PDA

View Full Version : transfer ? sizce hangisi

metin5490
10.Ocak.2015, 19:35
Merhaba arkadaşlar chelsea'nin basındayım sağ açığa bı kanat oyuncusu alacagım lamela ve lucas moura arasında kaldım sızce hangısı?

Adana Demirspor
10.Ocak.2015, 19:47
Lamela derim.

metin5490
11.Ocak.2015, 09:31
Lamela derim.
(ı)teşekkkrlr

dAleksic
11.Ocak.2015, 13:00
Lamela tabiki :)

metin5490
11.Ocak.2015, 13:19
Lamela tabiki :)
öyle olacak gibi ama çok para istiyo tothenham bakalım pazarlıklar devam ediyo :icon_wink:

roomonecool
11.Ocak.2015, 13:23
Lamelanin olduğu yerde mouranin adı geçmez

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin5490
11.Ocak.2015, 13:28
Lamelanin olduğu yerde mouranin adı geçmez

aynen öyle görünüyo hocam ama moura 23 milyon lamela 50 en az :D:icon_biggrin:

roomonecool
11.Ocak.2015, 13:29
Chelsea de para çoktur

cikko
11.Ocak.2015, 13:31
Lamela 2014 te 2-3 sene de kendini çok geliştiriyordu...

metin5490
11.Ocak.2015, 13:48
Chelsea de para çoktur

para çok ama harcamıyorum hocam son 3 sezondur sadece alex sandroyu aldım oda 13 milyon euroya genelde genç transfer ediyorum ucuz olarak wiliian gitmek isteyince sağ açığa işte lamela olacak

metin5490
11.Ocak.2015, 13:49
Lamela 2014 te 2-3 sene de kendini çok geliştiriyordu...
aynen hocam 2017 yılındayım çok gelişmiş 78 milyon eurodan açıyolar kapıyı ::icon_smile:

Hoffman
11.Ocak.2015, 16:53
FM 14 te Tottenham ile yaptığım kariyerde her yıl gol krallığına oynuyordu Lamela.Tavsiye ederim gerçekten işini fazlasıyla görür bi futbolcu.Ama yine de 2 kişiyle sınırlama bence kendini Dorin Rotariu dan da güzel verim alabilirsin.Brumayı düşünebilirsin veya Bilal Basacikoglu çok iyi performans gösteren bir oyuncu yine.

metin5490
11.Ocak.2015, 18:14
FM 14 te Tottenham ile yaptığım kariyerde her yıl gol krallığına oynuyordu Lamela.Tavsiye ederim gerçekten işini fazlasıyla görür bi futbolcu.Ama yine de 2 kişiyle sınırlama bence kendini Dorin Rotariu dan da güzel verim alabilirsin.Brumayı düşünebilirsin veya Bilal Basacikoglu çok iyi performans gösteren bir oyuncu yine.
teşekkürler hocam söylediklerinide incelicem açıkcası bende cok fazla para vermek istemiyorum 78 milyondan acıyolar kapıyı:icon_sad:

Hoffman
11.Ocak.2015, 21:08
teşekkürler hocam söylediklerinide incelicem açıkcası bende cok fazla para vermek istemiyorum 78 milyondan acıyolar kapıyı:icon_sad:
78 Milyona oyuncu almak hiç akıl karı değil :) Bence vazgeç hemen sonrasında daha ucuza kaparsın başkalarına yönel.

rftckk
11.Ocak.2015, 21:16
bu seride lamela'nın patansiyeli 167 moura'nın potansiyeli 173. ama ben de herkes gibi lamela derim. lamela az da olsa zihinseli moura'ya göre gelişmiş bir futbolcu. moura'nın keyfi gelsin ki sezonda üç-beş maç yeteneğini göstersin. lamela'da bu oran en azından artar.

dipnot:arkadaşlar bir önceki seride çok iyi olan oyuncu bu seride de çok iyi olacak anlamına gelmez. bir önceki seride kötü olan oyuncu bu seride çok iyi olabilir. bir çok kişi lamela fm14'de çok iyiydi diye yazmışlar. ama o seride çok iyi olması bu oyun için geçerli olmayabilir. lamela'nın fm14'de 180 potansiyeli vardı. yani robben'in potansiyeliyle aynı. fm15'de potansiyelini 167'ye düşürmüşler ve ca'sını da azaltmışlar. o yüzden bundan önceki sene oyunda çok iyi olan oyuncu bu seneki seride de çok iyi olacak diye bir şey yoktur..

Hoffman
11.Ocak.2015, 21:20
aynen hocam 2017 yılındayım çok gelişmiş 78 milyon eurodan açıyolar kapıyı ::icon_smile:

bu seride lamela'nın patansiyeli 167 moura'nın potansiyeli 173. ama ben de herkes gibi lamela derim. lamela az da olsa zihinseli moura'ya göre gelişmiş bir futbolcu. moura'nın keyfi gelsin ki sezonda üç-beş maç yeteneğini göstersin. lamela'da bu oran en azından artar.

dipnot:arkadaşlar bir önceki seride çok iyi olan oyuncu bu seride de çok iyi olacak anlamına gelmez. bir önceki seride kötü olan oyuncu bu seride çok iyi olabilir. bir çok kişi lamela fm13 ve fm14'de çok iyiydi diye yazmışlar. ama o serilerde çok iyi olması bu oyun için geçerli olmayabilir. lamela'nın fm13 potansiyelini bilmiyorum ama fm14'de 180 potansiyeli vardı. yani robben'in potansiyeliyle aynı. fm15'de potansiyelini 167'ye düşürmüşler ve ca'sını da azaltmışlar. o yüzden bundan önceki sene oyunda çok iyi olan oyuncu bu seneki seride de çok iyi olacak diye bir şey yoktur..

Arkadaş 2017 yılında olduğunu söylemiş o yüzden Lamela daha iyi olur dedim.Zaten de Tottenham çok para istemiş Moura da iyi bir tercih olabilir.

pusathan01
11.Ocak.2015, 22:19
Hocam daha ucuza daha yeteneklilerini bulursun.

metin5490
12.Ocak.2015, 21:19
Hocam daha ucuza daha yeteneklilerini bulursun.
var mı önerebileceğin hocam ?

pusathan01
12.Ocak.2015, 21:40
Hocam Lamela nın profiline girip benzerini bul dersen o özellikte oyuncu bulacağına eminim. Bu seride daha kanatlarda yabancı kullanmadım o konuda yardımcı olamayacağım.
Veya oyuncu aramadan özellik seçtiğin yerde istediğin rolü aratırsan da bulabilirsin.

metin5490
12.Ocak.2015, 22:41
Hocam Lamela nın profiline girip benzerini bul dersen o özellikte oyuncu bulacağına eminim. Bu seride daha kanatlarda yabancı kullanmadım o konuda yardımcı olamayacağım.
Veya oyuncu aramadan özellik seçtiğin yerde istediğin rolü aratırsan da bulabilirsin.
teşkrlr hocam

metin5490
12.Ocak.2015, 22:46
sonuç olarak Stephan El Shaarawy (https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&sqi=2&ved=0CBsQFjAA&url=http%3A%2F%2Ftr.wikipedia.org%2Fwiki%2FStephan _El_Shaarawy&ei=fiO0VMqAAYH_Usm6gOAE&usg=AFQjCNFBYHytTNxLUn_e8J9ymqrMxgsbJA&bvm=bv.83339334,d.d24) transfer ettim 24 yaşında 30 milyona mal oldu lamela 78 milyondankapıyı açtılar mourada sakatlık sıkıntısı çekmiş son iki sezondurhttp://essentiallysports.com/wp-content/uploads/2015/01/Stephan-El-Shaarawy.jpg

pusathan01
13.Ocak.2015, 00:31
sonuç olarak Stephan El Shaarawy (https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&sqi=2&ved=0CBsQFjAA&url=http%3A%2F%2Ftr.wikipedia.org%2Fwiki%2FStephan _El_Shaarawy&ei=fiO0VMqAAYH_Usm6gOAE&usg=AFQjCNFBYHytTNxLUn_e8J9ymqrMxgsbJA&bvm=bv.83339334,d.d24) transfer ettim 24 yaşında 30 milyona mal oldu lamela 78 milyondan

kapıyı açtılar mourada sakatlık sıkıntısı çekmiş son iki sezondurhttp://essentiallysports.com/wp-content/uploads/2015/01/Stephan-El-Shaarawy.jpg
İyi bir transfer yapmışsın. Benim kariyerde Monaco 98 M TL verip almış.

metin5490
13.Ocak.2015, 01:40
İyi bir transfer yapmışsın. Benim kariyerde Monaco 98 M TL verip almış.
inşallah bendende alırlar o fiyata hocam:icon_lol:

Hoffman
13.Ocak.2015, 03:45
sonuç olarak Stephan El Shaarawy (https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&sqi=2&ved=0CBsQFjAA&url=http%3A%2F%2Ftr.wikipedia.org%2Fwiki%2FStephan _El_Shaarawy&ei=fiO0VMqAAYH_Usm6gOAE&usg=AFQjCNFBYHytTNxLUn_e8J9ymqrMxgsbJA&bvm=bv.83339334,d.d24) transfer ettim 24 yaşında 30 milyona mal oldu lamela 78 milyondankapıyı açtılar mourada sakatlık sıkıntısı çekmiş son iki sezondurhttp://essentiallysports.com/wp-content/uploads/2015/01/Stephan-El-Shaarawy.jpg

Shaarawy güzel transfer olmuş bak onu sol kanatta içe kat eden oyuncu olarak oynatirsan gol asist bakımından en fazla verimi alırsın mac içinde kotu oynamissa onu çıkarmak yerine forvete cekip yaratıcı forvet oynattirdigin zaman ise surprizler yapabilir haberin olsun

Kaka Leite
13.Ocak.2015, 04:30
Shaarawy güzel transfer olmuş bak onu sol kanatta içe kat eden oyuncu olarak oynatirsan gol asist bakımından en fazla verimi alırsın mac içinde kotu oynamissa onu çıkarmak yerine forvete cekip yaratıcı forvet oynattirdigin zaman ise surprizler yapabilir haberin olsun
Bu tavsiyeye katılmakla beraber zaman zaman sağ kanatta oynatmayı da denemenizi öneririm. Sağ taraftan büyük katkı alabilirsiniz kendisinden. Özellikle bu tavsiyeyi Milan kariyeri yapanlara söylüyorum. Bonaventura sol kanatta baya iyi oynuyor onu kesmek pek akıl kârı olmayacağından dolayı El Shaarawy'i sağ tarafa çekebilirsiniz.

metin5490
13.Ocak.2015, 07:53
teşekkürler tavsiyelerin için hocam:o

metin5490
13.Ocak.2015, 07:54
Bu tavsiyeye katılmakla beraber zaman zaman sağ kanatta oynatmayı da denemenizi öneririm. Sağ taraftan büyük katkı alabilirsiniz kendisinden. Özellikle bu tavsiyeyi Milan kariyeri yapanlara söylüyorum. Bonaventura sol kanatta baya iyi oynuyor onu kesmek pek akıl kârı olmayacağından dolayı El Shaarawy'i sağ tarafa çekebilirsiniz.
bende aslında sağ kanat için aldım solda hazard var çünkü ama hazard a sağ sol fark etmiyor :D

Hoffman
13.Ocak.2015, 19:02

4-5 yıl oynadıktan sonra Milan'a geçtim Shaarawy sağ da oynayamaz duruma gelmişti bende Bonaventura da 31-32 yaşlarında olması lazım fena değildi.

thephaeton
14.Ocak.2015, 19:40
ben fm15 te raheem sterling den aldığım verimi hiçbir kanat oyuncusundan alamadım birde neymar tabi sakatlanmadığı zamanlar :) hesaplı vede iyi olsun dersen adama traore ve dorin rotariu derim

Kdarkig
14.Ocak.2015, 20:19
salah zaten gayet iyi ayrıca willian da var. ama ille de transfer diyosan fiorentina da cuadrado var .

metin5490
15.Ocak.2015, 09:48
[QUOTE=thephaeton;2720212]ben fm15 te raheem sterling den aldığım verimi hiçbir kanat oyuncusundan alamadım birde neymar tabi sakatlanmadığı zamanlar :) hesaplı vede iyi olsun dersen adama traore ve dorin rotariu derim[/QUOTEhocam katılıyorum sana sterlingi man. city aldı şuan belalım oldu adam fırtına durdurulamıyor sağ sol orta heryerde oynuyo ::D

metin5490
15.Ocak.2015, 09:49
salah zaten gayet iyi ayrıca willian da var. ama ille de transfer diyosan fiorentina da cuadrado var .
hocam yıl 2017 salah gitmek istedi ilk yılın sonunda willian da gayet iyiydi ama yeni heyecanlar yaşamak istiyormuş yollamak zorunda kaldım :o