PDA

View Full Version : En Zevkli Lig

peker_553
04.Şubat.2015, 01:08
Arkadaslar size göre bu seride en zevkli ve heyecanlı lig hangisi (alt liglerde olabilir).
Benim en cok oynamaktan zevk aldğim lig ispanya la liga:)

peker_553
04.Şubat.2015, 01:10
Bu arada sevdiğiniz ligin neden zevkli olduğunuve ya artilarini yazarsaniz daha iyi olur :)

thephaeton
04.Şubat.2015, 04:51
ingilteredeki tüm ligler çekişmeli ve zevkli hele premier ligde hangi takımın ne yapacağı belli olmuyor çok güçlü rakipler kıyasıya mücadele

dAleksic
04.Şubat.2015, 05:06
Şuanda Fransa Ligue 1'de Marsilya'nın başındayım. Fm kariyerimde en çok saran ilk 5 kariyer içine rahat girer. Fransa futbolu gerçekten çok gelişiyor ilerleyen yıllarda. Oyunda da gayet zevkli ve çekişmeli bir lig oluyor.

kraliyetnet
04.Şubat.2015, 10:34
la liga da r.madrid kariyerim var, 12. sezona baslıyorum, ben ve barca arasında ilk 2 degişmedi hic, buna ragmen hem ben hemde barca zaman zaman zor durumlara düstüler, lig kalitesi hicte yabana atılacak gibi degil, sıkılmadan gecti 11 sezon.

deMarcos
04.Şubat.2015, 12:51
Bana göre en zevklisi ve en zoru: MLS.

kraliyetnet
04.Şubat.2015, 13:33
Bana göre en zevklisi ve en zoru: MLS.
bende bi mls acıp baslamayı düsünüyorum, zevkli olacagını tahmin ediyorum

Ketchaup
04.Şubat.2015, 14:10
ligue 1 psg'ye rağmen şampiyonluk yarışında heyecan hep üst seviyede. orta ayarda bi takım alıp büyümesini sağlamak da çok eğlenceli oluyor fransa liglerinde.

peker_553
04.Şubat.2015, 14:34
ligue 1 psg'ye rağmen şampiyonluk yarışında heyecan hep üst seviyede. orta ayarda bi takım alıp büyümesini sağlamak da çok eğlenceli oluyor fransa liglerinde.

Lyon'da zevkli olabilir eski günlerine dönüş zamanı :) ve ya st. etieen

Jeri-Spy
04.Şubat.2015, 16:18
Önceki seride Ligue 1 ve BPL'de çok eğlenmiştim fakat bu seride sadece STSL'de oynama fırsatım oldu henüz.

Bulstrap87
04.Şubat.2015, 17:40
ingiltere ligi cok cekismeli ve zevkli geciyor..

Voyager33
04.Şubat.2015, 21:36
Orta sıralardan takım alınırsa (west ham,qpr),kesinlikle İngiltere Premier ligi açık ara başı çeker en zevkli liglerde.

peker_553
04.Şubat.2015, 22:37
premier ligde everton çok zevkli oluyor klasiklerden everton :)

Hoffman
05.Şubat.2015, 03:06
Ben herkesten farklıyım demek ki.Ligimizi söyleyen hiç olmamış :) Galatasarayla kariyerlerimde çok zevk alıyorum çünkü bu ligde neler yapabileceğimi biliyorum ve istediğim futbolu oynatıyorum.He bunun yanında başka lig olsa hangi ligte oynatmak istersin dersen Hollanda derim.Hem altyapısı hem de ligdeki çekişme büyük haz veriyo.

peker_553
05.Şubat.2015, 09:32
genelde klasik olan ingiltere ve ya ispanya ligidir ama fransa ligi de holanda ligi de gerçekten zevk veren liglerdendir denemek lazım :) özellikle fransa liginin ambiansı gerçekten farklı :)

nannar
05.Şubat.2015, 10:24
benim favorim her zaman italya'ydı ama düşüşteler son yıllarda :) portekiz kariyerinde 25 sezonu devirdikten ve şl aldıktan sonra ingiltereye geçeceğim sanırım :n:

Viola26
05.Şubat.2015, 12:41
Bundesliga her zaman bana çekişmenin ve mücadelenin en üst düzeyde olduğunu hissettirmiştir oynarken :) .

Kdarkig
05.Şubat.2015, 19:12
Rusya ligi. Denemenizi tavsiye ederim.

regenleri de güzel çıkıyo :)

wladcas
06.Şubat.2015, 15:49
Rekabet olarak Ligue 1 diyorum ben de.PSG ve Monaco birer adım önde olsalar da kimin ne yapacağı hiç belli olmuyor ben şuan Strasbourg'la oynuyorum 3.sezonumda Ligue 1'e yükseldim ve hayatımın en keyifli kariyerlerinden birini yaşıyorum orada.Bir maç Monaco'yu yeniyorum keyifler yerinde şen şa**** giderken bir anda bizimle beraber 2.ligden çıkan Lorient çatır çatır top oynayıp beni dağıtıyor falan.
-Eğer PSG veya Monaco almazsanız diğer tüm takımlarla zevkli bir kariyere sahip olabileceğiniz bir lig kısacası :D

BASQUE
06.Şubat.2015, 16:22
Avusturya Ligi zevk alınabilecek bir lig Sırp Ligini de önerebilirim.

Slyrian
06.Şubat.2015, 17:12
italya çok garip lig. her telden takım var , her sene bi sürprize tanık oluyorsunuz ( favorim )
ingiltere bana göre en üst seviye. reklam geliri vs ile hemen hemen her takımla güzel kadro kurabiliyosunuz
almanya ligini ise ingiltere liginin bi tık altı olarak görüyorum
hırvatistanda dinamo veya hajdukla güzel gençler yetiştirebiliyosunuz
sırbistanda kızılyıldız ve partizan'ı avrupada tekrar iddiali konuma sokmak çok zevkli , artık olarak novi pazar faktörü var

peker_553
06.Şubat.2015, 17:52
Rekabet olarak Ligue 1 diyorum ben de.PSG ve Monaco birer adım önde olsalar da kimin ne yapacağı hiç belli olmuyor ben şuan Strasbourg'la oynuyorum 3.sezonumda Ligue 1'e yükseldim ve hayatımın en keyifli kariyerlerinden birini yaşıyorum orada.Bir maç Monaco'yu yeniyorum keyifler yerinde şen şa**** giderken bir anda bizimle beraber 2.ligden çıkan Lorient çatır çatır top oynayıp beni dağıtıyor falan.
-Eğer PSG veya Monaco almazsanız diğer tüm takımlarla zevkli bir kariyere sahip olabileceğiniz bir lig kısacası :D

AYNEN katılıyorum sana özellikle st. etieene çok iyi ve ayrıca fransa ligi çok dengeli oyunda takımların gücü en iyi yansıtılan ve en gerçekçi lig ve zevkli :)

ReaList
06.Şubat.2015, 18:52
En çekişmeli Lig kuşkusuz Premier Lig'dir. Uçuk bütçeye sahip 1-2 takım dışında gerçekten tüm takımlar arasında kıyasaya mücadele olabilir. FM kariyerim boyunca hiç denemediğim tek lig Almanya. Nedense hiç oynamadım.

wladcas
06.Şubat.2015, 21:33
En çekişmeli Lig kuşkusuz Premier Lig'dir. Uçuk bütçeye sahip 1-2 takım dışında gerçekten tüm takımlar arasında kıyasaya mücadele olabilir. FM kariyerim boyunca hiç denemediğim tek lig Almanya. Nedense hiç oynamadım.
İngiltere en zor liglerden biri sanırım neredeyse hiç kolay maç eğer büyük takım değilsen.(Tottenham da güçlü takımdır bence belirteyim)
Ama tek sevmediğim yönü büyük paraların dönmesi.Ha diyeceksin Fransa çok mu farklı ama 2 para babası(PSG,Monaco) hariç o yüksek paralar dönmüyor.EPL'de ise beklenti yüksek para yüksek maaşlar yüksek falan :D şöyle 2-3 gencoyu alıp önümüze bakmayı denesek çok zor oluyor illa paraya kıydırıyor lig :) e tabi gelirleri de ona göre ama büyük paraya alışkın değilim :zuhaha

peker_553
06.Şubat.2015, 21:41
İngiltere en zor liglerden biri sanırım neredeyse hiç kolay maç eğer büyük takım değilsen.(Tottenham da güçlü takımdır bence belirteyim)
Ama tek sevmediğim yönü büyük paraların dönmesi.Ha diyeceksin Fransa çok mu farklı ama 2 para babası(PSG,Monaco) hariç o yüksek paralar dönmüyor.EPL'de ise beklenti yüksek para yüksek maaşlar yüksek falan :D şöyle 2-3 gencoyu alıp önümüze bakmayı denesek çok zor oluyor illa paraya kıydırıyor lig :) e tabi gelirleri de ona göre ama büyük paraya alışkın değilim :zuhaha

aynen duygularıma tercuman oldun bende totenhama baktımda gerçekten büyük paralar dönüyor yani kadrodaki oyuncular uçuk fiyata ayrıca istediğin her oyncuyu alabiliyorsun o zaman zevk olmaz fransa ligi çok farklı geldi bana tam moda giriyorsun marsilya lyon Özellikle PSG ve Monaco gibi takımlarda para var zorlu mğcadele olur bu takımlar hariç çok zevkli olur st. etienne öneririm :)

exe_genesis
07.Şubat.2015, 14:10
Büyük takım değilsen her lig zevkli bence. Hep parasız takımlarla takılıyorum. Geçen bi Barcelona ile kariyer açtım açmaz olaydım. Oynatmayı düşünmediğim oyuncuları sattım kenarda 5 takım alacak para var. Alacak oyuncu bulamıyorsun. Devamlı 1m Euro, 200 bin euro, bedava oyuncu arayıp hayatımı geçirmişken Aguero'ya falan 3-5 kat fazla para teklif etmek garip kaçtı :icon_biggrin:.

Hiç fazla uğraşmadan, transfer yapmasan bile zaten iyi kötü 1 ya da 2. oluyorsun.

Ama düşük takımlarla öyle mi oluyor. Transfer elimizde patlayacak mı, oyuncu yu ikna edebilecek miyiz, adam gelmek isteyecek mi vs vs. bence daha zevkli.

Lig olarak eskiden italya Seri B'yi çok severdim. Tüm takımlar kiralık olarak size oyuncu gönderiyor :)

roomonecool
07.Şubat.2015, 16:57
Her ligin birinci lig hariç hepsini severim bu oyunda blackpool,Leipzig,Bourg peronnas şuandada Huddersfield yönetiyorum

RodiMood
08.Şubat.2015, 03:45
Değişiklik olsun diye Asya'da kariyer açayım dedim. Sonuç : Malezya Ligini denemeyin sakın , kanser sebebi :D

Bence avrupa gayet güzel ama Asya'da oynamak istiyorum diyen olursa Güney Kore ve Hindistan nispeten daha iyi, özellikle Kore'yi tavsiye ederim.

Jaswege
08.Şubat.2015, 15:38
Sırp Ligi'nde yabancı kontenjanı olmazsa oynayacağım liglerin başında geliyor. Ama şimdilik STSL ile idare ediyorum.

COLMAN20
09.Şubat.2015, 23:09
Valla en tat almadığım lige rahatlıkla Türkiye ligi diyebilirim.

Ukrayna liginde bile 3 sezon oynadım 10 numara keyif almıştım.