PDA

View Full Version : sabotaj !

elapuesto
23.Ocak.2015, 10:14
inter takımını yönetiyorum avrupa ligi gruplarını lider bitirip ligin 10. Haftasında 2. ile aramızda 3 puan farka ragmen icardi ve hernanes benden memnun olmadıklarının takımın kotu yonetildigini bundan sorumlu olarak beni hedef gosterdiklerini takım icinde yaymaya basladılar bu dogal olarak takımı etkiliyor aynı olay st.etienne takımını yonetirkende basima gelmis hatta fransa kupasını 35 sene sonra muzemize goturmeme ragmen bir grup futbolcu yuzunden kovulmama kadar gitmisti simdi arkadaslar bu durumu yasamis tecrubeli kisilerin yardimina ihtiyacin var acil olarak ne yapmaliyin ??

roomonecool
23.Ocak.2015, 10:43
Elebasini sat

GT-I8160 cihazımdan gönderildi

BaGa TaRKaN
23.Ocak.2015, 10:45
Ya da Sen Kovulmadan İstifa Et O Onur Sende Kalsın :)

urwrdskkn
23.Ocak.2015, 10:48
direk sorun çıkartanları gönder gitsin.

pusathan01
23.Ocak.2015, 11:07
Bu seride oyuncular yüzünden iki kez kovuldum. Başarılı olmama rağmen oldu. Tavsiyem diğer arkadaşların dediği gibi acilen elebaşlarından kurtul yoksa yönetim senden kurtulur haberin olsun.

Namzet
23.Ocak.2015, 11:51
kadro dışı bırak gitsin

darkpart2
23.Ocak.2015, 12:24
oyuncularını sat kurtul ben hep böyle yaparım / engin baytar'a nasıl davranıldı :)

pusathan01
23.Ocak.2015, 14:21
oyuncularını sat kurtul ben hep böyle yaparım / engin baytar'a nasıl davranıldı :)
Valla oyunda biz aynısını yapsak takım uyumu dibe iner yönetimde bizi tefe koyar. En iyi yöntem direk satmak. Zararına bile sat gitsin. Benim o iki kovulma dönemim de kasım ayına denk geldi. Aslında yönetim ocak ayını beklese idi zaten yollayacaktım.

nostalgia
23.Ocak.2015, 14:55
Ya sat ya da serbest bırak. Yoksa dinamiti döşüyorlar takımın dibine :)

elapuesto
23.Ocak.2015, 18:31
Arkadaslar hepinize ilginiz icin tesekkur ederim zaten satma islemini denedim hernanesi chelsea ye sattım ama maalesef su anda devre arasi transfer donemine 1 ay oldugu icin oyuncular hala kulupte yani isim sansa kaldı artik..

elapuesto
23.Ocak.2015, 18:32
Aynen kardesim su anda transfer dönemi olmadigi icin satamiyorum ayrica yedek takima gondersem bile orada devam ediyorlar sıkıntı yaratmaya

elapuesto
23.Ocak.2015, 18:34
Emeklerime yazık degilmi ��

urwrdskkn
23.Ocak.2015, 18:36
oyuncunun satışını yaptığın için istese de sana müdahele edemez.

elapuesto
23.Ocak.2015, 19:57
oyuncunun satışını yaptığın için istese de sana müdahele edemez.

Harika bir haber verdin bana simdi icardi yi de kuluplere onerip hemen satisini saglamam lazim

CanrY
23.Ocak.2015, 20:28
bir de bakıyosun takım o adamlar satıldıgı için mutsuz oluyor ne komedi olur ha :D

elapuesto
23.Ocak.2015, 20:38
bir de bakıyosun takım o adamlar satıldıgı için mutsuz oluyor ne komedi olur ha :D

Hiç şaşırmam kardeşim oyun kendinden sogutmak icik herseyi yapıyor :icon_confused:

Sadixx
23.Ocak.2015, 20:49
Ah kardeşim malesef bu çok oluyor sinir bozucu bir olay. Fmden soğuma nedenlerimden birisidir. Saçma sapan şeyden küsmeler oluyor . Oyun bu oyun bu kadar insanı sinir eden şeyleri oyuna sürekli önümüze koymanın mantığı nedir. Sanki gerçek hayatta böyle tiplerle uğraşmıyormuşuz gibi :).

Vatanarchy
23.Ocak.2015, 21:36
İcardi kafayı yemiş. O zaten sabotajı sever, Maxi Lopez'in bile elinden karısını almıştı. Densiz ya, ulan kariyerimde 9. sezona girdim, 2023'teyim, Juventus Serie A'da anasını ağlatıyo ortalığın, İnter'in o kadroyla şampiyonlukla alakası yok hiçbir sezonda, adamın biri gelmiş, takımı şampiyon yapacak, şunun yaptığına bak... Olmaz böyle şey. At en alt takıma, antrenman bile yapamasın, özellikleri eriyip bitsin...kovulmazsan tabi...

cklnc
23.Ocak.2015, 22:53
İcardi kafayı yemiş. O zaten sabotajı sever, Maxi Lopez'in bile elinden karısını almıştı. Densiz ya, ulan kariyerimde 9. sezona girdim, 2023'teyim, Juventus Serie A'da anasını ağlatıyo ortalığın, İnter'in o kadroyla şampiyonlukla alakası yok hiçbir sezonda, adamın biri gelmiş, takımı şampiyon yapacak, şunun yaptığına bak... Olmaz böyle şey. At en alt takıma, antrenman bile yapamasın, özellikleri eriyip bitsin...kovulmazsan tabi...

Dostum sen nasıl kinlendin öyle adama :D ama haklısın satılmıyorsa köreltsin :D

Jeri-Spy
23.Ocak.2015, 23:27
Sorun çıkartan oyuncuyu sat, o gidince diğer oyuncuların olumsuz düşünceleri yok oluyor.

Genel yönetimde de her maçtan sonra kötü oynayanları kontrol et, oyuncuyu cezalandır seçeneği varsa ve izlenimine göre kötü oynadıysa cezalandır derim. Disiplinli davranınca oyuncular fazla ses edemiyorlar.

Vatanarchy
24.Ocak.2015, 00:34
Dostum sen nasıl kinlendin öyle adama :D ama haklısın satılmıyorsa köreltsin :D

Şakasına ya... :D ama yaptığı yine de mantıksız tabi, orası ayrı.

NomrukaN
24.Ocak.2015, 00:55
Sorun çıkartan oyuncuyu "Serbest bırak" deyin. Tazminatı yüksek olursa, futbol direktörüne devredin o bakıyor icabına. Azofeifa'dan öyle kurtuldum.

Slyrian
24.Ocak.2015, 16:10
Ersun Hocam sen misin

elapuesto
25.Ocak.2015, 11:28
Icardi hernanes ve diger sorun cikaran juan jesus yollandıgı halde javier pastore matteo darmian andrej kramaric ve ogbonna alınıp harika sonuclar alındigi halde avrupa ligi kayit yenileme listesi gunu geldigi zaman bir baktimkiii pastore ogbonna kramaric ve darmian 4du de avrupa kupasi oynamis ve bunlardan sadece birini kayit edebiliyorum bende dogal olarak kramaric i sectim forvetsiz kalmamak aduna sonra film koptu zaten pastore ve ogbonna isyan etti sonra tum takim yahu arkadas sen malmısın sen oynadıysan i kupada benim sucum ne neyse kotu sonuclar gelmeye basladi bende sonunda pes ettim alın interinizi basiniza calin ben yine ulkeme donuyorum fransa ligue 1 havasını bile özlemisim yahu..:icon_smile:

nostalgia
25.Ocak.2015, 12:12
Oyunda bu konuda mantık hataları çıkıyor. Adam sakatlanmış. İyileştiği ilk gün kapımı çalıyor, hocam beni neden oynatmıyorsun yeaaaaa!!