PDA

View Full Version : Bireysel antrenman ve teknik ekip

darkpart2
10.Ocak.2015, 15:14
Arkadaşlar benim size 2 sorum olacak ; 1) teknik ekip ile toplantı yaptıgımızda bir oyuncunun ne zaafı oldugunu bize gösterip ona yönelik bireysel antreman önermesi ve onu kabul etmem genç oyuncular için yararlı mıdır diger gelişimlerini etkiler mi? yoksa 24 üstü oyuncular için mi daha cok yapılması gereken bir şeydir?

Örnek olarak 19 yaşında bir sol-bek için önerilen bireysel antrenman dayanıklılık ise bunu kabul etmeli miyim?

2)Şuan hali hazırda bir fizyoterapistim olmasına karşı 2. önerilmekte,2 doktor takım için daha mı iyi olur ne gibi etkisi olur ?

kraliyetnet
10.Ocak.2015, 16:14
teknik ekibin kaliteli antrönerlerden kurulu ise tavsiyelerini gönül rahatlıgı ile dinlemeni tavsiye ederim,

doktara gelince, yönetimin belirledigi ekip kadronda 1 den fazla doktor kontejyanı var demekki. bos kontejyan oldugu için tavsiyeler gelir. maas bütcende sorun yoksa kontejyan kadar personel kullanmanda sakınca yok. bir elin nesi var iki elin sesi var 2 doktordan zarar gelmez :)

pusathan01
11.Ocak.2015, 12:53
Ben daha çok antrenörlerin ppm tavsiyelerini dinliyorum. Zaten bir oyuncu geldiğinde direk hangi rolde oynatıyorsam o rolün çalışmasına başlatıyorum.
Eğer ki antrenör ihtiyacım varsa doktor yerine direk antrenör alıyorum. Mesela şuanda Bal da oynuyorum. 4 antrenör 1 asistan birde ben varım. Doktorum yok. Zaten özellikleri çok iyi olmayacağı için pek işe yarayacağını düşünmüyorum. Yönetime diyorum Fizyoterapist lazım, onlarda izin veriyor. Bende direk antrenör alıyorum. :D