PDA

View Full Version : +100 Gol Garanti

SilverSpy
04.Şubat.2015, 10:42
Arkadaşlar rakip talimatları vb vermeyin, antrenmandada sol kısmı savunma - yüksek, sağ kısmı da hücum organizasyonu yapın. Taktik olağanüstü, kesinlikle deneyin. Bir sezonda en az 100 gol atmanız garanti!

Trabzonspor'da kullandım. Henüz ilk sezon ve transfer yapmadım. http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/share-download-fm-15-tactics/762846d1422808970-bad-possession-180-goals-7yxzvr.jpg

Deneyin, taktiğin kalitesini görüceksiniz!

Buyrun link ; Zippyshare.com - barisbombastictaktik.rar (http://www38.zippyshare.com/v/o15SIdCN/file.html)

BaGa TaRKaN
04.Şubat.2015, 12:05
Taktiğin Dizilişi, Görevleri v.s Hakkında Görsellerle Biraz Daha Ayrıntılı Bilgi Verebilir misin? O Zaman Daha Çok İlgi Çekebilir.

SilverSpy
04.Şubat.2015, 15:34
Taktiğin Dizilişi, Görevleri v.s Hakkında Görsellerle Biraz Daha Ayrıntılı Bilgi Verebilir misin? O Zaman Daha Çok İlgi Çekebilir.

Aslında bizzat deneyip baksanız daha çok yararınıza olacaktır ama ben yinede bir kaç görsel koyayım.

--------------------

Diziliş ;

http://i.hizliresim.com/do7XBQ.jpg

Talimatlar ;

http://i.hizliresim.com/9RDGaO.jpg

Antrenman ;

http://i.hizliresim.com/rjJEyB.jpg

İlk sezonda ligdeki durumumu ilk mesajda paylaşmıştım, bu da 2.sezonumda ligdeki şuan ki durumum;

http://i.hizliresim.com/2yEjo0.jpg

Şampiyonlar Ligi'nde gruplarda ilk maçım Real Madrid'leydi, buda sonuç ;

http://i.hizliresim.com/nkJEog.jpg

Lafı fazla uzatmaya gerek yok, taktiği deneyen farkını görecektir zaten. Taktik tam anlamıyla olağanüstü!

Namzet
04.Şubat.2015, 16:40
Taktiğin benzeri veya aynısını dün yabancı bir forumda buldum ve Ankaragücü'nde 2.ligde birçok maç oynattım taktik ofansif anlamda çok üretken ama defansif açıdan çok sorun yaşayabiliyorsunuz bazı maçlarda belki de mevcut oyuncu kalitesi arttırılırsa defansif açıdan sorun çözülebilir.

doncarlo
04.Şubat.2015, 17:07
Taktik seninmi dostum ?

SilverSpy
04.Şubat.2015, 18:33
Taktiğin benzeri veya aynısını dün yabancı bir forumda buldum ve Ankaragücü'nde 2.ligde birçok maç oynattım taktik ofansif anlamda çok üretken ama defansif açıdan çok sorun yaşayabiliyorsunuz bazı maçlarda belki de mevcut oyuncu kalitesi arttırılırsa defansif açıdan sorun çözülebilir.

Defansta işini iyi yapan oyuncular (daha çok hızı iyi olan defanslar) alındığında taktik daha da üretken oluyor.

Taktik seninmi dostum ?

Hayır dostum, taktik "pl3rious" adlı birine ait.

Buradan tam detayına ulaşabilirsin. Bad Possession 180 Goals (http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-15-tactics/207417-bad-possession-180-goals.html)

BaGa TaRKaN
04.Şubat.2015, 23:42
180 Gol Nedir Yahu :zuhaha Ben 100'ü Geçersem Duacıyım :zuhaha

roomonecool
05.Şubat.2015, 01:19
bu taktikle bu oyunda başarı zor yakalanır anca büyük takımlarda işe yarar

33avci33
05.Şubat.2015, 13:02
Yabancı forumdan alınma ben bunun V1'den başladım denemeye en son V6 yani arkadaşın paylaştığını bayağıdır kullanıyorum yabancı forumdan indirmiştim. İlk sezonda 122 gol attım Galatasaray ile şu anda 19. hafta 74 gol attı takım. Bu gözler böyle bug görmedi yıllardır :D Ama bi handikapı var çokta gol yiyorsunuz. 5-5, 6-5, 7-7'lik maçlarım var :D 7-7 beraberlik mi olur :D

roomonecool istediğin takımı al alt liglerden bu taktiğe tam anlamıyla adapte olduklarında her türlü başarıyı yakalarsın. 3 yesen 4 atıyorsun zaten :D

europeanconquer
05.Şubat.2015, 16:08
Yeni versiyon Grid taktik gibi demek bu,bir denemek lazım :D

EmrePmk
06.Şubat.2015, 00:13
Kardeşim taktiği denedim daha ilk sezonda Göztepe ileZıraat Türkiye kupasında grubu 2.bitirdim ve elemelerde Trabzonu 4-2'lik skorla geçtim.Dehşet bir taktik.

exe_genesis
07.Şubat.2015, 19:29
Gerçekten işe yarıyor mu diye denemeye korkuyorum. Takımdaki en iyi 2 oyuncu sol ve sağ bekim :) Satıp parayı forvete yatıracağım :icon_smile: Taktik tutmazsa battım :)

exe_genesis
08.Şubat.2015, 04:12
Gerçekten işe yarıyor mu diye denemeye korkuyorum. Takımdaki en iyi 2 oyuncu sol ve sağ bekim :) Satıp parayı forvete yatıracağım :icon_smile: Taktik tutmazsa battım :)

Rizeyle başladım. İlk maçı 5-4 yendim, ikincisi 5-5 bitti:)

10 maçta 35 gol atıp 22 gol yedim. Ligde 2. yim.
Forvete bedavaya serbest oyuncu Younis Mahmoud Khalef i aldım. Yıllık 600 bin euro maaşa :) 10 maçta 15 gol 8 asistle oynuyor :)

Kaleciye kötü oldu ama her maç 2-3 gol yiyor:icon_lol:

pusathan01
08.Şubat.2015, 16:39
Bunun bir benzeri Zero Athena isimli bir taktik. Onun V1 ini kullanıyorum. Benim kinde sadece sağ ve sol açıklar yerine kanat oyuncuları var ve rolleri çalışkan kanat oyuncuları . Ben ondan verim alıyorum. Sanki bu seride 3 stoper ve 3 forvet iş yapıyor gözüküyor. Hatta bazen, bazı rakip takımlar sıkıştıklarında 4-3-3 şeklinde direk 3 forvet 3 mc ye geçiyorlar.

pogobass
08.Şubat.2015, 20:20
taktiği upload ettiğimde korner taktikleri değişmiyor. onu nasıl değiştireceğiz beyler fikri olan var mı?

SilverSpy
14.Şubat.2015, 13:32
Yorumlarınız için teşekkürler. Daha önce de söyledim taktik bana ait değil.

Taktiği halen kullanmayan varsa kesinlikle kullansın. Yok tereddütlüyüm falan demesin, sonuçları kendi gözünüzle görün;)

SilverSpy
24.Şubat.2015, 18:12
Konu güncel, test etmeyenler mutlaka test etsin. Bağımlılık yapıyor!

sogutumu
25.Şubat.2015, 02:09
İlk maçta Schalke'ye 5-1 yenildim. Werder Bremen'im ben. Versiyon 15.1.3 ona uyar mı bu taktik veya elinde o versiyon için taktik olan varsa verebilir mi ?

SilverSpy
25.Şubat.2015, 20:36
İlk maçta Schalke'ye 5-1 yenildim. Werder Bremen'im ben. Versiyon 15.1.3 ona uyar mı bu taktik veya elinde o versiyon için taktik olan varsa verebilir mi ?

Sanırım korsan kullanıyorsun ondan versiyon eski.

O versiyona göre taktik sanırım yok olsa bile eskilerde kaldığından bulunması zor gibi, taktik yapanlar sürekli güncelliyor çünkü.

europeanconquer
07.Mart.2015, 14:28
Yeni güncelleme ile deneyen var mıdır taktiği hala işliyor mu ?

cikko
17.Mart.2015, 12:14
Ben taktiğin orjinal versiyonunu kullanıyorum aynı versiyonda antrenmanları Asistan Menajer'e bırak ve bol bol hazırlık maçı yap ki takım taktiğe alışsın ondan sonra iyi işliyor tabii oyuncuların profilleride yönettiğin takıma uygun olacak

sogutumu
17.Mart.2015, 17:28
Ben taktiğin orjinal versiyonunu kullanıyorum aynı versiyonda antrenmanları Asistan Menajer'e bırak ve bol bol hazırlık maçı yap ki takım taktiğe alışsın ondan sonra iyi işliyor tabii oyuncuların profilleride yönettiğin takıma uygun olacak
Orjinal versiyonu bu 15.1.3 e uygun mu ? Eğer öyleyse link verebilir misin ?

cikko
20.Mart.2015, 20:18
Orjinal versiyonu bu 15.1.3 e uygun mu ? Eğer öyleyse link verebilir misin ?
Kullandığım taktiğin tam adı: Bad Possession m.e v1541 v6.

sogutumu
20.Mart.2015, 20:24
Kullandığım taktiğin tam adı: Bad Possession m.e v1541 v6.
menajere bırakıcam bakalım antrenmanları.

rayo vallecano ile deneyecem :D

cikko
21.Mart.2015, 12:10
:D Kadroya alacağın adamları iyi seç.

sogutumu
21.Mart.2015, 15:24
:D Kadroya alacağın adamları iyi seç.

Ya realle 1-1 kaldım
Sevillayı 6-1 yendim
Barçayı 4-0 yendim
Gidip elcheye 2-1 yeniliyom :D

cikko
21.Mart.2015, 18:48
Ya realle 1-1 kaldım
Sevillayı 6-1 yendim
Barçayı 4-0 yendim
Gidip elcheye 2-1 yeniliyom :D
Önemli olan üsttekileri yenmek en azından ilk 5'e garanti girecek takımları yenince takımda moral oluyor arada 1-2 maç kaybedersin öyle.Onları kaybetmemek için en iyi verim alabileceğin oyuncuları transfer et...

sogutumu
23.Mart.2015, 17:22
Önemli olan üsttekileri yenmek en azından ilk 5'e garanti girecek takımları yenince takımda moral oluyor arada 1-2 maç kaybedersin öyle.Onları kaybetmemek için en iyi verim alabileceğin oyuncuları transfer et...

Bakalım ya :D

bhll
31.Mart.2015, 13:17
SilverSpy

Antremanı bu şekilde yapınca. Takım uyumu düşmüyormu? Takım uyumunuz % kaç onunda ekran görüntüsünü yükleyebilirmisiniz. Merak ettim açıkçası.

Ayrıca duran toplar vs ayarlımı taktikte?