PDA

View Full Version : Diğer Uyruk - Oynayabileceği Milli Takımlar

VatKenAyDu
21.Ocak.2015, 21:16
Merhaba arkadaşlar, Azerbaycan milli takımını yönetiyorum, 2015 Ocak tarihindeyim. Oyun öncesi editörle biraz oynadım ve Azerbaycan vatandaşlığına geçme süresini 1 yıla indirdim. Bazı oyuncular Azeri oldular, fakat oynayabileceği milli takımlar seçeneğinde Azerbaycan yok, milli takıma alamıyorum.

Sorum şu;

Ne zaman milli takıma alabilirim, kaç sene Azerbaycan'da oynamaları gerekiyor?

Mete07
21.Ocak.2015, 22:21
Daha önce başka bir milli takımda oynayıp oynamadıklarına dikkat et , belli bir zaman şartı yok diye biliyorum sonuçta Aurelio Türk oldu oynadı daha önce oynamadıktan sonra başka bir engel yok tabi oyun oyunculara tercih hakkı vermiyorsa

perpetua
22.Ocak.2015, 13:32
FIFA kurallarina gore bir futbolcunun bir milli takimda oynayabilmesi icin o ulkede 5 yil surekli oturmasi gerekli. Oyunda bu gecerli mi tam emin degilim ama olmasi lazim.

PaVLeNKo
22.Ocak.2015, 21:44
FIFA kurallarina gore bir futbolcunun bir milli takimda oynayabilmesi icin o ulkede 5 yil surekli oturmasi gerekli. Oyunda bu gecerli mi tam emin degilim ama olmasi lazim.

http://i.hizliresim.com/rmNN4M.png

VatKenAyDu
23.Ocak.2015, 15:34
Evet bir haberde gördüm, 5 yıl kalması gerekiyormuş ülkede. Teşekkürler yardımınız için.

Peki, bir oyuncunun ne kadar süredir o ülkede kaldığına bakmamıza yarayan bir arama özelliği var mıdır oyunda?

roomonecool
23.Ocak.2015, 15:59
Eskiden vardı bu seride varmı bilmiyorum

GT-I8160 cihazımdan gönderildi

BaGa TaRKaN
24.Ocak.2015, 01:25
Hâlâ Var. Oyuncu Bilgi Ekranında Görebilirsin.