PDA

View Full Version : Football Manager Oynamaya Teşvik Edici Sebepler:)

peker_553
11.Şubat.2015, 13:44
Arkadaşalr herkes oyuna başlarken kendini teşvik edici şeyler düşünür mesela alt lig takımını alınca onunla premier ligde oynama hayali vardır.İspanya lginde bi takım alınca la liga havasına girmek gibi sizinde kendinizi oyuna teşvik edebilmek için ve ya oyunda ki haz seviyesni doruğa ulaştırmak için yaptığınız şeyler varmıdır :)

cklnc
11.Şubat.2015, 17:06
Takımların geçmişi benim için önemli geçmiş sportif anlamda değil sadece takımların desteklendiği sosyal kesim de önemli bugün durumları geçmişinden farklı olabilir o zamanda seçemiyorum mesela Manchester United' ı demiryolu işçilerinin kurduğunu hemen hemen herkes bilir fakat bugünki şartlardan dolayı bambaşka bir konumdalar dediğim gibi böyle durumlarda seçemiyorum.

peker_553
11.Şubat.2015, 17:15
Takımların geçmişi benim için önemli geçmiş sportif anlamda değil sadece takımların desteklendiği sosyal kesim de önemli bugün durumları geçmişinden farklı olabilir o zamanda seçemiyorum mesela Manchester United' ı demiryolu işçilerinin kurduğunu hemen hemen herkes bilir fakat bugünki şartlardan dolayı bambaşka bir konumdalar dediğim gibi böyle durumlarda seçemiyorum.

haklısın daha çok geçmişini arayan klüpler daha iyi oluyor mesela bir deportivo gibi real betis gibi onlar daha zevkli olur :)

Viola26
12.Şubat.2015, 17:04
Youtube'da o klubün taraftarlarının tribündeki şovlarını filan izleyince o klüp ile kariyer açasım gelir benim :) .

roomonecool
12.Şubat.2015, 17:39
Ben nedense her seriye başlarken hayatları boyunca hiç en üst lige çıkmamış takımları seçiyorum daha bi şevkle oynuyorum

La BruJiTa
13.Şubat.2015, 00:57
bende kariyer açarken daha önce hiç başarısı olmayan klüpleri seçiyorum.ne bileyim bir kupa kazanmamış ya da ligde hiç şampiyon olmamış takımları seçiyorum.Fenerbahçe taraftarı olmama,Dortmund ve Liverpool'a çok büyük sempati duymama rağmen genelde liginin büyük takımlarıyla kariyer yapmak zafere çok çabuk ulaşmanızı sağladığı için beni pek sarmıyor.Bu yıl sadece 2 takımla kariyer açtım biri RBL diğeri Crystal Palace...

NomrukaN
13.Şubat.2015, 11:51
haklısın daha çok geçmişini arayan klüpler daha iyi oluyor mesela bir deportivo gibi real betis gibi onlar daha zevkli olur :)
Nottingham Forest ya da AFC Wimbledon ile bir kariyer yapmak istiyorum açıkçası.

BaGa TaRKaN
13.Şubat.2015, 12:03
Şu Sıralar Biraz Soğudum FM'den, Bir Kaç Gün Ayrı Kalmak İyi Bir Çözüm Olabilir.

peker_553
13.Şubat.2015, 12:12
Nottingham Forest ya da AFC Wimbledon ile bir kariyer yapmak istiyorum açıkçası.

İNGİLTERE ligi değilde la liga daha iyi gibi şu sıralar :)

NomrukaN
13.Şubat.2015, 12:25
Şu Eskişehirspor kariyerimde hedefelerime ulaştıktan sonra, tamamen ismi, renkleri ve forması hoşuma giden rastgele bir kulüp ile başlamaya niyetim var. Avrupa kıt'asında olacak ve geleceği olan bir ligde olacak. Ama alacağım takımda tek kriter, hoşuma gitmesi. Yani gittiğimde forma bastıracak parası olmayan bir kulüp olabilir, borç batağındaki bir kulüp olabilir. Hiç bilmediğim zorluklarla karşılaşmak istiyorum. :) Esas niyetim o.
Ancak Nottingham Forest'ı tekrar Premier League'a çıkartıp, zamanla önce AL sonra ŞL seviyesine gelip tekrar ŞL'yi kazandırmak harika olurdu. 80'li yıllardaki Nottingham'ı geri getirmek, Brian Clough gibi takımın efsanesi olmak gibi bir niyetim var. :)

peker_553
13.Şubat.2015, 13:33
Şu Eskişehirspor kariyerimde hedefelerime ulaştıktan sonra, tamamen ismi, renkleri ve forması hoşuma giden rastgele bir kulüp ile başlamaya niyetim var. Avrupa kıt'asında olacak ve geleceği olan bir ligde olacak. Ama alacağım takımda tek kriter, hoşuma gitmesi. Yani gittiğimde forma bastıracak parası olmayan bir kulüp olabilir, borç batağındaki bir kulüp olabilir. Hiç bilmediğim zorluklarla karşılaşmak istiyorum. :) Esas niyetim o.
Ancak Nottingham Forest'ı tekrar Premier League'a çıkartıp, zamanla önce AL sonra ŞL seviyesine gelip tekrar ŞL'yi kazandırmak harika olurdu. 80'li yıllardaki Nottingham'ı geri getirmek, Brian Clough gibi takımın efsanesi olmak gibi bir niyetim var. :)

Real betis olabilir ve ya almanya liginden bi takımda olabilir:)

MelihTrezeguet
25.Şubat.2015, 12:25
Eski günlerini arayan büyük kulüplerle oynamayı çok seviyorum. Çocukluğumuzun gençliğimizin büyük takımları, belli hatırları var sonuçta. Omları yine başarılı görünce mutlu oluyorum, oyuna karşı motivasyonum artıyor.