PDA

View Full Version : Oyuna bakış açısını değiştirebilecek detay (gerçek mi?)

darkpart2
26.Ocak.2015, 12:22
Arkadaşlar 2028 yılındayım,oyun hakkında çok gözlem edindim bir tanesi var eğer doğruysa inanılmaz bir bug.Sizinde gözlemlemenizi istiyorum.

--> Eskiden sizin takımınızda oynayan bir oyuncuyu Avrupa'nın herhangi bir kulübüne sattıgınız zaman,Uefa kupasında veya şampiyonlar liginde sizin rakibiniz olma olasılığı inanılmaz artıyor. 5 senedir uefa kupasında ve sampiyonlar liginde rakiplerimde kesinlikle eski oyuncum bulunuyor.

Lütfen gözetleyiniz.

roomonecool
26.Ocak.2015, 13:31
ben 2019 yılındayım arsenale oyuncu sattım fa cupta her sene rakibim arsenal

uaerenua
26.Ocak.2015, 13:45
Evet. Genelde oyuncu sattığımız takımlarla daha çok eşleşiyoruz diğer serilerde de hemen hemen böyleydi fakat bu bir bug mudur? emin değilim :/

darkpart2
26.Ocak.2015, 13:46
Evet. Genelde oyuncu sattığımız takımlarla daha çok eşleşiyoruz diğer serilerde de hemen hemen böyleydi fakat bu bir bug mudur? emin değilim :/

bug değilde nedir? çok saçma olmuş. bu yazıyı yazdıktan sonra Real Madrid'e oyuncu sattım. Uefa kupasında 32 takım arasından Real'i çektim. Düzeltilsin :)

Ketchaup
26.Ocak.2015, 13:46
ben o kadar farklı takımlara oyuncu sattım ki öyle denk geliyorsa bile idrak edememişimdir.

ama böyle bi durum varsa ilginç gerçekten.

uaerenua
26.Ocak.2015, 14:14
bug değilde nedir? çok saçma olmuş. bu yazıyı yazdıktan sonra Real Madrid'e oyuncu sattım. Uefa kupasında 32 takım arasından Real'i çektim. Düzeltilsin :)
yani bende senin kadar belirgin değil tabi. ama dediğin gibi 32 takımdan reali çekmen ilginç bu sürekli oluyorsa SA ya durumu rapor etmek lazım.

darkpart2
26.Ocak.2015, 14:26
yani bende senin kadar belirgin değil tabi. ama dediğin gibi 32 takımdan reali çekmen ilginç bu sürekli oluyorsa SA ya durumu rapor etmek lazım.

son 6 sezondur aralıksız aynı şey oluyor şampiyonlar liginde ve uefada her rakibimde kesinlikle 1 veya 2 sezon once sattıgım oyuncular oluyor.

bu arada avrupaya cok oyuncu satmadım en fazla 6-7 oyuncum var buyuk kuluplerde.

kraliyetnet
26.Ocak.2015, 16:22
10. sezondayım, 10. seonda dahil olmak üzere her sene oyuncu sattıgım bir klüp rakibim oluyor, ilk sezon sadece bir oyuncu sattım ve o takımda arsenaldi, arsenal o sezon rakibim olmustu :) bu kesinlikle bir bug, büyük klüplere oyuncu satmıyom artık :D

kemalb
26.Ocak.2015, 19:09
Bende de öyle oluyor aynen.Bide transfer dönemi dışında oyuncuya imza attırdığımda sakatlanıyor hemen.Yada bir mevkimde sakat varsa, o mevkide oynayan 2 yedek oyuncu da antremanda sakatlanıyor..

kuatemok
03.Mart.2015, 01:21
işin ilginci ilk sezon'da beşiktaş'la şl grup aşamasından bir önceki eşleşmede leverkusen'i çektim. tabii hiç böyle bir şey aklıma gelmemişti ama hilbert leverkusen'de. :/

sarianet
03.Mart.2015, 14:25
o zamanbeyer teklif nolursa olsun yenebileeğimiz takıma oyunu sataım bugu fırsata çevirelim
büyük hilmi mantığı :D

aytekin79
03.Mart.2015, 14:35
o zamanbeyer teklif nolursa olsun yenebileeğimiz takıma oyunu sataım bugu fırsata çevirelim

Bi de böyle düşün :n:

RodiMood
03.Mart.2015, 16:46

Bi de böyle düşün :n:

Çok sağlam güldüm :D:D:D