PDA

View Full Version : Yeni Stada Taşınmama problemi !

pappi
05.Mart.2015, 15:42
Parma kariyerimde 7 Seri A Şamp. 4 Şamp.ligi şamp. 5 Avrupa süper kupa şamp. 4 Avrupa Ligi şamp. vs. gibi başarılara imza atarak klüp için efsane isimler arasına girdim.iki sene önce başkan benim adımı verecekleri yeni stadın yapımını duyurdu,stad 26.06.2023 tarihinde bitti,30.08.2023 tarihindeyim ancak hala eski stad olan Ennio Tardini'de oynuyorum.Yönetim Panelinde yeni stad tamamlanmış görünüyor ancak geçiş olmadı.

Eski stadın kapasitesi 30.462 koltuk.Yeni stad 50.000 civarı olacaktı,acaba geçiş zaman mı alıyor yoksa oyunda bir sorun mu oluştu?

HeracLes
05.Mart.2015, 17:26
İtalya liglerinde stada imar izni çıkmadı gibi bir şey geliyordu yanılmıyorsam. Geçen yıl Torino kariyerimde stat bittiğinde belediye imara izin vermiyor diye mesaj gelmişti. Eski mesajlara bir bak istersen.

pappi
06.Mart.2015, 00:07
sezon başında tatile çıkmıştım,ocak ayında tatilden döndüğümde yeni stada geçmiş gördüm.nasıl oldu bilmiyorum ama yeni stada geçmiş klüp :icon_biggrin:

xwerswoodx
04.Eylül.2015, 22:54
Stat bitse bile stada hemen taşınmayabiliyor. Banada olmuştu stad şubat ayında bitmişti ancak stada yeni sezon başında taşınmıştı kulüp.