PDA

View Full Version : Futbolcuların Takıma Bağlılığı

peker_553
14.Şubat.2015, 11:53
Arkadaşlar yeni bi kariyer açtıgınızda o takımda yıldız bir isim vardır ve siz sırf o isme hayranlık duyduğunuz için o kariyeri açarsınız ama kariyerin başında o oyuncu takımdan ayrılmak istiyor daha büyük klübe gitmek istiyor ve bütün hevesiniz kaçıyor demek isteidğim durum şöyle Örnek vermek gerekirse steven Gerard R.madrid chelsea gibi klüpler yıllarca istedi ama o gitmedi çünkü takımına bağımlılığı var .Ama fm de öyle bi olaya denk gelmedim siizn takımınız orta seviye de bi takımsa ve yıldız oyuncunuz varsa hemen gitmek istiyor aksini yaşayan varmı merak ettim çok iyi olupta takımda kalan oyuncularınız var mı mesela ?

BaGa TaRKaN
14.Şubat.2015, 12:18
Messi ve Ronaldo Bile FM'de Başka Takımlara Transfer Oluyorsa Diğerlerine Şaşırmamak Lazım.

Hatta Totti Bile O Yaşına Rağmen ABD Liginde Galaxy Takımına Transfer Olunca Artık Şaşırmıyorum Diğer Oyunculara.

NomrukaN
14.Şubat.2015, 13:27
Ben öyle diyene "İyi bir teklif gelirse seni satarım" diyorum. Sonra adamı yüksek bir meblağ ile (İmkansız olmayan) kulüplere öneriyorum. En iyi teklifi verene (Taksit önerene peşin istiyorum) satıyorum. Sonra o mevkide oynayabilecek oyuncu arıyorum. Çok cüz-i bonservis bedeli ile ya da bonservissiz bir adam alıp oynatıyorum. :D

peker_553
14.Şubat.2015, 13:27
messi ve ronaldo bile fm'de başka takımlara transfer oluyorsa diğerlerine şaşırmamak lazım.

Hatta totti bile o yaşına rağmen abd liginde galaxy takımına transfer olunca artık şaşırmıyorum diğer oyunculara.

abd ligiyse normaldir olağan bişey :) son dönemde yaşlanan futbolcuların son durağı orası oluyor zaten :))