyurdu.

Turksportal yetkilileri gerçeğe olabildiğince yakın olacak şekilde bir yama çıkaracak mı?

Ona göre daha az güvenilir olan 3. kişilerin çıkardığı yamaları kullanarak başlayalım bari oyuna, malum bu db meselesi direkt yeni oyun açmamızı gerektirdiğinden böyle bir plan olup olmadığını öğrenmek çok önemli bizler için.

Ayrıca piyasadaki yamaların çoğunda sadece bu kural değişiklikleri değil yanında bir sürü kendi kafalarına göre değişiklikler yaptıklarını da görüyoruz dolayısıyla o yamalara güvenerek oynamak cidden sıkıntılı bir durum.

SanAntonioSpurs
08.Ocak.2015, 02:07
ya biz bu oyuna para veriyoruz bu oyundan para kazanan insanlar oturup yama yapmıyorlar olacak şeymi tamam 16 yı da alacağız ama şimdi yapsanız nolur yani neyse inş yaparlar

Vatanarchy
08.Ocak.2015, 02:13
ya biz bu oyuna para veriyoruz bu oyundan para kazanan insanlar oturup yama yapmıyorlar olacak şeymi tamam 16 yı da alacağız ama şimdi yapsanız nolur yani neyse inş yaparlar

Ekle oyuna, 2016'dan sonra geçerli olacak şekilde aktif olsun. 2016 oyunu için de hazır olmuş olur hem değil mi? :) Hem müşterilerin de memnun olur, sevgisi artar.

lakin1907
08.Ocak.2015, 02:20
Bir yandan da haklılar, çünkü bize özel bir şey değil bu oyun çıktıktan sonra gelen yamalarda save gameleri etkileyecek değişiklikler yapmıyorlar. Başka liglerde de kurallar değiştiğinde bir sene sonraki fmde yansıtıyorlar.

Bu durumda resmi araştırmacılarımız bizlere bir güzellik yapsalar, olabildiğince gerçekçi (editörün şu anki haliyle yapılabilecek şekilde) bir yama hazırlasalar biz de gönlümüz rahat oyuna başlasak çok güzel olacak.

apache0990
08.Ocak.2015, 04:06
Aslında bir yama yapılabilir oyunun orjinal ara transfer yamasından sonra hiç bir şey eklemeden sadece kural eklenerek bir yama çıkartılabilir bence en profesyoneli olur.

project42
08.Ocak.2015, 10:10
Kesinlikle paramızın karşılığını alamıyoruz.

Açıkçası normal oyunu bıraktım, classic oynuyorum daha hızlı oluyor.
Ama bu classicde 5+3+1 bile düzgün geçirilememiş.maksimum 5 yabancıya izin veriyor.
Bu yüzden Türkiye ligi oynuyamıyorum.

Mantık olarak sanırım ocak sonunda güncelleme yayınlayacaklar bunuda ekleyip 2016 sezonunda geçerli kılacak şekilde ayarlamaları gerekir.

wolfson
08.Ocak.2015, 12:51
Azıcık bile olsa bu heriflerde müşteri memnuniyeti diye bi şey olduğunu düşünmüyorum artık. Piyasadaki tek oyun benimki kral benim havasındalar. Bari biz yapalım bi şey..

darkpart2
08.Ocak.2015, 13:08
FM rakipsiz thats why konu kilit.

nostalgia
08.Ocak.2015, 14:29
Forum yönetimi kurala en yakın bir güncelleme yayınlarsa çok güzel olur :)

Yabancı sınırını editörle kaldırmak sıkıntı değil fakat kadro kayıt kuralları falan beceremedim :)

lakin1907
08.Ocak.2015, 15:00
Konu SI değil burada arkadaşlar, sorduğumuz soru perpetua 'nın bizim için böyle bir veritabanı dosyası oluşturup oluşturamayacağı.

perpetua
08.Ocak.2015, 17:23
Miles Jacobson twitterdan yaptığı açıklamada bu kuralların ancak FM 2016'da eklenebileceğini duyurdu.

Garip. Bu duyuruyu nerede yapti? :)

perpetua
08.Ocak.2015, 17:48
Simdi okudum yazdiklarini.

Bir yanlis anlasilma var herhalde. Miles'in dedigi, kayitli oyunlarda kurallarin degismesi mumkun degil.

Ama yeni oyun kurarak yeni yabanci kurali kullanilabilecek (FMC'de ne olur bilmiyorum ama FM'de kural tam olarak yansimis olacaktir).

Matteo Ferrari
08.Ocak.2015, 20:35

Bir yanlis anlasilma var herhalde. Miles'in dedigi, kayitli oyunlarda kurallarin degismesi mumkun degil.

Ama yeni oyun kurarak yeni yabanci kurali kullanilabilecek (FMC'de ne olur bilmiyorum ama FM'de kural tam olarak yansimis olacaktir).

Yani 15.3 Resmi Güncelleştirmesi ile oyunda 2015-16 sezonundan itibaren yeni yabancı sınırlaması ile oynayabileceğiz?

wolfson
08.Ocak.2015, 20:52
Ya aga yapan yok herhalde yeni yamayı? 2 ay bekleyemem 15.3ü. Ne güzel bitti güzdönemi.

perpetua
08.Ocak.2015, 21:16
Yani 15.3 Resmi Güncelleştirmesi ile oyunda 2015-16 sezonundan itibaren yeni yabancı sınırlaması ile oynayabileceğiz?

Eger benim bilmedigim bir sey yoksa, evet aynen oyle olacak.

perpetua
08.Ocak.2015, 21:19
Ya aga yapan yok herhalde yeni yamayı? 2 ay bekleyemem 15.3ü. Ne güzel bitti güzdönemi.

Yamayi yapmasi kolay ama gercekteki gibi yapmak mumkun degil. Televizyon gelirlerini editor ile gercekteki gibi yansitamiyoruz (ornegin sampiyonlarin aldigi prim).

lakin1907
08.Ocak.2015, 21:31
Yamayi yapmasi kolay ama gercekteki gibi yapmak mumkun degil. Televizyon gelirlerini editor ile gercekteki gibi yansitamiyoruz (ornegin sampiyonlarin aldigi prim).

Siz şu anda editörün yettiği seviyede kendinize göre en gerçekçi ve oynanabilir olacak şekilde bir yama çıkarsanız bizler için, biz de onunla oynasak çok çok iyi olur aslında. Ne dersiniz? :)

perpetua
08.Ocak.2015, 21:33
Zaten yapan arkadaslar var. Onlarin yaptigindan daha iyisini yapabilecegimi sanmiyorum.

lakin1907
08.Ocak.2015, 21:37

Bence siz yanlış anlamışsınız, gayet net şekilde büyük kural değişikliklerini patchlerle değiştiremeyeceklerini çünkü bunun save gameleri bozacağını söylüyor, bir başka kişiye verdiği yanıtta da opsiyonel patchler çıkarmalarının mümkün olmadığını söylüyor.

"As I had a barrage of identical messages from Turkish fans of our games - we don't change majors rules in patches as it breaks saved games."

lakin1907
08.Ocak.2015, 21:39
Zaten yapan arkadaslar var. Onlarin yaptigindan daha iyisini yapabilecegimi sanmiyorum.

Dediğim gibi sadece bu kuralları değiştiren bir yama yok şu anda, yapanlar genelde birçok başka şeye el atmışlar ve ben oyunun resmi araştırmacıları dışında birisinin yaptığı yamayı kullanmaya çok sıcak bakmıyorum, kaldı ki söylediğim gibi diğer kritik şeylerin de değiştirilmesi beni rahatsız ediyor.

YakoRYV
08.Ocak.2015, 22:09
miles attığı tweetlerde kayıtlı oyunları bozacağı için büyük değişiklikler yapılamayacağını söylemiş. attığı mentionlara baktım, gerçek hayatta nasıl ki 2016'da aktif olacak bu kural, oyunda da yeni sezonda göreceksiniz bu değişikliği demiş.
yani -çok büyük süpriz olmassa- yeni güncellemede yabancı kuralı değişmeyecek. en azından resmi olanlarda. dışardan yapanlar çıkar mutlaka.

perpetua
09.Ocak.2015, 02:45
Bence siz yanlış anlamışsınız, gayet net şekilde büyük kural değişikliklerini patchlerle değiştiremeyeceklerini çünkü bunun save gameleri bozacağını söylüyor, bir başka kişiye verdiği yanıtta da opsiyonel patchler çıkarmalarının mümkün olmadığını söylüyor.

"As I had a barrage of identical messages from Turkish fans of our games - we don't change majors rules in patches as it breaks saved games."

Neyse, yama cikinca gorecegiz.

Önder HOCA
09.Ocak.2015, 11:30
we don't change majors rules in patches as it breaks saved games."

Kayıtlı oyunlardaki kuralları etkileyecek bir değişiklik yapmayacağız yazıyor

nannar
09.Ocak.2015, 11:50
yeni oyunlara yansıyacak anlamı da çıkıyor yalnız buradan :) yani değişiklik kayıtlı oyunları etkilemez ama yeni açılacak oyunlara yansıyabilir...

oldsaid
09.Ocak.2015, 17:11
Beyler belli ki yeni güncelleme de yabancı kuralı olmayacak. Burdan ah vah demekle düzelmez bu durum. hem sega nın forumuna hem de twitterden miles a yazmamız lazım sıklıkla. o zaman isteklerimiz dikkate alınacaktır diye düşünüyorum

perpetua
09.Ocak.2015, 17:26
Beyler belli ki yeni güncelleme de yabancı kuralı olmayacak. Burdan ah vah demekle düzelmez bu durum. hem sega nın forumuna hem de twitterden miles a yazmamız lazım sıklıkla. o zaman isteklerimiz dikkate alınacaktır diye düşünüyorum

Emin ol bu yaklasim ise yaramayacaktir. Hatta tepki cekecektir.

Sadece yamayi bekleyin. (::)

oldsaid
09.Ocak.2015, 17:29
Emin ol bu yaklasim ise yaramayacaktir. Hatta tepki cekecektir.

Sadece yamayi bekleyin. (::)

Elden başka bişey gelmiyor ama. Onlar farkedemiyor belki ama bizim için bu yabancı kuralı fm den aldığımız zevki 10 a katlayacak bi kural. Sırf bunun düşüncesiyle bile şuan oyunu oynayamıyorum. Eğer bunu da çözemeyeceklerse gerçekten hayalkırıklığına uğrayacağım.

GicaHagi
09.Ocak.2015, 17:30
Beyler kural yeni cikti daha hele bi soluklanin sakin olun ne diye foruma miles'a yazicaz. Yeni patch cikinca kural eklenirse oynariz eklenmezse bazi arkadaslar yama yapiyor onunla oynariz.

nannar
09.Ocak.2015, 18:35
ben miles ile twitter'da atışmıştım bir ara :D tartışmaya gerek yok bence de

playeray
09.Ocak.2015, 19:11
tivitin devamını paylaşmamışsınız. onu da okuyup yorum yapmanız daha faydalı

"So major rule changes that are announced and in-active until future seasons are added in future game versions, not patches."

RagnarLothbrok
09.Ocak.2015, 22:11
Editörü çok fazla kurcalama şansım olmadı bu seride, hoş oyuna bile zar zor giriyorum fakat yarın bu yamayla uğraşacağım bu sefer biraz teferruatlı olacak sanırım ama pazar öğle saatlerinde oyunun orjinaline dokunmadan sadece yabancı kuralını değiştirerek bir yama yayınlayabilirim

haykirish
09.Ocak.2015, 22:22
Aslında böyle bi yama yapabiliriz. Ben çok uğraşmıştım. Bi Türk kaleci zorunluluğu yokdu editörde araştırma sonucu ve sallamayla gerçekciliğe uygunluğunu tahmin etmiştim. Gel gör ki Visual Studio işin içine girene kadar yamayı çalıştıramadım direk visual studio'ya bağlıyordu bende uyuz oldum format attım pc ye :( Yamayı yaparken şu aklıma geldi. Süper Lig tamam kurallarını öğrendik PTT 1. Lig ve alt liglerin kuralı nasıl olucak peki ?

lakin1907
10.Ocak.2015, 03:10
Editörü çok fazla kurcalama şansım olmadı bu seride, hoş oyuna bile zar zor giriyorum fakat yarın bu yamayla uğraşacağım bu sefer biraz teferruatlı olacak sanırım ama pazar öğle saatlerinde oyunun orjinaline dokunmadan sadece yabancı kuralını değiştirerek bir yama yayınlayabilirim

Çok güzel olur!

Aslında böyle bi yama yapabiliriz. Ben çok uğraşmıştım. Bi Türk kaleci zorunluluğu yokdu editörde araştırma sonucu ve sallamayla gerçekciliğe uygunluğunu tahmin etmiştim. Gel gör ki Visual Studio işin içine girene kadar yamayı çalıştıramadım direk visual studio'ya bağlıyordu bende uyuz oldum format attım pc ye :( Yamayı yaparken şu aklıma geldi. Süper Lig tamam kurallarını öğrendik PTT 1. Lig ve alt liglerin kuralı nasıl olucak peki ?

Oradaki kurallar değişmeyecek sanırım, düşen takımlar yabancıları sözleşmeleri bitene kadar oynatabilecek şekilde olacak diye duydum.

lakin1907
10.Ocak.2015, 13:56
[Turkey] (Official) Data Issues (http://community.sigames.com/showthread.php/399669-Turkey-(Official)-Data-Issues?p=10114188#post10114188)

bu konudaki son mesajları incelerseniz, resmi forumlardaki moderatör de aynı şeyi söylemiş, 2016ya artık demiş...

Bu kadar açıkken hala perpetua 'nın olabilir de olmayabilir de demesini anlayamıyorum açıkçası.

perpetua
10.Ocak.2015, 16:26
[Turkey] (Official) Data Issues (http://community.sigames.com/showthread.php/399669-Turkey-(Official)-Data-Issues?p=10114188#post10114188)

bu konudaki son mesajları incelerseniz, resmi forumlardaki moderatör de aynı şeyi söylemiş, 2016ya artık demiş...

Bu kadar açıkken hala @perpetua (http://forum.turksportal.net/vb/members/perpetua.html) 'nın olabilir de olmayabilir de demesini anlayamıyorum açıkçası.

O forumun moderatorleri sadece forumu cok kullandiklari icin moderator yapilmis olan normal uyeler. Yani onlarin her ipiyle kuyuya inilmez.

Yama cikinca hep beraber ne oldugunu gorecegiz. :)

lakin1907
10.Ocak.2015, 16:56
O forumun moderatorleri sadece forumu cok kullandiklari icin moderator yapilmis olan normal uyeler. Yani onlarin her ipiyle kuyuya inilmez.

Yama cikinca hep beraber ne oldugunu gorecegiz. :)

E o zaman bize küçücük bir yama yapın da onla oynayalım çıkana kadar? :D Resmi olarak kendi nickinizle yayınlamak istemiyorsanız bana özel mesajdan atın ben yayınlayayım :D

perpetua
10.Ocak.2015, 18:38
E o zaman bize küçücük bir yama yapın da onla oynayalım çıkana kadar? :D Resmi olarak kendi nickinizle yayınlamak istemiyorsanız bana özel mesajdan atın ben yayınlayayım :D

Kendi yayinlamamda bir sorun yok ama gercekten ayiracak zamanim yok. Veritabani, Subat ayi sonuna dogru cikacak yama icin, 20-25 gun sonra SI'a yollanacak ve yapilacak bir cok is var. Bir ay once olsa zaman ayirabilirdim.

Eminim simdiye kadar yama cikartan arkadaslarin yaptiklarindan daha iyisini de yapamam. Bu nedenle zamanimi bir sonraki yamanin hazirligi icin harcamamin daha dogru oldugunu dusunuyorum.

lakin1907
10.Ocak.2015, 18:45
Kendi yayinlamamda bir sorun yok ama gercekten ayiracak zamanim yok. Veritabani, Subat ayi sonuna dogru cikacak yama icin, 20-25 gun sonra SI'a yollanacak ve yapilacak bir cok is var. Bir ay once olsa zaman ayirabilirdim.

Eminim simdiye kadar yama cikartan arkadaslarin yaptiklarindan daha iyisini de yapamam. Bu nedenle zamanimi bir sonraki yamanin hazirligi icin harcamamin daha dogru oldugunu dusunuyorum.

Anlıyorum zamanınızın olmaması normal, ancak yanlış bir anlaşılma var. Şu anda biri bir FM sitesinin yaptığı biri de ekşisözlükte yapılan 2 adet yama var.

Ekşisözlüktekini yapan arkadaş korsan oyun kullandığı için ve yamanın içinde 10 tane başka yerlere de el attığı için, bir sürü sorun ve yanlışlık var en barizi 2 adet martin odegard var.

FMT sitesinin yaptığında ise tarihlerle vs oynanmış ve ciddi fikstür problemleri var. Aynı zamanda kural PTT 1.lige ve 2. lige de aynen koyulmuş dolayısıyla gerçeklikten uzak.

Yani şu anda sade ve basit şekilde yapılmış hatasız bir yama yok.

perpetua
10.Ocak.2015, 20:19
Veritabanini SI'a yollayana kadar birisi yapmazsa el atarim o zaman.

Vatanarchy
11.Ocak.2015, 01:16
Mutlu haberi ben vereyim; sırada ki güncellemede 2015/2016 sezonundan itibaren yeni yabancı kuralı geçerli olacak.

lakin1907
11.Ocak.2015, 01:36
Mutlu haberi ben vereyim; sırada ki güncellemede 2015/2016 sezonundan itibaren yeni yabancı kuralı geçerli olacak.

Kaynak var mı?

cikko
11.Ocak.2015, 13:33
fm 2012 de 12.2.2 ile mi ne playoff u kaldırmışlardı ilk seneden sonra fm 15 içinde yaparlar herhalde...

lakin1907
12.Ocak.2015, 12:57

Yalan haber olduğu ortaya çıktı.

fm 2012 de 12.2.2 ile mi ne playoff u kaldırmışlardı ilk seneden sonra fm 15 içinde yaparlar herhalde...

Yapılmayacak malesef. Birinin çıkıp şuna düzgün bir yama yapması gerekiyor.

roomonecool
12.Ocak.2015, 15:26
Yalan haber olduğu ortaya çıktı.

Yapılmayacak malesef. Birinin çıkıp şuna düzgün bir yama yapması gerekiyor.

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun perpetua olabilir demiş bekleyip göreceğiz

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Okan Kalo
14.Ocak.2015, 01:41
Ekşideki arkadaşın yaptığı yama şimdilik yeterli gibi geldi bana. 3 sezondur oynuyorum bir sıkıntı yok. Adam editörün izin verdiği kadarıyla sağlam bir data hazırlamış.
Ayrıca oyunu oynadıkça şu yabancı sınırının kalktığına seviniyorum. Yabancı sınırı yetenekli oyuncudan ziyade ekonomik olarak kulüpler için işkenceden başka bir şey değildi. Ekonomik olarak diyorum çünkü çok yetenekli Türk futbolcular var. Bunu büyük kulüpler için söylüyorum fakat. Yeni Türk oyuncular almak istediğinizde ne kadar gerekli olduğunu anlayacaksınız sınırı genişletmenin iyi bir şey olduğunu.
Fenerbahçe'de Volkan, Gökhan, Caner ve Topal'ın yerine transfer edilecek iyi bir yabancı oyuncu zaten yok. Çünkü kaliteli futbolcular. Geriye kalan bölgeler için ve yedekler için çok iyi ve ucuz yabancı futbolcular var. Bunları transfer edince kulüp iyiye gidiyor fakat yeni sorun 14 yabancı sınırı ile yine başlıyor. Yani geriye kalan yeni 14 yerli futbolcu sorunu.
Regenler hariç üç büyüğe transfer edilebilecek yetenekte Ozan ve Enes var. Bu iki futbolcuyu 2 sezon boyunca ucuza getirmenin yollarını aradım fakat ikisini toplamda en ucuz 15M euroya transfer edebildim. Kaldı ki bu iki oyuncunun fiyatına onlardan kat be kat yetenekli 4-5 yabancı futbolcu alabilirdim. Sırf ekonomik olarak yabancı sınırının genişletilmesi Türk futbolu için çok iyi bir şey.

lakin1907
22.Ocak.2015, 18:24
perpetua herhangi bir gelişme var mı resmi olarak ya da sizin yapacağınız ekstra bir db yamasıyla ilgili?

Ekstra olarak STSL ve PTT 1.lig için maç başına para, 1.nin 2.nin aldığı para vs doğru değerleri paylaşır mısınız ekşidekini kontrol için?

Ali Hikmet
22.Ocak.2015, 18:53
Yabancı kuralı yaması yapılacaksa
lütfen PTT 1.Ligi de elleyelim. 5 tane ilk 11 de toplam 10 yabancı oyuncu.

lakin1907
31.Ocak.2015, 17:08
Yabancı kuralı yaması yapılacaksa
lütfen PTT 1.Ligi de elleyelim. 5 tane ilk 11 de toplam 10 yabancı oyuncu.

Bu kesin mi?

perpetua
31.Ocak.2015, 21:05
@perpetua (http://forum.turksportal.net/vb/members/perpetua.html) herhangi bir gelişme var mı resmi olarak ya da sizin yapacağınız ekstra bir db yamasıyla ilgili?

Ekstra olarak STSL ve PTT 1.lig için maç başına para, 1.nin 2.nin aldığı para vs doğru değerleri paylaşır mısınız ekşidekini kontrol için?

Yama cikinca gorecegiz. Baska bir gelisme yok.

Veritabani gelecek hafta icinde yollanacak. Ondan sonra yama isine bakmaya calisacagim.

lakin1907
01.Şubat.2015, 01:35

Veritabani gelecek hafta icinde yollanacak. Ondan sonra yama isine bakmaya calisacagim.

Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

Ali Hikmet
01.Şubat.2015, 12:23
Bu kesin mi?

Kesin hocam PTT yabancı kuralı

abut
02.Şubat.2015, 14:11

Turksportal adına böyle bir yama yayınlarsanız çok mutlu olacağız.Diğer yamalar da genellikle Türkiye liglerindeki para ödülleri şişiriliyor bu da gerçekliği tamamen öldürüyor.Şimdiden kendi adıma teşekkür ediyorum

Jaswege
08.Şubat.2015, 01:47
Türkiye yetkilisi birisi bekleyip göreceğiz, çıkabilir demiş. Ne diye bu ısrar? Şu an hepimizin heyecanla beklemekten başka hiç bir yolu yok.

RodiMood
08.Şubat.2015, 03:56
Büyük bir hevesle bekliyorum., bu konuyu görmeden önce çıkmayacak diye biliyordum ama buradaki yorumlar yarı yarıya olduğundan ümitlendim biraz :)

atukya
14.Şubat.2015, 22:01
Yeni gelecek güncelleme ile birlikte kural kesin olarak oyuna aktarılacak. Henüz kariyer açmamış arkadaşların biraz daha sabretmesini öneririm :)

anche06
14.Şubat.2015, 23:20
İstediğiniz bi yama varsa hazırlayabilirim sizlere arkadaşlar. Tam olarak nasıl olmasını istiyorsanız belirtin bana, ona göre hemen hallederim

abut
16.Şubat.2015, 10:54
Yeni gelecek güncelleme ile birlikte kural kesin olarak oyuna aktarılacak. Henüz kariyer açmamış arkadaşların biraz daha sabretmesini öneririm :)
Bu bilgiye nereden ulaştın, eğer doğruysa müthiş haber

devilshand
16.Şubat.2015, 13:48
Fm 15 ocak transfer yaması ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı

uaemrah
17.Şubat.2015, 12:27
ne zaman çıkacak resmi yama ? bilgisi olan paylaşabilir mi ?

Teşekkürler

Matteo Ferrari
17.Şubat.2015, 14:04
10-15 güne çıkar tahminim. geçen sene 28 şubat'ta çıkmıştı.

thsndrn
17.Şubat.2015, 15:13
büyük ihtimal haftaya gelicek yama

yunuscimbom_2005
18.Şubat.2015, 00:40
Çok fazla önemli değil aslında yabancı kuralının çıkıp çıkmayacağı. Allahtan editör diye bir özgürlüğümüz var. Ve gerçek bir kuralı değiştireceğimiz için hiçte moral bozucu bir konu yok. (Gerçek dışı editör kullanımı adamı oyundan soğutuyor :) )

Vatanarchy
25.Şubat.2015, 19:29

Selamlar, sevgiler, saygılar... :)

RodiMood
25.Şubat.2015, 20:49
Sonunda geldi mutlu haber :)

davidvilla
26.Şubat.2015, 10:26
Hatalar matalar duzelmis yamalar yapilmis demek ki oyunu alma vaktimiz geldi :)