PDA

View Full Version : Football Manager 2015 Takım Önerileriniz

peker_553
02.Kasım.2014, 17:24
Arkadaşlar Fm 2015 Beta sürümü çıktı seçtiğiniz ve ya seçeceğiniz zevkli kariyerler yaşayabileceğimiz takımları buradan önerelim diğer arkadaşlar fikir sahibi olsun kararsız kalan arkadaşlara önerimiz olur :)

E.m.r.e
02.Kasım.2014, 17:27
sassuolo :)

dünden beri oynuyorum.. oyundan soğumak üzereydim ki kendileri tekrardan oyuna bağladı beni :)

peker_553
02.Kasım.2014, 17:28
sassuolo :)

dünden beri oynuyorum.. oyundan soğumak üzereydim ki kendileri tekrardan oyuna bağladı beni :)

hangi ligde olduğunu takımın ligde ki durumu hakkında bilgi verirsen daha iyi olur :)

E.m.r.e
02.Kasım.2014, 17:38
verelim o zaman :)

sassuolo serie a liginde hedefi küme düşmeme olan bir takım..

simone zaza ve nicola sansone gibi yetenekli, çok paraya satabileceğimiz oyuncularımız var..

ayrıca domenico berardi gibi bir wonderkid adayının bonservisinin yarısı bizde.. henüz ilk sezonu tamamlamadığım için ve ilk szon öncesi transfer bütçesini kapattığım için bonservisi alınabiliyor mu deneyemedim.

ilave olarak saphir taider'de inter'den satın alma opsiyonlu kiralanmış durumda. bonservis ortaklığı bulunan bir diğer oyuncu ise savunmadan 22 yaşındaki luca antei.. antrenörlere göre yetenekli bir oyuncu.

geleceğe yönelik bir kadro bulunuyor takımda.. kulübün mali kaynakları son derece iyi.. ilk sezon sonunda yaklaşık 30 milyon euroluk bir transfer bütçesi verecekler.. ligi iyi bitirirsek bu rakam artacaktır tahminimce..

4-3-3 içe kat eden kanat oyunculu taktik kullanıyorum.. içe kat eden adamlar berardi ve sansone.. zaza ise komple forvet..

berardi ilk 3 maç cezalıydı sonra sakatlıktı falan derken 7 maç oynatabildim ama 6 asisti var.. sansone 13 maç 7 gol 2 asist, zaza 12 maç 9 gol 4 asist..

mutmanb
02.Kasım.2014, 18:44
beşiktaş eğlenceli bir kariyer oturmuş kadro tavsiye ederim

sarianet
02.Kasım.2014, 18:58
Fenerbahçe
kariyerlerde kadroyu sıfırdan oluşturup dünya devi yapmayı sevnler için biçilmiş kaftgan

RagnarLothbrok
02.Kasım.2014, 19:11
Beta sürecinde oyunu oynamıyorum zira her ne kadar adı betada olsa oyuna kendimi kaptırdığım zaman saçma sapan bir olayda camı çerçeveyi indirmek istemiyorum
Full sürümde süper ligden gözüme çarpan üç takım var 1.si Karabükspor; iyi bir kadroları var ve uefada mücadele edecekler hem lig hemde avrupada zevkli olabilir. Diğerleri Konyaspor ve Akhisar; Konyanın gayet güzel bir kadrosu var, torje, hleb, marica'yla birlikte anadoludan şampiyon çıkarma potansiyelinde bir takım oluşturdular bence en azından oyunda ve yeni yapılan stadlarıyla birlikte bu sezonun fm içinde süpriz takımlarından birisi olabilir.
Akhisarı zaten hepimiz biliyoruz Gekas ve bilal ile üç büyüklere kafa tutabiliriz.

Bu sezon forumda en çok tercih edilecek takımlardan biriside trabzon olur diye düşünüyorum

Esssteban
02.Kasım.2014, 23:46
Altınordu FK... Benim için Beşiktaş kariyerinden daha zevkli geçiyor.

BASQUE
05.Kasım.2014, 18:59
Parma Fc eski günlerine döndürmek eğlenceli olabilir.

Ketchaup
05.Kasım.2014, 19:38
fiorentina ve lyon çok eğlenerek oynadığım 2 kariyer şimdilik.

perasis
05.Kasım.2014, 20:22
Kasımpaşa'yı önerebilirim. Babel ,Viudez, Donk gibi kaliteli yabancılara sahipler. Alparslan ve Atila gibi iki genç yetenek kiralık olarak kadroda yer alıyor. Sizin yapmanız gereken takım içindeki yabancı - Türk kalitesi farkını mümkün olduğunca kaldırmak. Finansal konuda en güvenli Türk takımlarından biri olması bu hedefin gerçekleşmesine yardımcı oluyor.

CanrY
06.Kasım.2014, 02:51
Psv nasıl beyler 4 senedir ilk kariyerimi Psv ile yapıyorum da, hatta kadro ssi atabilir misiniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

certay
06.Kasım.2014, 16:06
Wolfsburg, Roma ya da Dnipro olabilir.

Partenopei
07.Kasım.2014, 13:01
RB Leipzig'i tavsiye ederim arkadaşlar :)

peker_553
07.Kasım.2014, 14:07
Türkiye liginde başakşehr nasıl olur sizce ?

bluebull
07.Kasım.2014, 14:58
Türkiye liginde başakşehr nasıl olur sizce ?
ben aldım takımı sekizinci hafta kovdular hücumda problem yok ama savunmada bekler sıkıntı biraz :)

stratos
07.Kasım.2014, 15:10
cska moskova'yı tavsiye ederim.

şampiyonlar liginde çoştuk :)

lionelforlan
07.Kasım.2014, 17:13
Swansea veya Beşiktaş olabilir, bildiğim kadarıyla Beşiktaş hakkında rehber var frumda

narakan1969
07.Kasım.2014, 17:46
Farklı bir kıta isteyenlere Fas'tan Atlético Tetuán'ı, Mısır'dan Ahly, Zamalek ve Ismaly'i takımlarını önerebilirim.

soules34
07.Kasım.2014, 17:52
Ben de Danimarka'dan Aalborg'u ekleyeyim oraya.

Ralph
07.Kasım.2014, 17:59
Ben her zamanki gibi Gimnastic'i öneriyorum. Taraftar ve finans bazında gelişmeye açık, başarıya aç bir kulüp.

egelikartal_
08.Kasım.2014, 12:49
Başlık yine sabitlense iyi olur. Gayet faydalı oluyor tıkandığımız zaman.

Ben ilk kariyeri Crystal Palace ile açtım. Sezon beklentisi seçenekleri; düşmeyi engellemeye çalış(anladığım düşsen bile kovmazlar), düşmeyi engelle ve orta sırada bitir. Düşmeyi engelleyi seçtim, buna rağmen 14,5 milyon euro bütçe verdi. Kadro zaten iyi, bir iki takviyeyle çok iyi oluyor takım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

yigmansiz
09.Kasım.2014, 15:38
RB Leipzig'i tavsiye ederim arkadaşlar :)
RB Leipzig konusunda katılıyorum..

Tr de 3 büyükler çok heyecanlı olmayacak sanırım yine.. İlk sezon sonunda ne töre kalıyor ne kuyt ne sneijder.. yerlerine saçma oyuncular doluşuyor.. Yabancı sınırı Fm yi bu sezonda vuracak anlaşılan..

Berkerguney
09.Kasım.2014, 15:53
Altınordu çok zevkli gidiyor :)

HeracLes
09.Kasım.2014, 15:56
Leipzig geçen yıl en zevkli kariyerimdi. 3. ligden çıkarıp 7 senede bundesliga şampiyonu yapmıştım. Sponsor sağlam, stad sağlam, iyi para akışı var. Gerçekte de 2. lige yükseldiler yakın zamanda bundesligada da görürüz. İyi genç oyuncuları var, Daniel Frahn'a da dikkat edin iyi atıyordu geçen yıl.

Homer J.S
09.Kasım.2014, 17:28
Red Star.. Para yok, Şampiyonlar Ligi'nden men var, yetenekli gençler var, ezeli rakip Partizan var. Son derece keyifli.

Flawless Victory
09.Kasım.2014, 17:33
Almanya alt liglerinden en zengin ve bol genc yetenegi olanlar hangileri? Leipzig tavsiye ediyorsunuz yani.

addar
10.Kasım.2014, 13:56
Karabük çok tatlı zevk veren bir takım olmuş. Türkiye'de kariyer yapmayı düşünenlere şiddetle önerilir.

okan89
11.Kasım.2014, 09:48
Halen daha oyunu tam anlamı ile oynama fırsatım olmadı. Fakat reel deki kadro yapılarına göre bakarsak düşündüğün bazı takımlar var. İngiltere'de potansiyeli yüksek olan Everton genç ve dinamik bir kadroya sahip ufak tefek takviyeler ile muazzam bir kariyer yaşana bileceğini düşünüyorum. Buna nazaran bu yıl yaptığı iyi transferler ile West Ham'da olabilir tabi Premier Lig heycanı yaşamak isteyenler için.

La BruJiTa
16.Kasım.2014, 11:19
her ne kadar oyunu dün gece kurup şöyle bir göz gezdirip henüz inceleme aşamasında olsam da aklımda Almanya dan Liepzig ve İngiltere den Everton vardı.Bir ihtimal yetenekli kadrosuyla Monaco olabilir diyordum ama sonra aklıma taraftarı sayesinde lig için gerkli parayı bulabilen zor bir kariyer olacağını düşündüğüm hint fakiri Eibar geldi...

bangbangstar
16.Kasım.2014, 14:33
Benim önereceğim takım Southampton olacaktır. Kadro oldukça iyi. Bir kaç yaşlı (30-32 yaş aralığında) oyuncu var, onları satıp defansa balanta forvete fierro alındığında ilk 4 ü zorlayabiliyorsunuz rahatlıkla. 1-2 sezon sonrada şampiyonluk adayı olarak gözükebilirsiniz.

peker_553
16.Kasım.2014, 19:15
Reading ile kariyer açmayı düşnüüyorum sizce nasıl ?

narakan1969
19.Kasım.2014, 11:39
Vallahi şu videoyu gördükten sonra Zonguldak Kömürspor da diyorum :) Yalnız FM'ye yansıtıldı mı bu onu da bilmiyorum.

Zonguldak Kömürspor'un seyircisi rekor kırdı | Futbol (http://webtv.hurriyet.com.tr/spor/futbol/zonguldak-komurspor-un-seyircisi-rekor-kirdi_99651?hid=27607490)

Ulgio
19.Kasım.2014, 12:00
Ben kanatsız taktik ile oynamayı seviyorum, 4-3-1-2 veya 4-1-2-1-2 gibi.Buna uygun bi takım söyler misiniz çok büyük bi kulüp olmasın? 4 büyük lig'den birinde olabilir...

Pod
19.Kasım.2014, 12:18
Leipzig çok önerilmiş, zaten geçen yıl da gözdelerimden biriydi. Bu sezon klasik Fenerbahçe kariyerimi 7 sezon ile tamamladıktan sonra Leipzig ile bir kariyer açtım. Olağanüstü bir takım. FM'den zevk almaya birebir. Altyapı ve finansal açıdan rahatlığı cabası. Joshua Kimmich hayranı oldum çıktım :) Daniel Frahn'ın yeri ayrı tabii. Takım ilk sezon 2. ligde 10. gösteriliyor medya tahmini olarak. Ancak lider olarak 1. lige çıkmak pek de zor değil. Sadece 4-5 nokta transferle 1. ligde de kafaya oynuyor takım. Bu seride Leipzig sanırım en çok kariyer yapılan takımlardan biri olacak.

Diğer önerilerim, Southampton, Swansea, Sassuolo, Roma, Bilbao, St.Etienne ve Salzburg.

elapuesto
20.Kasım.2014, 03:17
Leipzig çok önerilmiş, zaten geçen yıl da gözdelerimden biriydi. Bu sezon klasik Fenerbahçe kariyerimi 7 sezon ile tamamladıktan sonra Leipzig ile bir kariyer açtım. Olağanüstü bir takım. FM'den zevk almaya birebir. Altyapı ve finansal açıdan rahatlığı cabası. Joshua Kimmich hayranı oldum çıktım :) Daniel Frahn'ın yeri ayrı tabii. Takım ilk sezon 2. ligde 10. gösteriliyor medya tahmini olarak. Ancak lider olarak 1. lige çıkmak pek de zor değil. Sadece 4-5 nokta transferle 1. ligde de kafaya oynuyor takım. Bu seride Leipzig sanırım en çok kariyer yapılan takımlardan biri olacak.

Diğer önerilerim, Southampton, Swansea, Sassuolo, Roma, Bilbao, St.Etienne ve Salzburg.
St.Etienne ile kariyer yapıyorum ligin ilk yarısı bitti 1,psg 2. marsilya aynı puanda ben 3,yüm 2 puan geride inanılmaz zevkli tavsiye.net :icon_biggrin:

lutfucal
20.Kasım.2014, 13:44
uzun süreli ingiltere kariyeri düşünenler için portsmouth' u tavsiye edebilirim. ilk sezon rahatlıkla 1. lig' e yükseliyorsunuz. önemli olan sezon içinde 1. lig için yeterli olabilecek bir kadro oluşturabilmek. çok kaliteli gençleri var, bununla birlikte ingiltere' deki kiralık oyuncu kuralları sayesinde çok kaliteli kiralık oyuncularla kariyerinizi premier lig' e kadar taşıyabilirsiniz.

pappi
20.Kasım.2014, 16:45
Hangi takımı seçeceğin biraz da senin oyun tarzınla alakalı birşey.Sen nasıl bir oyun tarzını benimsiyorsun?

Ben bazen şampiyonluk iddiası olmayan,ligi ortalarda bitirmesi öngörülen takımları tercih ederim.Bazen de Galatasaray kariyeri açar şampiyonlar ligi şampiyonluğunu hedeflerim.

Ama en zevkli ve heyecanlı olanı İngilterede skybet1 yada skybet2 liglerinden Portsmouth,Leed United gibi eskiden iyi yahut efsane olup hali hazırda düşmüş takımları seçerim. bütün kemikleri kırılan Tarkan'ı ölüm oranı 90% olan sit suyuna sokup çıkaran kör şifacı gibi,tutarım elinden basamak basamak yükseltirim.:icon_surprised:

Premier lig en çekişmeli liglerden olduğu ve iyi para kazandırdığı için İngilterede alt liglerden bir takımı seçmek daha mantıklı geliyor.İspanya ligi de olabilir ancak La Liga da ilk 3-4 takımla diğerleri arasında uçurum fark var.Brezilya da güzel bir lig ancak Avrupa'da mücadele imkanı olmadığı için sıkıcı.

Her zaman için küçük takımları alıp hem tesisleri yükseltmek,hem oyuncu yetiştirmek ve takımı zirveye taşımak zevklidir.:)

Dargan
20.Kasım.2014, 16:59
Galatasaray gibisi yok.

peker_553
21.Kasım.2014, 11:07
RB leipzig güzel bi kariyer olabilir :)

richard castle
21.Kasım.2014, 11:08
Montpellier" i tavsiye ederim. İyi bir kadrosu var.

dyzo
21.Kasım.2014, 13:38
hoffenheim yönetmesi zevkli bir takım. genç ve başarıya aç bir kadrosu var.

tefo89uaa
21.Kasım.2014, 16:48
Samsunspor

Canberk Aydın ve Aminu Umar - wonderkid seviyesinde 2 genç oyuncusu var
Mbilla , Adilovic , Taha Yalçıner ve Fatih Kılıçkaya - 4 adet de süperlig seviyesinde tecrübeli oyuncuile PTT 1. Ligde şampiyon olmanız ve Süperlige tutunmanız çok kolay

Ayrıca stadyumu da 16000 kişilik

Namzet
21.Kasım.2014, 17:12
Kriz yönetmeyi sevenler için Ankaragücü diyorum :D

cklnc
22.Kasım.2014, 18:58
M'gladbach
Sevilla
Saint Etienne

Sizce hangisi? :)

Dargan
22.Kasım.2014, 19:22
M'gladbach
Sevilla
Saint Etienne

Sizce hangisi? :)

Saint Etienne. :)

SilverSpy
23.Kasım.2014, 19:08
Takım önerisi olarak benim size önerim Kayserispor olacaktır.

Özellikle kadroları oldukça genç ve başarıya aç. Takımın geneli hırslı olduğundan gol ve galibiyet açısından zorluk yaşayacağınızı sanmıyorum. Takım genel olarak hücumu seven oyunculardan oluştuğundan hücum futbolu oynatmanız size daha yararlı olacaktır. Ben kontra tarzı taktikle oynuyorum ama ondada verim aldığımı söyleyebilirim.

Takım hakkında genel bilgi;

http://i.hizliresim.com/aBVEbR.png

Özellikle Bobo'ya dikkat çekmek isterim. Taktiğinizde Bobo'ya her daim yer verin. Nobre'yi kesmek zorunda kalsanız dahi Bobo'yu oynatın. Görev olarak Sahte Forvet görevini verin. Ben her görevi denedim en çok Sahte Forvet'te verim aldım. Şuanda 16 maçta 9 golü bulunuyor. Takımdan gitmek istemesine rağmen ki gösterdiği performansın bu olduğunun altını çizmek isterim.

http://i.hizliresim.com/5RZVbj.png

Lafı fazla uzatmaya gerek yok, PTT'den başlayıp STSL'ye yükselmek ve Avrupa'da gence yönelik bu kadroyla başarılar yaşamak zevkli olacaktır diye umuyorum. Ben henüz ilk sezondayım ve yönetmeye devam etmekteyim. Benim Kayserispor'la şuanki durumum da şu şekilde;

http://i.hizliresim.com/zE646j.png

Buda fikstür;

http://i.hizliresim.com/JE02RQ.png

ÖNEMLİ NOT: Yeni STSL'den düştüğünüz için elinizde bir sürü yabancı bulunmakta. Yaklaşık 8-10 tane. PTT'de ise sadece 3 yabancıya izin verilmekte. Bu yüzden oynatamadığınız yabancılar takımdan ayrılmak isteyeceklerdir. Göndermek yerine onlara kulübün büyüyeceğini ve STSL'ye çıkacağınızı söyleyin. Ziraat'ten önceki hedefiniz PTT'den üst lige çıkmak olsun. Elinizdeki yabancıları göndermeyin, ya kiralayın yada yedek takımda oynatın. Çünkü kulübün mali açıdan durumu pek iç açıcı değil.

marlo41
27.Kasım.2014, 10:58
Hollanda liginde kim sarar. İçeri Kateden Forvetsiz bir takım olursa sevinirim. Hiç hazzetmiyorum o tip oyuncularla oynamaktan.

egelikartal_
27.Kasım.2014, 15:45
Leeds United

Öncelikli sebep, burada bazı arkadaşların da yazdığı gibi bir kere anlamlı bir kariyer. Bu takım hiçbir şekilde buralara ait değil ve artık premier lige dönmesi gerekiyor. Bu sene takım el değiştirdi bazı kaliteli transferler yapmışlar. Takım sahibi İtalyan olduğu için kaliteli İtalyanlar var takımda. Takviye tabi ki gerekiyor ve bunun için de yeterli maddi kaynak var.

Başlığı takip ediyorum bir sonraki kariyerde kesinlikle RB Leipzig ile başlarım. Çok övülmüş, seneye çıkarlarsa Salzburg gibi olacaklar heralde. İlerleyen dönemlerde aklımda Göztepe var alt liglerden ve tabi ki olmazsa olmazımız Beşiktaş.

Danger90
27.Kasım.2014, 16:15
zoru severim diyenlere ankara gücü diyorum 1. sıradayım arkamda göztepe var 3 puan gerimde takımda tamamen oyuncu mevkii sorunları var takıma oyuncu gelmek istemiyor alt yapı oyuncuları ayakta tutabiliyor umut nayir çok sağlam forvet az önce paramın olmamasından ötürü levent kale bedava manisaya gitti sezonu tammalrsam ne mutlu bana ama krizi zoru seviyorsanız ankaragücü çok iyi stadı full doluyor o duyguyu hissediyorsunuz

marlo41
28.Kasım.2014, 00:22
Kadro mühendisliği ve revizyon sevenler.

Takımınız Fiorentina. 4 resmi maçta 4 galibiyet ile Serie A ve UEFA gruplarında liderim. Aşırı zevkli.

Scmid ve Badu tarih yazıyorlar. Valero zaten adamım. Rossi de dönecek sakatlıktan.

http://oi58.tinypic.com/2dj55pu.jpg

Viola26
28.Kasım.2014, 01:26
Bende Konya ile oynamayı düşünüyorum.

FelipeMelo
28.Kasım.2014, 18:02
Arkadaslar uzun soluklu bir kariyer yapmak istiyorum, basariya ac, ekonomisi idare edecek bir takim. Ingiltere'nin en alt liginden denedim, ilk sezon ciktim ama ekonomi kötu oldugu icin ne oyuncularimin sözlesmesini yenileyebildim, nede transfer yapabildim, ciktigim ligde 18-22 yasinda ki oyuncularimla idare etmek zorunda kaldim, durum öyle olunca o ligde tutunamadik :(

edit: Turk takimlari olmasin, malum yabanci siniri cok etkiliyor.

Kasapveet
28.Kasım.2014, 18:06
Arkadaslar uzun soluklu bir kariyer yapmak istiyorum, basariya ac, ekonomisi idare edecek bir takim. Ingiltere'nin en alt liginden denedim, ilk sezon ciktim ama ekonomi kötu oldugu icin ne oyuncularimin sözlesmesini yenileyebildim, nede transfer yapabildim, ciktigim ligde 18-22 yasinda ki oyuncularimla idare etmek zorunda kaldim, durum öyle olunca o ligde tutunamadik :(

edit: Turk takimlari olmasin, malum yabanci siniri cok etkiliyor.

Alt ligde değil ama bu sene yeni çıkan bir takım önereyim.Deportivo İspanya'daki ekolü kırman en az 10 sene götürür.Kulüp başkanı zengin birazcık.İsteyince veriyor :D

yigitgk
29.Kasım.2014, 19:51
İngiltere - Swansea
İtalya - Fiorentina
Almanya - Wolfsburg
Hollanda - Vitesse
Türkiye - Eskişehirspor

Anlayacağınız ne üst derece takım ne alt derece takımcıyım ben :D

cklnc
29.Kasım.2014, 21:12
ispanya dan villarreal i öneririm gayet dengeli keyif veren bir kadrosu var.

deMarcos
29.Kasım.2014, 22:04
İngiltere - Swansea
İtalya - Torino
Almanya - Hoffenheim
Hollanda - Vitesse
Türkiye - Tuttuğunuz takım, Bursaspor.

Onun dışında Dnipro'yu öneririm.

Batuhan-1907
29.Kasım.2014, 22:16
Türkiye - Tuttuğunuz Takım , Kayserispor , Eskişehirspor , Bursaspor , Sivasspor , Başakşehir , Altınordu
İngiltere - Aston Villa , Everton , Hull City , Derby County , Sunderland
İtalya - Fiorentina , Sassuolo , Genoa , Sampdoria
İspanya - Villereal , Deportivo , Eibar (biraz zor olur ama başarı kazandıkça zevk alırsınız) , Granada , Valencia
Portekiz - Sporting , Porto
Bulgaristan - Ludogorets
Sırbistan - Kızılyıldız FK
Rusya - Krasnodar , Rostov , Terek

Bunların hepsi başarıya aç takımlardır içlerinde liginde en güçlü diyebileceğimiz Ludogorets ve Kızılyıldız var bu takımlarda ligi garantilersiniz , lig çekişmeli geçer ama rahatça ligi alabilirsiniz eğer ben Şampiyonlar Ligi adamıyım takımı şampiyonların şampiyonu yapacağım derseniz bu iki takımı şiddetle tavsiye ederim. :)

DenizlispoR
29.Kasım.2014, 22:23
Avusturya - Avusturya Wien. Bu serideki tek kariyerim şu ana kadar,oldukça iyi bir 3 yıl sonrasında iyice zayıflamış Inter'e geçtim. Kadrosu iyi,gençleri yetenekli. Para konusunda çok büyük sorunlar yok.

RaiseR
30.Kasım.2014, 03:08
Sassuolo-Leipzig

ultrAsGS
30.Kasım.2014, 12:55
başta belirtiyim kesinlikle RB Leipzigi öneriyorum :)

İngiltere-Derby County-Southampton
Hollanda-PSV

peker_553
09.Aralık.2014, 21:36
La liga da önerileriniz var mı zevkli bir kariyer için :) ?

kilham96
09.Aralık.2014, 21:38
La liga da önerileriniz var mı zevkli bir kariyer için :) ?

Zevk anlayışına göre değişir yani parası olsun mu olmasın mı vs. Ama Sociedead yazamadım :D güzel gider

peker_553
09.Aralık.2014, 21:41
Orta sekerli takim ariyorum guclu takim istemiyorum zevk alablecegim bi takim :)

peker_553
09.Aralık.2014, 21:47
Zevk anlayışına göre değişir yani parası olsun mu olmasın mı vs. Ama Sociedead yazamadım :D güzel gider

Orta sekerli takim ariyorum guclu takim istemiyorum zevk alablecegim bi takim

serwan
09.Aralık.2014, 22:07
AFC Ajax

transfer severler için biçilmiş kaftan. iyi bir başlangıç bütçesi var ve elinizde vasat olmasına rağmen para eden adamlar var.
yepyeni bi kadro kurmak mümkün. bunun dışında çok sağlam gençler de var kadroda.
ligde zaten rakip çıkmıyor psv dışında. ama asıl hedef CL. 3-4 senede avrupa devi olmak mümkün.

peker_553
09.Aralık.2014, 22:10
Deportivo nasıl mesela ?

cklnc
10.Aralık.2014, 15:30
Deportivo nasıl mesela ?

zor olur ama zevkli olur eski günlerine döndürmeye çalışmak :) ayrıca villarreal i de öneririm (deportivo ya oranla daha güçlü olur)

kalitvintsev
10.Aralık.2014, 16:02
Trabzonspor

MassiveStroke
10.Aralık.2014, 23:57
Her sene aylarca sıkılmadan oynadığım oyunu bu sene 2 gün oynayamıyorum , oyuna bağlayacak bir takım önerebilir misiniz ?

peker_553
11.Aralık.2014, 16:59
Her sene aylarca sıkılmadan oynadığım oyunu bu sene 2 gün oynayamıyorum , oyuna bağlayacak bir takım önerebilir misiniz ?

aynen öyle kardeşim walla doğru dedin ama sana önerim büyük liglerde orta sıra ve düşük takımları seç mesela ispanya da malaga gibi bi takım olabilir petrol zenginleri takımı bırakıp gitti o enkazı toparlamak zevkli olabilir :)

fmcity
14.Aralık.2014, 02:39
uzun soluklu bi kariyer düşünüyorsanız samsunspor'u öneririm mevcut kadrosu ile süper lige çok rahat çıkabilir bi kaç takviye ile süper ligde tutunabilirsiniz. sonrasında zaten bütçe yavaş yavaş oturmaya başlıyor.

rftckk
16.Aralık.2014, 01:13
geçen sene dortmund ve tottenham ile kariyer yaptım. bu sene de bu takımlar favorim bu ikisine benzer takım önerileri beklemekteyim. pek sabırlı olmadığımdan küçük takım işlerine girmiyorum ayrıca türkiye ve küçük ülkelerde oynamayı sevmiyorum. bu takımlarla oynamadaki kıstasım lig değil şampiyonlar liginde başarı. o yüzden görece oturmuş takımlarla uzun soluklu kariyer planlıyorum. bu sene için hangi takımları önerirsiniz

cklnc
18.Aralık.2014, 00:12
geçen sene dortmund ve tottenham ile kariyer yaptım. bu sene de bu takımlar favorim bu ikisine benzer takım önerileri beklemekteyim. pek sabırlı olmadığımdan küçük takım işlerine girmiyorum ayrıca türkiye ve küçük ülkelerde oynamayı sevmiyorum. bu takımlarla oynamadaki kıstasım lig değil şampiyonlar liginde başarı. o yüzden görece oturmuş takımlarla uzun soluklu kariyer planlıyorum. bu sene için hangi takımları önerirsiniz

inter le oynayıp son yıllardaki kötü gidişatı düzeltmeye çalışabilirsin

peker_553
19.Aralık.2014, 09:59
ispanya ve ya almanya liginde kanatları iyi kullanan önerebilceğiniz orta düzeyde bi takım var mı ? :)

urwrdskkn
19.Aralık.2014, 10:08
ispanya ve ya almanya liginde kanatları iyi kullanan önerebilceğiniz orta düzeyde bi takım var mı ? :)
hertha berlin biçilmiş kaptan :D

peker_553
19.Aralık.2014, 10:15
hertha berlin biçilmiş kaptan :D

herta berlin düşük değilmi biraz :) ispanya liginden var mı önerin kardeşim ? :)

urwrdskkn
19.Aralık.2014, 10:16
herta berlin düşük değilmi biraz :) ispanya liginden var mı önerin kardeşim ? :)
bu seride hiç oynamadım ama hertha bana göre hiç düşük değil ilk sene ligde tutarsan hertha yı gelecek sene kulübün finans durumu zengin olduğu için rahat rahat transfer yapabilirsin.

peker_553
19.Aralık.2014, 12:07
hoffenheimle oyanayan yok mu nasıl bi takım öneriniz var mı ?

peker_553
19.Aralık.2014, 22:39
Arkadaşlar hoffenheim le oyanyan var mı ? zevkli bi kariyer oluyor mu ?

470emre
21.Aralık.2014, 14:40
Borussia Mönchengladbach ile oynaması zevkli. Var olan FM 15 oyunumuzdan görüntü paylaşıp anlatım yapabileceğimiz bir konu var mı? (Hikaye değil)

E.m.r.e
22.Aralık.2014, 00:27

ben taaaa beta sürecinde oynamıştım, pek zevk alamamıştım. çünkü daha sezon ortasında volland, firmino falan gitmek istiyor oyuncular ayaklanıyor vs.

Önder HOCA
22.Aralık.2014, 01:30

Bilbao....

peker_553
22.Aralık.2014, 14:09
ben taaaa beta sürecinde oynamıştım, pek zevk alamamıştım. çünkü daha sezon ortasında volland, firmino falan gitmek istiyor oyuncular ayaklanıyor vs.

ben şu an ilk devreyi bitrdim 6. sıradaym şu an öyle bi sıkıntım yok sezon sonu avrupaya gidersem eğer onları tutarım diye düşünüyorum :)

Mazzara
22.Aralık.2014, 16:31
İtalya - Vicenza
Hollanda - Vitesse
Almanya - Karlsruhe
Fransa - Bastia

peker_553
22.Aralık.2014, 20:35
ispanyadan var mı uzun soluklu bi kariyer için zevkli bi takım :)

BaGa TaRKaN
22.Aralık.2014, 21:00
Borussia Mönchengladbach ile oynaması zevkli. Var olan FM 15 oyunumuzdan görüntü paylaşıp anlatım yapabileceğimiz bir konu var mı? (Hikaye değil)

Aşağıdaki Linkte Takımının Ne Durumda Olduğunu, Kadronu ve Takımında Neler Yaptığını Anlatabileceğin Konu Mevcut.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=121885 (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=121885)

fermangazi
22.Aralık.2014, 22:12
14 de Southampton ile güzel isler başarmıştım.. Schneiderlin i 22 ye, isime yaramayanlari da satarak istediğim kadroyu kurmuştum.. yaklaşık 35 40 m pound bütçeyle.. 15 de Chambers, shaw, lallana, lambert gitti, Ramirez kiralık, jay sakat 5 ay, boruc arıza..

Velhasıl 15 de 14 deki sampton tadını bulamadım biraktim.. Yıllardır nedense hep Premier ligde takım aldım.. elim başka lige gitmiyor..

Sampton 14 tadında gençleri potansiyelli, bütçesi iyi(1 2 oyuncudan satışla iyi gelir saglayan), sıkılmadan yıllar geçirecek bir takım önerisi var mı?

İngiltereden vazgecmek zor ama denemeye değer bi takım varsa neden olmasın.. Almanya, Fransa, İtalya, ispanya, İngiltere takım önerileri..

Mazzara
22.Aralık.2014, 22:41
ispanyadan var mı uzun soluklu bi kariyer için zevkli bi takım :)

tenerife veya rayo vallecano yu öneririm :)

peker_553
22.Aralık.2014, 22:43
La liga da bi takim iyi olur hedefi olmayan orta sira takimi bi de biraz atesleyici bi takim olsa iyi olur geçmişi olan bi takim :)

fermangazi
23.Aralık.2014, 15:18
14 de Southampton ile güzel isler başarmıştım.. Schneiderlin i 22 ye, isime yaramayanlari da satarak istediğim kadroyu kurmuştum.. yaklaşık 35 40 m pound bütçeyle.. 15 de Chambers, shaw, lallana, lambert gitti, Ramirez kiralık, jay sakat 5 ay, boruc arıza..

Velhasıl 15 de 14 deki sampton tadını bulamadım biraktim.. Yıllardır nedense hep Premier ligde takım aldım.. elim başka lige gitmiyor..

Sampton 14 tadında gençleri potansiyelli, bütçesi iyi(1 2 oyuncudan satışla iyi gelir saglayan), sıkılmadan yıllar geçirecek bir takım önerisi var mı?

İngiltereden vazgecmek zor ama denemeye değer bi takım varsa neden olmasın.. Almanya, Fransa, İtalya, ispanya, İngiltere takım önerileri..

cklnc
23.Aralık.2014, 21:16

İspanya; Villarreal i öneririm çok zevkli alır almaz 38 lik Senna yı direk getirip kaptan yapıyorum yeniden :D
Almanya; Borussia Mönchengladbach
İtalya; İnter i alıp borçlarını sıfırlamak, kadrosundaki italyan oyuncuları arttırmak ve eski günlerine getirmeye çalışmak sardırıyor.
Fransa; Saint Etienne

aytekin79
23.Aralık.2014, 21:20
Bursa ile oynamak da oldukça keyifli. Altyapısı , tesisleri oldukça iyi. Çok yetenekli gençler var kadrosunda .

peker_553
24.Aralık.2014, 18:26
la liga da önerisi olan yok mu arkadaşlar beklentisi olmayan bi takım ama geleceği açık bi takım öneriniz hangi takım :)

Ronaldinho 10
24.Aralık.2014, 19:56
la liga da önerisi olan yok mu arkadaşlar beklentisi olmayan bi takım ama geleceği açık bi takım öneriniz hangi takım :)

Eibar? La Liga'ya ilk kez cikmis, buyuk basarilari ve efsaneleri olmayan bir kulup. Stad, tesisleri falan kotu ama borc yok. Sifirdan bir dunya takimi yaratabilirsin :)

peker_553
24.Aralık.2014, 20:31
eibar olabilir aslında :)Espanyol nasıl ?

Ronaldinho 10
24.Aralık.2014, 21:50
eibar olabilir aslında :)Espanyol nasıl ?

Espanyol'un tesisler, alt yapisi falan daha iyi. Mali durumu Eibar'e gore kotu, borclari falan da var. Gecmiste ise La Liga'da cogu kez ilk 5'te yer almis bir takim. Ben yine de Eibar'i oneririm. Herseyi bastan kurabilirsin, bu daha guzel geliyor bana :)

peker_553
24.Aralık.2014, 21:54
Biraz zor olur diye gözüm kesmedi :) espanyolu aldim hedef avrupa kupalari :) espanyolla ilgli bi onerin var mi :)

Ronaldinho 10
24.Aralık.2014, 22:04
Alt yapiya onem vermeye calis bence.

peker_553
24.Aralık.2014, 22:12
Alt yapiya onem vermeye calis bence.

m'glacbah var bi de aklımda kararsıızm :)

Ronaldinho 10
25.Aralık.2014, 02:26
m'glacbah var bi de aklımda kararsıızm :)

Daha ne duruyorsun o zaman, al Gladbach'i iste.

peker_553
25.Aralık.2014, 09:11
Daha ne duruyorsun o zaman, al Gladbach'i iste.

güzel dimi m'gladcbach:) Ben açtım kariyeri zevklidir umarım :)

cklnc
26.Aralık.2014, 16:21
Swansea ile oynayan daha önce oynamış olan var mı eğlenceli mi? bir de Swansea stadyum genişletme 2018 de tamamlanacak yazıyor maliye çok iyi olursa bu tarih öne çeker mi bu konuda bilgisi olan var mı?

sarianet
26.Aralık.2014, 16:30
Yapımcılar Real Sociedad ve shalkeeden beklentili sanırım 2026dayım madrid barça ve bayern hegomonyasını kırdılar
tavsiye ederim

metin5490
03.Ocak.2015, 13:35
Chelsea bence mükemmel kadrosu var takım oturmuş bi iki üst düzey takviyeyle lig ve şampiyonlar ligi alınabilir uzun soluklu başarılara imza atılabilir

metin5490
03.Ocak.2015, 13:36
swansea ile oynayan daha önce oynamış olan var mı eğlenceli mi? Bir de swansea stadyum genişletme 2018 de tamamlanacak yazıyor maliye çok iyi olursa bu tarih öne çeker mi bu konuda bilgisi olan var mı?
swansea ile oynamadım ama chelsea ile her karşılaştığımda başıma bela oldular özellikle bony ;)

cklnc
03.Ocak.2015, 17:31
swansea ile oynamadım ama chelsea ile her karşılaştığımda başıma bela oldular özellikle bony ;)

bony her takım için tam bir beladır hocam :D

metin5490
05.Ocak.2015, 08:36
bony her takım için tam bir beladır hocam :D
aynen hocam en son transfer etttirecek kendisini illa yani :icon_biggrin:

inter_23
05.Ocak.2015, 18:31
Ben hep 1.lig takımlarıyla oynadım. Yani ülkelerin en üst ligleriyle. Şimdi böyle baştan başlayıp kastırarak ilerlemek istiyorum. Önerebileceğiniz bir takım var mı?

Eibar ve RB Leipzig güzele benziyor.

cklnc
05.Ocak.2015, 22:19
Ben hep 1.lig takımlarıyla oynadım. Yani ülkelerin en üst ligleriyle. Şimdi böyle baştan başlayıp kastırarak ilerlemek istiyorum. Önerebileceğiniz bir takım var mı?

Eibar ve RB Leipzig güzele benziyor.

RB Leipzig ten aşırı keyif alacağına eminim ;)

Ketchaup
06.Ocak.2015, 03:40
antrenman tesisleri iyi, başarı beklentileri düşük bi takım önerir misiniz ?

ForMemoland
08.Ocak.2015, 20:42
Kesinlikle anderletch mükkemmel zevkli adamlardaki altyapı mükemmel

DoctorKiwi
10.Ocak.2015, 21:51
Merhaba arkadaşlar FM15'te öyle çok bir takım yönettiğim olmadı yani açıp da hemen sıkıldıklarım oldu en çok oynadığım ve en uzun süre oynadığım takım ise Fenerbahçe idi.Sizden yeni bir heyecan yaratacak oynadıkça oynattıracak bir takım istiyorum.Çok başarısı olmasın o takımla çok iyi başarılar yakalamak istiyorum. http://fmturkiye.net/forum/public/style_emoticons/default/smile.png Yabancı takımlar genellikle benim için çok ilgi çekici gelmiyor yani oynadıktan bir süre sonra Süper Lig hasreti çekmeye başlıyorum bu yüzden yarıda kalıyor sizden yani şöyle yarı da bırakmayacağım Yabancı/Türk takım farketmez iyi bir heyecan olsun istiyorum. http://fmturkiye.net/forum/public/style_emoticons/default/smile.png

Papi44
10.Ocak.2015, 21:52
Osmanlıspor dene bence.

yasink12
10.Ocak.2015, 21:59
Werder Bremen

DoctorKiwi
10.Ocak.2015, 22:10
Osmanlıspor dene bence.
Teşekkür ederim deneyeceğim , başka önerin var mı kardeşim sen bu konularda uzman birisin :) Yabancı da olur şöyle beni sarsın güzel bir heyecan yaratsın üzerimde o da olur. :)

Werder Bremen
Bremen'i pek sevmiyorum kardeşim başka önerin var mı ?

metin5490
11.Ocak.2015, 09:29
Merhaba arkadaşlar FM15'te öyle çok bir takım yönettiğim olmadı yani açıp da hemen sıkıldıklarım oldu en çok oynadığım ve en uzun süre oynadığım takım ise Fenerbahçe idi.Sizden yeni bir heyecan yaratacak oynadıkça oynattıracak bir takım istiyorum.Çok başarısı olmasın o takımla çok iyi başarılar yakalamak istiyorum. http://fmturkiye.net/forum/public/style_emoticons/default/smile.png Yabancı takımlar genellikle benim için çok ilgi çekici gelmiyor yani oynadıktan bir süre sonra Süper Lig hasreti çekmeye başlıyorum bu yüzden yarıda kalıyor sizden yani şöyle yarı da bırakmayacağım Yabancı/Türk takım farketmez iyi bir heyecan olsun istiyorum. http://fmturkiye.net/forum/public/style_emoticons/default/smile.png
CHELSEA hocam kesinlikle dene :icon_biggrin:

cklnc
11.Ocak.2015, 11:38
Valencia, Inter, Villarreal, Saint Etienne, Granada, Gençlerbirliği, Borussia Mönchengladbach bunlara bakabilirsin hepsi kazanmaya aç ve potansiyelli takım Inter için aynı şeyi söyleyemem zaten büyükler maliyelerini düzeltip eski günlerine döndürmeye çalışabilirsin.

peker_553
11.Ocak.2015, 12:00
Valencia için ne diyorsunuz Arkadaşlara zevkli olur mu bilgisi olan var mı potansiyeli nedir beni teşvik edebilecek ne var o takımda :)

metin5490
11.Ocak.2015, 12:05
Valencia için ne diyorsunuz Arkadaşlara zevkli olur mu bilgisi olan var mı potansiyeli nedir beni teşvik edebilecek ne var o takımda :)
paco alcacer ve müthiş genç yetiştirme ağı hocam:s_valencia:

peker_553
11.Ocak.2015, 12:06
paco alcacer ve müthiş genç yetiştirme ağı hocam:s_valencia:

ilk sezonda avrupa kupaları yok o kötü olmuş başka teşviklik bişey var mı :)

metin5490
11.Ocak.2015, 12:20
ilk sezonda avrupa kupaları yok o kötü olmuş başka teşviklik bişey var mı :)he bide dünya yıldızı çıkartma olabilir geçmişteki örnekleri gibi yeni david villalar david silvalar canizaresler yetiştirip milyon eurolara satarak kulubu zenginleştirip geliştirip barcelona madrid hegomanyasına son vermek tıpkı geçen yıl atlethico madridin yaptığı gibi

peker_553
11.Ocak.2015, 12:24
Bu guzeldi iste :) acayim bi kariyerr yarasalarla .d

metin5490
11.Ocak.2015, 12:31
Bu guzeldi iste :) acayim bi kariyerr yarasalarla .d
hadi BAŞARILAR o zaman hocam gelişmeleri paylaşırsan benimle sevinirim kolay gele ;;)

peker_553
11.Ocak.2015, 12:32
Tm tesekkurler steamda peker_553 ekleyeblrsn kardesim fikir alışverisi yapariz :)

roomonecool
11.Ocak.2015, 12:42
Rbl Almanya 2.ligde oynamayan bin pişman ilk sezon bir kaç transferle üst lige çıkmamak elde değil mali yapısı süper arkanda redbull var kısaca oynamayan bin pişman

pusathan01
11.Ocak.2015, 12:50
En güzel sevdiğin bir ligin en alt kademesinden başlayıp ilerlemek daha güzel olur.

metin5490
11.Ocak.2015, 13:26
Tm tesekkurler steamda peker_553 ekleyeblrsn kardesim fikir alışverisi yapariz :)
hocam şu steami bi çözemedim ben ya detaylı anlatabilirmisin daha yeniyim forumda da:s7:

pusathan01
11.Ocak.2015, 18:07
hocam şu steami bi çözemedim ben ya detaylı anlatabilirmisin daha yeniyim forumda da:s7:
Aşağıdaki görüntülere bakarak ekleme işini yapabilirsin.
http://i.imgur.com/vdmjj27.jpg (http://imgur.com/vdmjj27)
http://i.imgur.com/d72q159.jpg (http://imgur.com/d72q159)

metin5490
11.Ocak.2015, 18:10
Aşağıdaki görüntülere bakarak ekleme işini yapabilirsin.
http://i.imgur.com/vdmjj27.jpg (http://imgur.com/vdmjj27)
http://i.imgur.com/d72q159.jpg (http://imgur.com/d72q159)
çok teşekkürler hocam :)

deMarcos
11.Ocak.2015, 18:14
HNK Rijeka, Hajduk, Stromsgodset, Trencin.

Eğer kemik seslerini duymak, oyunu yaşamak istiyorsan BAL ligi ile kariyere başla.

Kdarkig
14.Ocak.2015, 23:37
PTT liginden takım önerebilecek var mı ? eğer şansım yaver gider ise 10-15 sene kalacağım bir klup olmalı. Şuanda orduspor , karşıyaka ve samsunspor u gözüme kestirdim . sizden de öneri beklerim.

Kdarkig
14.Ocak.2015, 23:54
PTT liginden takım önerebilecek var mı ? eğer şansım yaver gider ise 10-15 sene kalacağım bir klup olmalı. Şuanda orduspor , karşıyaka ve samsunspor u gözüme kestirdim . sizden de öneri beklerim.

roomonecool
15.Ocak.2015, 00:34
samsunsporla ilk sezonda çok rahat süper lige çıkabilirsin canberk aydın,adilovic,umar çok kaliteli futbolcular,altınordu ve bucasporu öneririm alt yapılarından çok iyi oyuncular çıkıyor

Alex94
15.Ocak.2015, 19:18
beni de ekleyin online oynayalım steam: alpi1925

peker_553
18.Ocak.2015, 22:02
Bundesliga da wwolfburg nasıl bir terchi zevkli olur mu hedef ne olmalı :)?

yasink12
19.Ocak.2015, 05:04
Bundesliga da wwolfburg nasıl bir terchi zevkli olur mu hedef ne olmalı :)?

wolfsburg yerine werder bremeni öneririm dostum. ilk sezon bütçe verilmiyor ve ligi orta sıralarda bitirmen bekleniyor. kulübün mali durumu gayet iyi. mevcut kadroyla 8e 9a oynayabilirsin. elia, hajrovic, selke, levent gibi önemli oyuncular var. ikinci sezon güzel bir bütçe verirler, avrupa kupalarına katılacak bir takım oluşturursun. 4-5 sezon sıkılmadan oynarsın.

veya aynı ligden paderborn da iyi bir tercih olabilir. ilk sezon kümede kalma savaşı veriyorsun. uzun soluklu, şahane bir kariyer yapabilirsin paderborn ile.

iki takımla da oynadım ve çok çabuk sıkılan biri olmama rağmen inanılmaz keyif aldım bu iki kariyerden. tavsiye ederim..

· Mobilden gönderildi

peker_553
19.Ocak.2015, 09:22
wolfsburg yerine werder bremeni öneririm dostum. ilk sezon bütçe verilmiyor ve ligi orta sıralarda bitirmen bekleniyor. kulübün mali durumu gayet iyi. mevcut kadroyla 8e 9a oynayabilirsin. elia, hajrovic, selke, levent gibi önemli oyuncular var. ikinci sezon güzel bir bütçe verirler, avrupa kupalarına katılacak bir takım oluşturursun. 4-5 sezon sıkılmadan oynarsın.

veya aynı ligden paderborn da iyi bir tercih olabilir. ilk sezon kümede kalma savaşı veriyorsun. uzun soluklu, şahane bir kariyer yapabilirsin paderborn ile.

iki takımla da oynadım ve çok çabuk sıkılan biri olmama rağmen inanılmaz keyif aldım bu iki kariyerden. tavsiye ederim..

· Mobilden gönderildi

wolfburg zevkli olmaz mı orta sıra takımlardan sıkıldım aslında wolsfburgla 2-3 sezon sonra şampiyonluğa oynycak bi kadro kurarım diye düşündüm bremen de iyi ama dedğim gibi biraz daha güçlü bi takım olsa.villarrealde olabilir o da aklımdan geçiyoru gelişime açık bi kadrosu var

cklnc
19.Ocak.2015, 12:23
Villarreal ve valencia yı öneririm. Villarreal i alırsan efsane kaptan senna yı tekrar getir kaptan yap 37 yaşında ama hala taş gibi top oynuyor :D

peker_553
19.Ocak.2015, 18:44
villarreal ve valencia yı öneririm. Villarreal i alırsan efsane kaptan senna yı tekrar getir kaptan yap 37 yaşında ama hala taş gibi top oynuyor :d

villareal zevkli olur dimi ::)maddi konuda sıkıntı vaR MI?

cklnc
19.Ocak.2015, 19:00
villareal zevkli olur dimi ::)maddi konuda sıkıntı vaR MI?

ben gayet zevk almıştım ilk sezon kadronu korumaya bak vietto, dos santos kardeşler ve musacchio muhteşem oyuncular maddi olarak sıkıntısı yok denilebilir gayet potansiyelli bir kulüp altyapı ve antrenman tesislerini sürekli geliştirmeye çalış ayrıca her zaman diyorum bu takım senna sız olamaz onu kesinlikle geri getir hemen geliyor zaten değerine 500b gibi bir fiyata kadrondaki gençlere iyi bir abi ve çok iyi bir kaptan olacaktır ilk sezon alması zor ama riquelme yi de almayı deneyebilirsin ben ilk sezon alamamıştım

peker_553
20.Ocak.2015, 11:54
ya sennayı flan almam ya yaşlı futbolcuyla uğraşamam :)

aytekin79
20.Ocak.2015, 12:00
ya sennayı flan almam ya yaşlı futbolcuyla uğraşamam :)

Çelişkili bir yaklaşım dostum , genç ,toy henüz karakteri oturmamış üstelik deneyimsiz bir oyuncu mu veya örnek profesyonel ,müthiş deneyimli bir oyuncu mu daha çok uğraştırır şöyle bir düşün bakalım :) Boşuna değil yani Brad Friedel gibi adamların Tottenham gibi takımlara transfer olması ;)

peker_553
20.Ocak.2015, 12:07
Çelişkili bir yaklaşım dostum , genç ,toy henüz karakteri oturmamış üstelik deneyimsiz bir oyuncu mu veya örnek profesyonel ,müthiş deneyimli bir oyuncu mu daha çok uğraştırır şöyle bir düşün bakalım :) Boşuna değil yani Brad Friedel gibi adamların Tottenham gibi takımlara transfer olması ;)

tmm dostum sen kazandın haklısın :) peki en fazla 2 sezon oynatırım dimi ?

aytekin79
20.Ocak.2015, 12:08
:) Orası biraz fiziksel özelliklerine bağlı, fiziksel özellikleri ne kadar götürürse diyelim

peker_553
20.Ocak.2015, 12:18
:) Orası biraz fiziksel özelliklerine bağlı, fiziksel özellikleri ne kadar götürürse diyelim

başka önerin flan var mı kardeşim kariyer açacam akşam eve gidince :) sen villarelde bilgi sahibisin biraz önerilerini duymak isterim transfer politikası ve kadro ile iligi :)

aytekin79
20.Ocak.2015, 12:20
Yok ben Villarealle ilgili bilgi sahibi değilim onu belirteyim:) O arkadaş cklnc :) Ben sadece bir yorum yapmıştım

cklnc
20.Ocak.2015, 13:29
başka önerin flan var mı kardeşim kariyer açacam akşam eve gidince :) sen villarelde bilgi sahibisin biraz önerilerini duymak isterim transfer politikası ve kadro ile iligi :)

sezon başında odegaard ı kesin al 1.5 m geliyor ocakta kadrona katılır yavaştan oynatırsın. defansın ortasında 2 tane kaliteli oyuncu mevcut 1 tane genç alırsan hiç sıkıntı yaşamazsın orta sahaya da 1 transfer şart onun dışında kadrosu zaten çok iyi orta saha önerim sergi roberto olacaktır barca dan kiralarsın ayrıca liverpool dan suso yu da kiraladın mı tadından yenmez bi kariyer olur senin için :D serbest transferle ispanyol keko var bir de tam olarak deneme fırsatım olmadı ama özellikleri fena değil yaşıda genç bir kaç sezon oynatıp iyi bir fiyata satıp kar edebilirsin. senna şart bu arada :D benim kariyerde yaşına rağmen mükemmel performans sağlamıştı adam uzaktan sutlarda affetmiyor ayrıca gençlerin eğitiminde kullanırsın ;) personel ekibini kafana göre değiştir ve antrenman tesislerini geliştir sürekli.

peker_553
20.Ocak.2015, 13:32
sezon başında odegaard ı kesin al 1.5 m geliyor ocakta kadrona katılır yavaştan oynatırsın. defansın ortasında 2 tane kaliteli oyuncu mevcut 1 tane genç alırsan hiç sıkıntı yaşamazsın orta sahaya da 1 transfer şart onun dışında kadrosu zaten çok iyi orta saha önerim sergi roberto olacaktır barca dan kiralarsın ayrıca liverpool dan suso yu da kiraladın mı tadından yenmez bi kariyer olur senin için :D senna şart bu arada :D benim kariyerde yaşına rağmen mükemmel performans sağlamıştı adam uzaktan sutlarda affetmiyor ayrıca gençlerin eğitiminde kullanırsın ;)

odeogardı zaten almışım o banko :) dediklerini dikkate alacam sennayı da alacam :) ilk sezon hedefim avrupa kupaları olur büyük htimal ama bütçe az veriyor çok transfer yapamam diye düşünüyorum ilk sezonda ancak kiralam yöntemi benmde :) peker_553 steamdan eklersen ordan da bir iki tüyo alırım :))

peker_553
20.Ocak.2015, 13:34
pardon kardeşim karıştırımdm :D

peker_553
20.Ocak.2015, 13:34
sezon başında odegaard ı kesin al 1.5 m geliyor ocakta kadrona katılır yavaştan oynatırsın. defansın ortasında 2 tane kaliteli oyuncu mevcut 1 tane genç alırsan hiç sıkıntı yaşamazsın orta sahaya da 1 transfer şart onun dışında kadrosu zaten çok iyi orta saha önerim sergi roberto olacaktır barca dan kiralarsın ayrıca liverpool dan suso yu da kiraladın mı tadından yenmez bi kariyer olur senin için :D serbest transferle ispanyol keko var bir de tam olarak deneme fırsatım olmadı ama özellikleri fena değil yaşıda genç bir kaç sezon oynatıp iyi bir fiyata satıp kar edebilirsin. senna şart bu arada :D benim kariyerde yaşına rağmen mükemmel performans sağlamıştı adam uzaktan sutlarda affetmiyor ayrıca gençlerin eğitiminde kullanırsın ;) personel ekibini kafana göre değiştir ve antrenman tesislerini geliştir sürekli.

bu arada villareal dışında daha zevk veren bi takım önerin varsa o ayarda bi takım daha kariyer açmadan deneyeyiim yani akşam yeni kariyer açacam:)

cklnc
20.Ocak.2015, 13:36
ekledim bu arada steam dan keyifli kariyerler ;) villarreal dışında şuanda valencia ile başlamayı düşünüyorum ben o da eğlenceli görünüyor öneririm onlarıda kadrosu sağlam onlarında

peker_553
20.Ocak.2015, 13:42
ekledim bu arada steam dan keyifli kariyerler ;) villarreal dışında şuanda valencia ile başlamayı düşünüyorum ben o da eğlenceli görünüyor öneririm onlarıda kadrosu sağlam onlarında

VALENCİA DENEDİM 1 SEZON GEÇİRDİM ligi 4. bitirdim AMA 2. SEZONDA hemen şampiyonluk istiyorlar sinir oldum bıraktım kariyeri :)

cklnc
20.Ocak.2015, 13:43
VALENCİA DENEDİM 1 SEZON GEÇİRDİM ligi 4. bitirdim AMA 2. SEZONDA hemen şampiyonluk istiyorlar sinir oldum bıraktım kariyeri :)
anladım o kötü olmuş :D

peker_553
20.Ocak.2015, 13:46
anladım o kötü olmuş :D

valencia ile sıkıntı olursa burdayım :) alcacer ve rodrigoya dikkat rodrigo süper oluyor yardımcı forvet rolünde negredodan ilk sezon verim alamazsın :)

cklnc
20.Ocak.2015, 13:52
valencia ile sıkıntı olursa burdayım :) alcacer ve rodrigoya dikkat rodrigo süper oluyor yardımcı forvet rolünde negredodan ilk sezon verim alamazsın :)

rodrigoyu satın alabilmek için transfer parasına dokunmamayı bile düşünüyorum :D negredo ve alcacer harika 2 forvet çift forvet denemeyi düşünüyorum real ve barca maçları dışında :D

peker_553
20.Ocak.2015, 14:28
rodrigoyu satın alabilmek için transfer parasına dokunmamayı bile düşünüyorum :D negredo ve alcacer harika 2 forvet çift forvet denemeyi düşünüyorum real ve barca maçları dışında :D

aynen kardeşim :) bi sıkıntı olursa yazarsın :)

cklnc
20.Ocak.2015, 14:45
aynen kardeşim :) bi sıkıntı olursa yazarsın :)

eyvallah ;)

thephaeton
20.Ocak.2015, 15:14
real valladolid,cardiff city,sporting lisbon,rb leipzig,catania,saint etienne,az alkmaar,fluminense

cklnc
20.Ocak.2015, 15:59
ispanya segunda da gelişmeye açık güzel kulüpler var baya sarar gibi görünüyor size de öneririm

BaGa TaRKaN
20.Ocak.2015, 16:03
İspanya'yı Ben Denedim de Sıkıntılı Belki La Liga Olabilir O da Sürekli Takip Ettiğin İçin Sıkılmazsın.

cklnc
20.Ocak.2015, 16:11
İspanya'yı Ben Denedim de Sıkıntılı Belki La Liga Olabilir O da Sürekli Takip Ettiğin İçin Sıkılmazsın.

valla şu yazıyı okuduktan sonra içim gitti :D Football Manager Gazetesi: Football Manager'de Kariyer Yapmak (http://fmgazetesi.blogspot.com.tr/2013/03/football-managerde-kariyer-yapmak.html)

Ketchaup
20.Ocak.2015, 22:50
itibarı biraz düşük kulübü 2-3 sezonda adam edip, avrupada kendimi göstermek istiyorum diyenlere; Le Havre, Nantes, Leeds United

kısıtlı imkanlar, zorlu koşullara rağmen köklü bi takımı hakkettiği yere getirmek isteyenlere; Le Mans, Lecce

cklnc
21.Ocak.2015, 20:27
Sampdoria ile oynayan var mı eğlenceli mi bir türlü takım seçemedim Valencia dan sonra :D

peker_553
22.Ocak.2015, 09:13
Sampdoria ile oynayan var mı eğlenceli mi bir türlü takım seçemedim Valencia dan sonra :D

leverkusen olabilir güzel bi kadrosu var ve zevk veriyor bi de milli oyuncularımız var orda ömer toprak ve hakan ayrıca gelecek vaad eden levin öztunalı :)Alt yapıdan zehir gibi türkler çıkıyor :)bayern dortmund ve wolsfburg gibi takımları geçip üst sıralama oynmaka zaman alacak bu da zevkli oluyor :)

cklnc
22.Ocak.2015, 11:45
leverkusen olabilir güzel bi kadrosu var ve zevk veriyor bi de milli oyuncularımız var orda ömer toprak ve hakan ayrıca gelecek vaad eden levin öztunalı :)Alt yapıdan zehir gibi türkler çıkıyor :)bayern dortmund ve wolsfburg gibi takımları geçip üst sıralama oynmaka zaman alacak bu da zevkli oluyor :)

13 ve 14 te leverkusen le o kadar çok oynadım ki onlardan da sıkıldım dostum :D bu seride nedense tam olarak istediklerimi sıkılmadan gerçekleştiremedim seçtiğim takımlar ve beklentilerim arasında sanırım bir dengesizlik var :D

peker_553
22.Ocak.2015, 11:48
13 ve 14 te leverkusen le o kadar çok oynadım ki onlardan da sıkıldım dostum :D bu seride nedense tam olarak istediklerimi sıkılmadan gerçekleştiremedim seçtiğim takımlar ve beklentilerim arasında sanırım bir dengesizlik var :D

kafandakini söyle bakalım sana takım önereyim :)

roomonecool
22.Ocak.2015, 12:18
bi rb leipzig oynarmısın :icon_smile:

cklnc
22.Ocak.2015, 12:33
kafandakini söyle bakalım sana takım önereyim

büyük kulüp olmayacak, belli bir taraftar kitlesi olan, altyapısı sağlam ve geçmişini arayan ya da geçmişinde oynamaya değer bir şeyler olması yeterli :D bir an önce büyüyüp büyük takımlara karşı kafa kafaya da oynamasın bir kaç sezon şampiyonluk cefası çekelim :D

cklnc
22.Ocak.2015, 12:34
bi rb leipzig oynarmısın
dostum onlarla da daha önceki serilerde oynadım ama her zaman zevklidir :) fakat nedense şimdi o işe girmek istemiyorum :D

peker_553
22.Ocak.2015, 12:46
büyük kulüp olmayacak, belli bir taraftar kitlesi olan, altyapısı sağlam ve geçmişini arayan ya da geçmişinde oynamaya değer bir şeyler olması yeterli :D bir an önce büyüyüp büyük takımlara karşı kafa kafaya da oynamasın bir kaç sezon şampiyonluk cefası çekelim :D

Aklıma gelen deporitivo olimpiq lyon real soceciad :) Özellikle deportivı lacoruna güzel tercih olabilir eski fırtınalı günlerinden uzak bi takım :)

cklnc
22.Ocak.2015, 12:57
Aklıma gelen deporitivo olimpiq lyon real soceciad :) Özellikle deportivı lacoruna güzel tercih olabilir eski fırtınalı günlerinden uzak bi takım :)

deportivo ve sampdoria yı deneyeceğim umarım eğlenceli olur :D

peker_553
22.Ocak.2015, 13:02
deportivo ve sampdoria yı deneyeceğim umarım eğlenceli olur :D

eğer zoru seviyorsa deportivyou seç ha ayrıca deportivonun lakapı el turco :) araştır bunuda ayrı bi gaz verir sana :)

cklnc
22.Ocak.2015, 13:15
eğer zoru seviyorsa deportivyou seç ha ayrıca deportivonun lakapı el turco :) araştır bunuda ayrı bi gaz verir sana :)

:D ben şu 2000 kadrosunu düşündükçe daha bi gazlanıyorum :D makaay, tristan, valeron..

peker_553
22.Ocak.2015, 13:20
:D ben şu 2000 kadrosunu düşündükçe daha bi gazlanıyorum :D makaay, tristan, valeron..

roy makkaay :) efsane

roomonecool
22.Ocak.2015, 13:48
Porsmouth oyna 4 ligden çıkar premier lige

GT-I8160 cihazımdan gönderildi

peker_553
29.Ocak.2015, 12:55
Alt liglerde çok alt olmaması dahilinde güzel zevkli takım var mı :)

peker_553
30.Ocak.2015, 22:06
alt liglerden tavsiyesi olan yok mu :)Almanya ve ya ingiltereden :)

COLMAN20
31.Ocak.2015, 21:07
La Ligadan yeni bi Atletico çıkarmak için takımlara bakındım da takımlar yetersiz.

cklnc
31.Ocak.2015, 22:40
La Ligadan yeni bi Atletico çıkarmak için takımlara bakındım da takımlar yetersiz.

Bence Valencia ve Villarreal ile bu mümkün.

COLMAN20
31.Ocak.2015, 22:48
Villareal ile oynayacağım, Valencia'nın finans rezil durumda.

cklnc
31.Ocak.2015, 22:50
Villareal ile oynayacağım, Valencia'nın finans rezil durumda. Eğlencelidir Villarreal keyifli oyunlar. :)

COLMAN20
01.Şubat.2015, 01:22
Teşekkür ederim kardeşim.. :)

peker_553
02.Şubat.2015, 18:19
Alt liglerden önerisi olan var mı igiltere zor oluyor başka var mı önerisi olan :)

deMarcos
02.Şubat.2015, 19:10
Alt liglerden önerisi olan var mı igiltere zor oluyor başka var mı önerisi olan :)

İspanya Üçüncü Lig B3 - Gimnastic.
Takımın stadı 16 bin kapasiteli ama her sene 12 bin civarı kombine satıyorsun ve kasana 1,5-2m para giriyor. Taraftar da ateşli. Forvette Marcos ve arkasında Cristobal olursa rahat bir sezonda 30 gole ulaşırsın ama sakatlıklara dikkat et. Alt ligler olduğu için dikkat etmessen sakatlıklar artıyor.

peker_553
02.Şubat.2015, 19:13
Zevkli olur mu ispanya :) ispanya alt lig vardi bnim kafamda ama oynayan kimseye denk gelmedim .ingiltere cok zor ve uzun oluyor o yuzden kafama yatmiyor:)

COLMAN20
03.Şubat.2015, 14:22
La liga zaten çok zor lig.

Villareal ile oyun açtım başta stoperim olmaz üzere 2-3 adamıma sulandılar bende haliyle teklifi reddedince takımda ayaklanma oldu lig başlamadan kaos çıktı takımda, bende Ersun yanalın fenerbahçenşn başındayken Trabzonspor maçında olaylar nedeniyle sahadan kaçmak için attığı depara benzer bir koşu ile İspanyayı terkettim. :)

Şu sıralar Monaco ile oynuyorum. Psg yi aşağı indireceğim finans durumu çok çok iyi genç geleceğe dönük bir kadro kurdum ilk sene zaten hemen Şampiyonluk beklenmemesi elinizi güçlendiriyor biraz mevcut kadro bile transfersiz rahat ilk 3 e oynar.

deMarcos
03.Şubat.2015, 14:29
Zevkli olur mu ispanya :) ispanya alt lig vardi bnim kafamda ama oynayan kimseye denk gelmedim .ingiltere cok zor ve uzun oluyor o yuzden kafama yatmiyor:)

Forumda Gimnastic için yazılan yazı: Daha önce ki yazımda da belirttiğim Gimnastic takımı tam böyle bir takım mesela. Hem 3.Ligde liderliğe oynuyor, hem 15.000 kişilik stadı var, hem de senelik 11.000 kombine satıyor. Harika bir gelir kapısı var bu yönden ve sene içerisinde hiç zarar etmiyor.

Burada yazıldı, bunları okuyarak takım seçebilirsin. http://www.turksportal.net/fmhaber/31155/bir-dunya-takimi-yaratmak.htm

peker_553
03.Şubat.2015, 14:42
Forumda Gimnastic için yazılan yazı: Daha önce ki yazımda da belirttiğim Gimnastic takımı tam böyle bir takım mesela. Hem 3.Ligde liderliğe oynuyor, hem 15.000 kişilik stadı var, hem de senelik 11.000 kombine satıyor. Harika bir gelir kapısı var bu yönden ve sene içerisinde hiç zarar etmiyor.

Burada yazıldı, bunları okuyarak takım seçebilirsin. http://www.turksportal.net/fmhaber/31155/bir-dunya-takimi-yaratmak.htm

bilgilendirmen için çok teşekkür ederim :) ispanya alt ligi zevkli olur mu sence kardeşim :)

deMarcos
03.Şubat.2015, 17:33
bilgilendirmen için çok teşekkür ederim :) ispanya alt ligi zevkli olur mu sence kardeşim :)

Ben oynadım, gayet zevkli. Denemekte fayda var. :icon_wink:

peker_553
03.Şubat.2015, 17:46
Ben oynadım, gayet zevkli. Denemekte fayda var. :icon_wink:

Gimnastic'in başına geçmeyi düşünüyorum :)

deMarcos
03.Şubat.2015, 17:53
Gimnastic'in başına geçmeyi düşünüyorum :)

İzle de gaza gel :)

https://www.youtube.com/watch?v=d6-KoV-0j6I

peker_553
03.Şubat.2015, 17:57
İzle de gaza gel :)

https://www.youtube.com/watch?v=d6-KoV-0j6I

İZLEDİM GÜZEL AMA keşke türkçesi olsaydı :D

deMarcos
03.Şubat.2015, 18:04
İZLEDİM GÜZEL AMA keşke türkçesi olsaydı :D

Altyazı aç diyeceğim de onlarda batırıyorlar ya. :D

cklnc
03.Şubat.2015, 20:33
Barcelona B ve Real Madrid Castilla ile daha önce oynamış olan var mı? Lig kurallarını biliyorum (La liga ya çıkaramadığımızı) sormak istediğim zevkli mi ilerileride Real Madrid ya da Barcelona nın menajeri olma ihtimalimiz var mı?

peker_553
03.Şubat.2015, 22:15
Fransa ligini oynayan var mı aranızda beyler nasıl bilgisi olan :)

SilverSpy
03.Şubat.2015, 22:22
İngiltere alt liglerindeki Brighton takımı ile oynamanızı öneririm. Bulundukları lige göre inanılmaz bir stadları, muazzam antrenman ve altyapı tesisleri var. Ligi domine ediyorlar neredeyse ve stat genel olarak full çekiyor. Kadroları genel olarak hızlı oyunculardan oluşuyor özellikle ilk sezon LuaLua'yı iyi izleyin. (Bildiğiniz LuaLua değil başka LuaLua bu :D)

peker_553
03.Şubat.2015, 22:35
frasnda da lyon ve ya sant. etieen nasıl olur beyler :9

deMarcos
04.Şubat.2015, 00:37
frasnda da lyon ve ya sant. etieen nasıl olur beyler :9

Marcelo Bielsa (OM menajeri)'nin olduğu yere girme derim. :) Açacaksan Marsilya aç.

peker_553
04.Şubat.2015, 00:39
Lyon bi de st. Etiyen arasnda kaldim marslya degil de bu ikisi arasnda hanhsni secym :)

roomonecool
04.Şubat.2015, 01:00
evet yeni kariyere başlıyprumm ispanya,almanya,italya,ispanya,fransa takım önerileri bekliyorum acill

deMarcos
04.Şubat.2015, 01:09
evet yeni kariyere başlıyprumm ispanya,almanya,italya,ispanya,fransa takım önerileri bekliyorum acill

İspanya: Valladolid, Valencia, Villarreal, Almeria
Almanya: Hoffenheim, Freiburg, Stuttgart, Leverkusen
İtalya: Roma, Cagliari, Inter, Udinese
Fransa: Lille, Marsilya, Saint-Etienne, Rennes, Sochaux (2. Lig)

egelikartal_
04.Şubat.2015, 10:27
Arkadaşlar Türkiye 2. liginde alt yapısı iyi, kadroya fazla takviye istemeyen takım öneriniz var mıdır?

peker_553
04.Şubat.2015, 10:38
Yaw böyle orta şeker geçmişi parlak olan bu dönemde sıkıntı yaşayan geçmişini okuduğumda böyle zevk alacağım sahipleneceğim bi takım var mı fransa da olabilir.aklımda Lyon var aslında ama sizin önerileriniz nelerdir merak ediyorum :)

deMarcos
04.Şubat.2015, 12:53
Yaw böyle orta şeker geçmişi parlak olan bu dönemde sıkıntı yaşayan geçmişini okuduğumda böyle zevk alacağım sahipleneceğim bi takım var mı fransa da olabilir.aklımda Lyon var aslında ama sizin önerileriniz nelerdir merak ediyorum :)

Dostum, valla herhalde senin forumdaki mesajlarının yarısından çoğu buraya atılmış. :D
Lyon'u seç, başla. İlk sezonu bitir önce sonra daha zevkli hale gelecektir.

Arkadaşlar Türkiye 2. liginde alt yapısı iyi, kadroya fazla takviye istemeyen takım öneriniz var mıdır?

İzmir takımlarına bakmanı öneririm.

peker_553
04.Şubat.2015, 13:00
Dostum, valla herhalde senin forumdaki mesajlarının yarısından çoğu buraya atılmış. :D
Lyon'u seç, başla. İlk sezonu bitir önce sonra daha zevkli hale gelecektir.

inan yazdıklarımın %80i konuyu hareketli tutmak için bilgi sahibi olsunlar diye yazıyorum :) yoksa konu sap gibi kalıyor benm kariyerim şu an sn. etieen devam ediyor maksat konu hareketli olsun sürekli.Boş kalıyor sayfa yoksa her gün bi takım değiştirmem lazım bu yazılara bakınca :))):)

peker_553
05.Şubat.2015, 12:38
premier Ligde pek öneri olmamış :) sadece everton ağırlıklı :) premier ligde zevk alabilecğimiz orta düzeyli hangi takımlar var mesela totennm hosprt nasıl :)? ya da başka önerisi olan :)

RisingSun
05.Şubat.2015, 21:52
premier Ligde pek öneri olmamış :) sadece everton ağırlıklı :) premier ligde zevk alabilecğimiz orta düzeyli hangi takımlar var mesela totennm hosprt nasıl :)? ya da başka önerisi olan :)

2.5 yıldır Newcastle'in başındayım. Lig çok zorlu, bir de üstüne 2 tane kupa var. Fikstür bitmek bilmiyor 3 günde bir maç bu yetmezmiş gibi eğer Avrupa'da AL veya ŞL'ye gidersen 2 günde bir maça bile denk gelebiliyorsun. Ben 2 sezondur bilerek FA Cup'dan eleniyorum ki takvim rahatlasın oyuncuları kurban etmeyeyim. Zaten ligde oyuncu kayıt sayısı 25. Birde sakatlık eklenince sıkışık olan takvimde kondisyon yetmezliğinden oyuncular dökülmeye başlıyor.

Bunlara rağmen hiç sıkıcı değil tam tersine çok zevkli bir oyun oluyor Premier Lig.

peker_553
05.Şubat.2015, 21:57
2.5 yıldır Newcastle'in başındayım. Lig çok zorlu, bir de üstüne 2 tane kupa var. Fikstür bitmek bilmiyor 3 günde bir maç bu yetmezmiş gibi eğer Avrupa'da AL veya ŞL'ye gidersen 2 günde bir maça bile denk gelebiliyorsun. Ben 2 sezondur bilerek FA Cup'dan eleniyorum ki takvim rahatlasın oyuncuları kurban etmeyeyim. Zaten ligde oyuncu kayıt sayısı 25. Birde sakatlık eklenince sıkışık olan takvimde kondisyon yetmezliğinden oyuncular dökülmeye başlıyor.

Bunlara rağmen hiç sıkıcı değil tam tersine çok zevkli bir oyun oluyor Premier Lig.

tottenhamla bi kariyer yapıyorum daha yeni başladım ne diyosun :D ?:)

RisingSun
05.Şubat.2015, 22:09
Ne diyeyim, kolay gelsin :D Tottenham güzel takım, kaliteli oyuncuları var özellikle Christian Eriksen.

COLMAN20
05.Şubat.2015, 22:36
En iyi lig Bundesliga'dır.

Bi saltanat bitireceksen illa, gidip hayvan gibi oynayan Bayern'i alt etmeye çalışacaksın. :)

peker_553
05.Şubat.2015, 22:48
Ne diyeyim, kolay gelsin :D Tottenham güzel takım, kaliteli oyuncuları var özellikle Christian Eriksen.

lamela orda 2 -3 yıldır premier ligden kariyer açmıyordum ligi takip edemiyordum tv den o yüzden umarım zevkli olur :)

egelikartal_
06.Şubat.2015, 12:07

Sarmadı hiç biri, Valerenga ile başladım İskandinav ligleri baya zevkli oluyor. bir de çok çok ucuza 3,5 4 yıldız adamlar bulabiliyorsun.

wladcas
06.Şubat.2015, 15:51
Fransa 3.liginden "RC Strasbourg" diyorum.
Alt lig menajerliği sevenler için şahane bir seçim olur.

peker_553
09.Şubat.2015, 12:16
Premier ligde orta sıra takımı aston villa iyidir benteke var :) gitmek istiyor tabi ama elde tutabilrseniz yidir :)

Viola26
10.Şubat.2015, 20:32
İtalya'da mazisini arayan İnter ve Milan klüpleri zevkli olabilir :) .

1234arda1234
11.Şubat.2015, 11:12
İspanya alt lig Real Betis deneyin.. (:

https://www.youtube.com/watch?v=n2fveCuTUV8

peker_553
11.Şubat.2015, 11:37
İspanya alt lig Real Betis deneyin.. (:

https://www.youtube.com/watch?v=n2fveCuTUV8

Wayy güzell :)

peker_553
18.Şubat.2015, 12:54
bundesliga da takım önerisi olan var mı :) büyük takım istemiyorum :)

roomonecool
18.Şubat.2015, 13:40
bundesliga da takım önerisi olan var mı :) büyük takım istemiyorum :)
Ingnolsat sanirim böyleydi

peker_553
18.Şubat.2015, 14:42
Alt lig degil ya :)

RodiMood
19.Şubat.2015, 01:51
Alt lig degil ya :)
Pederborn ( inş doğru yazmışımdır ) bu sezon yükseldi ve kadrosu çok kötü de değil.

peker_553
19.Şubat.2015, 09:04
Pederborn ( inş doğru yazmışımdır ) bu sezon yükseldi ve kadrosu çok kötü de değil.

olabilir aslında :)

NomrukaN
19.Şubat.2015, 18:11
Alt lig istiyorum ama, karar veremedim. İngiltere çok istediğim bir lig yapısına sahip olsa da Premier lig işi sıkıntılı. Bir sürü büyük kulüp varken Burnley ya da Derbi Country gibi geldiğimiz yere yollarlar bizi. :D
Bir de başında menajer olan kulübe geçmek istemiyorum. Ama o zaman da takım kalmıyor. Bir tek İsveç'de BW-90 takımı mesela istediğim gibiydi, kadroya bir baktım 10 küsur ortasaha 10 küsur forvet 1 tane defans 2 tane kaleci o kadar. :D Kadroyu toplamaya da para yok. :D

Şöyle işleyişi güzel bir lig önerebilir misiniz? Gerekirse bi menajeri koltuğundan da edebilirim.

cklnc
21.Şubat.2015, 17:16
aik stockholm ü nasıl bilirsiniz? eğlenceli midir? :D

Pedro
22.Şubat.2015, 21:30
Arkadaşlar, büyük paraların dönmediği bi Avrupa ülkesi liginden takım arıyorum;
-Takım ülkenin büyük takımlarından olmayacak
-Başarı istemeyen ama potansiyelli bir takım olabilir alt liglerden veya en üst seviye ligin kötü takımlarından olabilir
-Mali durumu kötü de olabilir, tek istediğim kombine sayıları düzgün olsun
Büyük lig istemememin sebebi de yayın geliriyle 1-2 yılda müthiş bir takım kuracak bolluğa erişmek yerine bi kaç yıl sürünüp kendi oyuncularımı yetiştirmek, istediğim tek şartsa tribünleri tamamen dolduran kulübe bağlı taraftarlar. Eğer öneriniz varsa memnun olurum.

cklnc
22.Şubat.2015, 21:39
-Başarı istemeyen ama potansiyelli bir takım olabilir alt liglerden veya en üst seviye ligin kötü takımlarından olabilir
Büyük lig istemememin sebebi de yayın geliriyle 1-2 yılda müthiş bir takım kuracak bolluğa erişmek yerine bi kaç yıl sürünüp kendi oyuncularımı yetiştirmek, istediğim tek şartsa tribünleri tamamen dolduran kulübe bağlı taraftarlar. Eğer öneriniz varsa memnun olurum.

Dostum benim beklentilerim de senin yazdıklarınla benzer ve kendime takım olarak AIK Stockholm' ü belirledim 50.000 kişilik modern bir stadyuma sahip ve lig maçlarında ortamala 22.000 kişi ile oynuyorlar bu İskadinav takımları için gayet iyi bir rakam. Ayrıca kulüp 1891 yılında kurulmuş ve ligde 11 şampiyonluğu var Malmö nün üstünlüğüne son vermek ve Avrupa' da küçük bütçelerle de bir yerlere gelinebileceğini göstermek adına güzel bir tercih olabilir.

Pedro
24.Şubat.2015, 20:22

Hala önerilerinizi bekliyorum..

OYe
25.Şubat.2015, 01:02
Aklıma Millwall ve St Pauli geliyor ama aklına geldi mi daha önceden bilemiyorum.

Mete07
25.Şubat.2015, 14:18

Ülke futbolunda büyük paraların dönmedigi fakat avrupada son yıllarda ders veren takımlardan biri Basel , hem İsviçre'de Basel'i devirip hemde avrupada küçük bütçelerle mucizeler yaratmaya çalışabilirsin Young Boys , Zurich , Sion , Servette gibi takımlarla onun dışında Danimarka'yı önerebilirm FC Midtjylland durmadan cok yetenekli afrikalı oyuncular üretip avrupaya satan bir klüp son olarak Aklıma gelen takım Standard Liege Belçika'da aradıgın kriterlere uyuyor gibime egliyor

peker_553
26.Şubat.2015, 11:26
yeni güncellemelde sonra aklınızda güzel bi takım var mı arkadaşlar :) ortas sıra

fernando1907
28.Şubat.2015, 15:59
sparta prag'da çok iyi oyuncular var. özellikle dockal ve krejci.

Dennis Bergkamp
28.Şubat.2015, 23:09
Herkes kesinlikle en az 3 sene Everton ile oynamalı.Kadro potansiyeli muhteşem.Öncelikli hedef olarak ilk 4 içinde yer almaya çalışmak ve yavaş yavaş şampiyonluğa oynamak aşırı zevkli.

caneration
01.Mart.2015, 16:05
Az önce araştırırken gördüm.Orta sıralar için Newcastle güzel bir seçim gibi görünüyor.Ayrıca teknik direktörü olmadığı için boş bir koltuğu devralmış oluyoruz(Bazen bir takımın başına geçerken o takımın hocasının serbest kalıyor olması beni üzmüyor değil :icon_smile:)

peker_553
02.Mart.2015, 12:45
ispanya da celta vigo nasıl ?

certay
02.Mart.2015, 14:57
almanyadan wolfsburg iyi takim. bayernle biraz da olsa basedilebilir. iyi oyunculari var ve avrupa kupalarinda da basarili olma ihtimalleri yuksek. kulup tarihi boyunca tek sampiyonluklari var. o yuzden 2. ve hatta 3.yu kazanabilirsiniz. bir de sampiyonlar ligine dogrudan katilmak konusunda o takimi almanyada bayernden sonra devamli hale getirebilirsiniz.

ozzymanborn
02.Mart.2015, 18:37
Yeni güncelleme'de Malezya'dan Sabah'ın koltuğu boşalmış... Malezyaseverleri bekler...

marlo41
04.Mart.2015, 21:06
Bana Almanya, İngiltere, İtalya, Türkiye, Fransa, Hollanda, Danimarka, İspanya harici saracak, ligde rekabetin olduğu, iyi yıldızların parladığı, yabancı sınırı olmayan ve takımların borca saplanmadığı bir lig söyler misiniz ? Biliyorum çok şey istedim ama elbet bilen vardır :D

peker_553
05.Mart.2015, 11:27
bana almanya, ingiltere, italya, türkiye, fransa, hollanda, danimarka, ispanya harici saracak, ligde rekabetin olduğu, iyi yıldızların parladığı, yabancı sınırı olmayan ve takımların borca saplanmadığı bir lig söyler misiniz ? Biliyorum çok şey istedim ama elbet bilen vardır :d

salzburg :)

GaNgStaLoVe
05.Mart.2015, 23:37
Arkadaslar ben 2002 yilindan itibaren fanatik bir chelsea sevdalisiyim , cm 01-02 den beri chelsea takimi ile kariyer yapiyorum hic bikmadimda fantastik kadro kurmayi ve transfer yapmayi cok seviyorum.. 15 de daha kariyere baslamadim ve sizlere soruyorum bi degisiklige gideyimmi yoksa chelsea ile devammi edeyim. Eger farkli bi takim kurarsam secenekler sunlar ; napoli , galatasaray , newcastle united , watford ve CHELSEA

ozzymanborn
09.Mart.2015, 13:32
Elazığ Yolspor ile kariyer açın arkadaşlar... İlk sene kesin kovmuyorlar ama Ligden çıkmak imkansız... Gidip Kocaeli ve Yozgatspor'u yenebiliyorsunuz bazen ama garip bir takım çıkıp yolunuza taş koyuyor... (Tüm ülkenin SAL'daki takımlar hariç en düşük tanınırlığına sahip iki kulübünden biri- diğeri de karasuspor...)

Artul
09.Mart.2015, 15:15
Inter ile 9 sezon süren bir kariyer yaptım. 8 kez Serie A, 7 kez Şampiyonlar Ligi, 7 kez Dünya Kulüpler Şampiyonası, 1 kez UEFA Kupası, 7 kez Avrupa Süper Kupası, 7 kez İtalya Kupası, 7 kez İtalya Süper Kupası şampiyonluğu yaşadım.. Ancak yinede kulübün borcu bitmedi ve Juventus'un itibarını geçemedim. İtibardaki 5. yıldız kesinlikle dolmuyor.. Sinir oldum en sonunda kapattım oyunu..

Mali duruma baktığımda 2045'e kadar hala 190 milyon euro borcun olduğu ve aylık 800 bin euro olarak ödediğimizi gördüm.. İşin komik tarafı, oyunun 4. sezonundan itibaren transfer bütçemde hep 350 milyon euro ve üzeri bir miktar para oluyordu.. Yani yönetim transfer bütçesindeki parayla borcu ödese hala elimde 160 milyon euro olacak.. :D Çok komik bir durum ve insanın oyundan zevk almasını engelliyor..

Inter en sevdiğim kulüplerden ama bu durumlar yüzünden tavsiye etmiyorum.. Spezia ile kariyer açın daha iyi.. :D

Vatanarchy
09.Mart.2015, 19:39
Elazığ Yolspor ile kariyer açın arkadaşlar... İlk sene kesin kovmuyorlar ama Ligden çıkmak imkansız... Gidip Kocaeli ve Yozgatspor'u yenebiliyorsunuz bazen ama garip bir takım çıkıp yolunuza taş koyuyor... (Tüm ülkenin SAL'daki takımlar hariç en düşük tanınırlığına sahip iki kulübünden biri- diğeri de karasuspor...)

Amacın hayat karartmak herhalde? :D

Adana Demirspor
12.Mart.2015, 00:49
Premier lig cok zevkli. Her sene 5_6 takım kafaya oynuyor.

peker_553
15.Mart.2015, 18:31
frana ligi güzel saint ettien özellkle çok zevkli :)

Vankoff
27.Mart.2015, 18:45
İyice sıkılmaya başladım fm 15 ten her aldığım takımla 1 2 sezon içinde tüm kupaları topluyorum ve bu sanılanın aksine can sıkıcı bir durum olmaya başladı. Bana sadece altyapısı iyi olan , liglerde herhangi bir amacı bulunmayan bir takım önerir misiniz ?? Mümkünse büyük ligler ve alt liglerinden olsun. Şimdiden teşekkürler. :s7:

roomonecool
28.Mart.2015, 11:48
İngiltere'den wolwes yada Watford öneririm

peker_553
28.Mart.2015, 12:48
iyice sıkılmaya başladım fm 15 ten her aldığım takımla 1 2 sezon içinde tüm kupaları topluyorum ve bu sanılanın aksine can sıkıcı bir durum olmaya başladı. Bana sadece altyapısı iyi olan , liglerde herhangi bir amacı bulunmayan bir takım önerir misiniz ?? Mümkünse büyük ligler ve alt liglerinden olsun. şimdiden teşekkürler. :s7:

hazır taktik kullanıyormusun?

E.m.r.e
28.Mart.2015, 13:40
İyice sıkılmaya başladım fm 15 ten her aldığım takımla 1 2 sezon içinde tüm kupaları topluyorum ve bu sanılanın aksine can sıkıcı bir durum olmaya başladı. Bana sadece altyapısı iyi olan , liglerde herhangi bir amacı bulunmayan bir takım önerir misiniz ?? Mümkünse büyük ligler ve alt liglerinden olsun. Şimdiden teşekkürler. :s7:

mali durumu güvensiz olan bir kulüp al.

tabi büyük takımlardan değil :D ingiltere alt liglerinden olabilir. portsmouth veya coventry gibi. aklıma pek fazla gelmedi şu an.

sarianet
28.Mart.2015, 17:18
şimdi ne yapacağım ben ?

http://i.hizliresim.com/ORXBJz.jpg (http://hizliresim.com/ORXBJz)

Vankoff
29.Mart.2015, 01:11
Hayır , takıma göre kuruyorum taktiğimi

caneration
29.Mart.2015, 12:37
şimdi ne yapacağım ben ?

Tatile çık bir günlüğüne

bizzy
29.Mart.2015, 14:02
şimdi ne yapacağım ben ?

http://i.hizliresim.com/ORXBJz.jpg (http://hizliresim.com/ORXBJz)

Kadroya gir oradan numaralar yerinden oynatmadığın birinin numarasını al numara vermek istediğin kişiye ver o şekilde sıkıntı düzeliyor. Bana da oldu bende öyle hallettim.

RisingSun
29.Mart.2015, 14:03
Kadro bölümüne girip oradan numaraları değiştireceksin.

diktac
25.Nisan.2015, 15:08
Villareal ile kariyer açmayı düşünüyorum.Tavsiye eder misiniz beyler

3842
25.Nisan.2015, 15:40
Villareal ile kariyer açmayı düşünüyorum.Tavsiye eder misiniz beyler

Hiç oynamadım ama kadrosunda baya iyi oyuncular var. Takımın önü açık bence zevkli olabilir :)

Bense München Lions ( 1860 München ) ile oynuyorum. Herkese öneririm. İlk sezonda Bundesliga'ya yükseldim ve henüz ekonomik sıkıntı yaşamadım. Oyun başında kadrosunda kaliteli genç oyuncular var. Şu an 5. sezona başladım ve tamamen kendi kadromu kurarak 4. sezonda Bayern'in ardından ikinci oldum. Takımı alırsanız önerim yönetimden Antrenman Tesislerini geliştirme isteğinde bulunmanız olur. :)

serkan1520
04.Mayıs.2015, 23:25
Kesinlikle Lazio'yu denemelisiniz.Özellikle orta seviye takımları şampiyonluğa ulaştırıp bir dünya kulübü haline getirmek isteyenler için.Oyun başı kadrosu muazzam sadece 1-2 transferle şampiyonluğa ulaşabilirsiniz, kadroda hem ileride dünya çapında yıldız olabilecek oyuncular var (Balde Keita,Felipe Anderson,Stefan De Vrij,Etrit Berisha) hem de Candreva ve Parolo gibi 2 dünya çapında futbolcu var. Özellikle Candreva'dan bahsetmeye gerek var mı bilmiyorum ama oyunun rahatlıkla en iyi 5 oyuncusu arasına girer 2 sezondur 8 altında oynadığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmemiştir.Şu an oyun çıktğından beridir en zevkli kariyeri geçiriyorum herkese tavsiyemdir.

DoctorKiwi
17.Mayıs.2015, 12:23
Arkadaşlar hiç sıkılmadan heyecanım bitmeden sürekli geliştirip kupa avcılığı yapacağım takımlar önerebilir misiniz ?

SrgnSRMC
20.Mayıs.2015, 22:24
Kesinlikle Lazio'yu denemelisiniz.Özellikle orta seviye takımları şampiyonluğa ulaştırıp bir dünya kulübü haline getirmek isteyenler için.Oyun başı kadrosu muazzam sadece 1-2 transferle şampiyonluğa ulaşabilirsiniz, kadroda hem ileride dünya çapında yıldız olabilecek oyuncular var (Balde Keita,Felipe Anderson,Stefan De Vrij,Etrit Berisha) hem de Candreva ve Parolo gibi 2 dünya çapında futbolcu var. Özellikle Candreva'dan bahsetmeye gerek var mı bilmiyorum ama oyunun rahatlıkla en iyi 5 oyuncusu arasına girer 2 sezondur 8 altında oynadığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmemiştir.Şu an oyun çıktğından beridir en zevkli kariyeri geçiriyorum herkese tavsiyemdir.

Lazio'yu denemek istiyordum bu yorumdan sonra şevkim arttı, teşekkürler.

3842
21.Mayıs.2015, 00:07
Arkadaşlar hiç sıkılmadan heyecanım bitmeden sürekli geliştirip kupa avcılığı yapacağım takımlar önerebilir misiniz ?

Almanya'da ikinci ligden München Lions ve RBL, İngiltere'de 3. ligden MK Dons 2. Ligden Nottingham Forest'i öneririm. Birinci liglerden istersen de Hull City, Stoke City ve Borrusia Monchen Gladbach derim. İtalya'dan Verona ve Atalanta da olabilir.

volki32r
24.Mayıs.2015, 12:37
Bursaspor kesinlikle

Adana Demirspor
26.Mayıs.2015, 05:00
Arkadaslar yeni kariyer yapmak istiyorum. Kararsız kaldım

Altyapısı sağlam,taraftari olan ve maddi durumu kötü olmayan istiyorum.
Aklımda olan Lech-red star-nottingim forest-anderlecht veya sin bildiğiniz baska lig ve takımlar olabilir.
Tavsiyelerinizi bekliyorum

caneration
26.Mayıs.2015, 08:36
Arkadaslar yeni kariyer yapmak istiyorum. Kararsız kaldım

Altyapısı sağlam,taraftari olan ve maddi durumu kötü olmayan istiyorum.
Aklımda olan Lech-red star-nottingim forest-anderlecht veya sin bildiğiniz baska lig ve takımlar olabilir.
Tavsiyelerinizi bekliyorum

Belçika ligi her zaman çok iyi oyuncular çıkartıyor oyunda(gerçeğe yakın olmuş :icon_smile: ) Ayrıca Tielemans faktörü var ;) Anderlecht düşünülebilir.

DenizlispoR
26.Mayıs.2015, 12:06
Fulham'ı tavsiye ederim. Finansal açıdan çok güçlü,kadrosunda pek çok genç isim var gelişmeye açık.

aytekin79
26.Mayıs.2015, 15:02
Ajax alınabilir , altyapısı muazzam zaten . Kadrosunda da çok kaliteli isimler var . Oyun boyunca hiç transfer yapmama kararı alıp oyunu öyle devam ettirin çok zevkli olacağını göreceksiniz :)

Adana Demirspor
26.Mayıs.2015, 17:02
Şimdi oyuna gircem arkadaslar,bikac takım arasında kaldim,tavsiyelerinize göre takım sececegim.

RB Leipzig
Red Star
Salzburg
Anderlecht
Hajduk

Burda Anderlecht dısında diger takımları pek tanımadıgımdan digerleri daha cok cezbediyor. Altyapısı ve mali durumu iyi olup,kafaya oynayabilecegim bi lig olsun istiyorum.

aytekin79
26.Mayıs.2015, 17:04
Hiç düşünme Salzburg seç o zaman :)

3842
26.Mayıs.2015, 20:00
RC Leipzig derim ben. Benim oyunumda benimle beraber ilk sezon Bundesliga'ya yükselip dişli ekiplerden biri olmayı başardılar. Oyunun başında kadrolarında yetenekli gençler var ve ekonomileri de iyi görünüyor. München Lions'tan sol bek Wittek sağ bek Angha ve orta sahadan Weigl'ı kadrona kesinlikle katmanı da öneririm fırsat bulursan. :)

SrgnSRMC
26.Mayıs.2015, 21:34
Eğer ligi sıkıcı gelmeyecekse Red Star'ı öneririm çok iyi adamlar çıkabiliyor.

fermangazi
10.Haziran.2015, 16:12
ingiltere premier liginden potansiyelli gençleri olan, bu gençleri parlatıp iyi paraya satabileceğim, bütçesi iyi takım öneriniz var mı?

5-6 genç oyuncunun yanında kadroda bi 5-6 tane daha iyi oyuncu olsa bana yeter.. çünkü transfer yapmayı seviyorum bütçem iyi olursa rahat ederim..

ingiltere olursa iyi olur.. olmazsa büyük liglerden sıkılmadan oynayabileceğim takım da önerebilirsiniz..

diktac
12.Haziran.2015, 22:14
Senin bu yazıdan sonra açtım bakalım Lazio ile.Umarım zevkli geçer :)

SilverSpy
19.Haziran.2015, 04:14
Bende şuanda Lazio ile açıyorum bakalım nasıl geçecek? :)

denizgs93
02.Temmuz.2015, 14:28
Arkadaşlar arkadaşımla online oynamak istiyoruz ve takım önerilerinizi alabiilir miyim ? Barcelona ve Real Madrid'i yaptık başka takımlar arıyoruz.Mümkünse aynı Avrupa Kupalarında olmasını istiyoruz daha zevkli olsun diye.Chelsea ve Manchester City'e baktık ama City'nin parası yok oyunda.Önerilerini söylerseniz çok sevinirim

Barak
02.Temmuz.2015, 17:10
Arkadaşlar arkadaşımla online oynamak istiyoruz ve takım önerilerinizi alabiilir miyim ? Barcelona ve Real Madrid'i yaptık başka takımlar arıyoruz.Mümkünse aynı Avrupa Kupalarında olmasını istiyoruz daha zevkli olsun diye.Chelsea ve Manchester City'e baktık ama City'nin parası yok oyunda.Önerilerini söylerseniz çok sevinirim

City'nin transfere ihtiyacı yokki :) Ayrıca o kadar büyük takımlar çok zevkli olmaz tüm maçlar 7-0-10-1 falan biter bence daha alt liglerden hiç bilmediğiniz takımları yönetin daha mücadeleci ve daha uzun bir kariyer olacaktır.

cklnc
04.Temmuz.2015, 10:37
Uzun bir aradan sonra tekrar fm ye başlayacağım, var mı uzun soluklu kariyer öneririleriniz? Tüm tavsiyelere açığım, yalnız zahmet olmazsa sadece takım ismi yazarak değil de o takımı neden almam gerektiği konusunda kısa bir açıklama yazısı (gaza getirici şeyler :icon_biggrin:) yazarsanız sevinirim.
Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. :)

peker_553
04.Temmuz.2015, 17:24
Uzun bir aradan sonra tekrar fm ye başlayacağım, var mı uzun soluklu kariyer öneririleriniz? Tüm tavsiyelere açığım, yalnız zahmet olmazsa sadece takım ismi yazarak değil de o takımı neden almam gerektiği konusunda kısa bir açıklama yazısı (gaza getirici şeyler :icon_biggrin:) yazarsanız sevinirim.
Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. :)

bende 2 aydır oynamıyorum fm bu gün kariyer açmayı düşünüym hollanda liginde az alkmaar ya da feyenord diyorum? bizim liglerde transferler var kadroalr otursun o zaman açarım ama hollanda ligi iyi gider bence :)

cklnc
04.Temmuz.2015, 18:23
bende 2 aydır oynamıyorum fm bu gün kariyer açmayı düşünüym hollanda liginde az alkmaar ya da feyenord diyorum? bizim liglerde transferler var kadroalr otursun o zaman açarım ama hollanda ligi iyi gider bence :)

valla bilemedim ki ben de nani yüzünden sporting diyorum :D rvp yüzünden manu :D şaka bi yana takım belirleyemiyorum daha sabahtan beri açık fm bmg ile başladım sarmadı nedense, rbl mi yapsam diyorum bilemedim hollanda da mantıklı başka önerisi olan varsa diye yazdım forum gibi artık pek oynayan kalmadı galiba.

peker_553
04.Temmuz.2015, 18:25
valla bilemedim ki ben de nani yüzünden sporting diyorum :D rvp yüzünden manu :D şaka bi yana takım belirleyemiyorum daha sabahtan beri açık fm bmg ile başladım sarmadı nedense, rbl mi yapsam diyorum bilemedim hollanda da mantıklı başka önerisi olan varsa diye yazdım forum gibi artık pek oynayan kalmadı galiba.

isrtiyosan gel seninle bi hollanda liginde kariyer yapalım ortaklaşa :)

cklnc
04.Temmuz.2015, 18:32
isrtiyosan gel seninle bi hollanda liginde kariyer yapalım ortaklaşa :)

dostum çok iyi olurdu aslında ama yarından itibaren pek pc başında olamayacağım yeni kariyeride klasik modda açıp hızlıca ilerletme amacındaydım.

peker_553
04.Temmuz.2015, 18:33
dostum çok iyi olurdu aslında ama yarından itibaren pek pc başında olamayacağım yeni kariyeride klasik modda açıp hızlıca ilerletme amacındaydım.

e tmm o zaman hangi takımı seçecen karar ver ona göre banada yaz hollanda ligi hakkında bilgisi olan yokmu :)

yigitbjk
10.Temmuz.2015, 09:10
2030lu yıllara kadar giden Beşiktaş kariyerimden sonra son fm15 kariyerimi açıcam arkadaşlar şöyle isim yapmış olan kiralık satılık düşük ücretlere oyuncu getirecek orta sıra takımı arıyorum tavsiyeniz var mıdır?

omrcanjc
12.Temmuz.2015, 05:03
dynamo dresden iyidir

aytekin79
21.Temmuz.2015, 23:14
Bana bir takım tavsiyesinde bulunsanıza arkadaşlar . :)

Sadixx
21.Temmuz.2015, 23:22
Bana bir takım tavsiyesinde bulunsanıza arkadaşlar . :)
burton , antrenman seviyesi çok üst düzey çok çabuk adam yetiştirirsin iyi bir koçla. Özellikle alt liglerden üst liglere tırmanış hikayesi seviyorsan tam sana göre bir takım.

aytekin79
22.Temmuz.2015, 00:00
burton , antrenman seviyesi çok üst düzey çok çabuk adam yetiştirirsin iyi bir koçla. Özellikle alt liglerden üst liglere tırmanış hikayesi seviyorsan tam sana göre bir takım.

Kenara yazdım Burton'u :)

cklnc
11.Ağustos.2015, 17:47
Fc Midtjylland ile başlamayı düşünüyorum. Müthiş bir altyapıya sahipler kadroları gayet dengeli farklı bir kariyer arayanlara güzel bir tercih olabilir..

ancar
13.Ağustos.2015, 20:35
Mılanla başladım yaşlanmış gereksiz maaş alanları paketleyip gençleşme ile yola devam edecez. İlk iş Fierro'yu aldık defansın sağına genç bellerin kiralandı solada Grimaldo bakalım neler yapacaz gençleştyirme operasyonunda

diktac
13.Ağustos.2015, 20:39
Wolfsburg acayip sarıyor :)

kuatemok
31.Ağustos.2015, 11:45
Crewe'i öneririm, çok zevkli bir kariyer olabilir. Özellikle altyapıyı kullanıp kulübü zenginleştirmek veya genç oyuncularla başarı kazanmak isteyenler için biçilmiş kaftan. İngiltere'de olması ayrıca bir avantaj. Billy Waters, George Cooper, Ben Garratt gibi büyük takımların da radarına takılabilecek oyuncuları var. İlk sezon SkyBet League 1'i son sırada bitirmesi bekleniyor ama doğru bir taktikle play-off'lara bile kalma şansınız var tabii sakatlık sorunu yaşamazsanız. :) kısacası altyapısı sağlam, oyuncuları doğru fiyatlara satabilirseniz kulübü zenginleştirip köklü bir kulüp haline getirebileceğiniz zevkli bir kariyer olabilir.