PDA

View Full Version : Oyuncuları az maaşa ikna etmek

lakin1907
01.Şubat.2015, 19:31
Mesela transfer döneminin son günlerinde çok daha az maaşa ikna oluyorlar. Bu konuda başka tavsiyeleriniz var mı?

cklnc
01.Şubat.2015, 20:54
ben genelde maaşı ortalama tutup primleri kesiyorum tabi bunun için imza parasını yüksek tutuyorum belki ilk yıl için zorluk çekiyorum ama uzun süreli kontratlarda daha makul ücretler ödüyorum prim olmadığı için :D

Vatanarchy
01.Şubat.2015, 21:44
pazarlık... :D

raporlarda 500-800 bin arası maaş talep edecektir muhtemelen diyor, takımında aldığı 450 bin, bi' sözleşme istiyor 1 milyon 500 bin. uyanık tabi kendisi, arabistan'dan, katar'dan takımlar yönetiyoruz ya biz, vericez direk o parayı...

çekiyorum o fiyatı 600 bin'e, maç başı ücretini ufak fiyatlarda arttırıyorum, zorlaya zorlaya 750 bin'e anlaşıyoruz. :D

La BruJiTa
03.Şubat.2015, 20:50
Maaş tamamda primler çok can sıkıcı olabiliyor.Hele hele uzun vadede oyuncu primlerle sizi batırıyor.Ben genelde uzun süreli sözleşmelerde imza parasını yüksek tutup prim ve maaşlardan kısıyorum illaki orta yol bulunuyor...

RagnarLothbrok
04.Şubat.2015, 03:36
Oyuncuyu satmayı düşünmüyorsam eğer 3 5 yıl kullanıcaksam satışından %50 kar payı veriyorum sözleşmesinde, yıllık ücretinide minimuma indiriyorum imza parasınıda sıfırlayıp temsilci parasını biraz artıyorum