PDA

View Full Version : Yabancı Kuralı Hatası

zitrovanora
27.Şubat.2015, 16:04
Arkadaşlar oyunda bende mi sıkıntı var yoksa güncellemede mi anlamadım. Niye derseniz güncelleme ile sadece transfer eklemeleri yeni kariyer isteyecekti. Onun haricinde ki bütün patchler mevcut oyunumuza etki edecekti. Şimdi 2024'te olduğum kariyeri baştan başlayamam tabiki. Ama bu kayıtlı oyunuma her yenilik eklensede bu yabancı kuralı oyunuma yansımadı ? Sezon ortasındayım sezonun bitmesi mi gerekiyor yoksa bir aydınlatırsanız sevinirim.

ilkaysf
27.Şubat.2015, 16:14
Emin değilim ama yapılan bu yabancı kuralı değişikliği bir database değişikliği olduğu için bence yeni oyun açman gerek.

urwrdskkn
27.Şubat.2015, 16:14
Arkadaşlar oyunda bende mi sıkıntı var yoksa güncellemede mi anlamadım. Niye derseniz güncelleme ile sadece transfer eklemeleri yeni kariyer isteyecekti. Onun haricinde ki bütün patchler mevcut oyunumuza etki edecekti. Şimdi 2024'te olduğum kariyeri baştan başlayamam tabiki. Ama bu kayıtlı oyunuma her yenilik eklensede bu yabancı kuralı oyunuma yansımadı ? Sezon ortasındayım sezonun bitmesi mi gerekiyor yoksa bir aydınlatırsanız sevinirim.
yama yeni kariyere etki eder dostum.

zitrovanora
27.Şubat.2015, 16:19
yama yeni kariyere etki eder dostum.

Allah Allah. Cidden çok enteresan. Tabi ki yeni oyuna etki eder ancak transfer harici güncellemelerin kayıtlı oyuna da etki edeceği söylendi yabancı forumlarda. Çünkü diğer etkilerin hepsi geldi oyunuma. Yabancı kuralı yeni sezonda gelir gibi.

perpetua
27.Şubat.2015, 16:35
Oyunu kurdugunda lig kurallari, onceden belli bir sezonda degisecek sekilde ayarlanmamissa oyunda basladigi gibi devam eder.

Yabanci kurali degisikligi ile oynamak istiyorsan 15.3.0 ile yeni oyun kurmak zorundasin.

zitrovanora
27.Şubat.2015, 16:41
Oyunu kurdugunda lig kurallari, onceden belli bir sezonda degisecek sekilde ayarlanmamissa oyunda basladigi gibi devam eder.

Yabanci kurali degisikligi ile oynamak istiyorsan 15.3.0 ile yeni oyun kurmak zorundasin.

Yabancı bir forumda bunun problemini buldum hallettim. Yinede teşekkürler yardım için. :)

Ingegnere
27.Şubat.2015, 18:22
Yabancı bir forumda bunun problemini buldum hallettim. Yinede teşekkürler yardım için. :)
var mıymış bir çözümü, varsa neymiş paylaşabilir misin?

Vatanarchy
27.Şubat.2015, 19:04
Muhafızlar bir el atın şu işe... :D

makre
06.Mart.2015, 19:19
İmkansız bir şey. Oyun içi editör satın alırsanız belki lig kuralını kayıtlı kariyerinizde manuel değiştirebilirsiniz.

Sent from my iPad using Tapatalk