PDA

View Full Version : ligi 2. bitirmeme rağmen avrupaya gidemedim

leave_992
04.Nisan.2015, 16:42
Arkadaşlar bursaspor ile ligi 2. bitirdim ve ilk sezondu. İkinci sezonda ne şl'ye ne de uefa'ya gidebildim sebebini de anlamadım. Bug mı bu yoksa bir cezam felan mı var anlayamadım. Nerden görebilirim?
Mali durum da aşağıdaki şekilde:

http://imgim.com/2015-04-04_00002.jpg

leave_992
04.Nisan.2015, 17:08
mali durumdan felan olablir mi acaba? Başına gelen ya da duyan eden var mı böyle bir şeyi :) Yoksa benim başıma mı geldi tek? Oynama isteğim kaçtı :(

HeracLes
04.Nisan.2015, 17:21
Bu yıl ceza aldılar mali durumdan dolayı Karabük gitti onların yerine yanılmıyorsam ama gelecek sezon için bir cezaları var mı bilmiyorum.

leave_992
04.Nisan.2015, 17:30
Bu yıl ceza aldılar mali durumdan dolayı Karabük gitti onların yerine yanılmıyorsam ama gelecek sezon için bir cezaları var mı bilmiyorum.

Anladım hocam çok teşekkür ederim. Oyunu steam'den almıştım bir de ondan tribe girdim :) Sporu da takip eden biri değilim, fm oynadığım kadarıyla biliyorum işte. Çok sağolasın.

BaGa TaRKaN
04.Nisan.2015, 17:35
Bursaspor'un İlk Sezon Sonunda Cezası Olduğu İçin Avrupa'ya Gidememen Çok Normal. Zaten Sezon Sonunda Bununla İlgili Haberde Geliyor Gözden Kaçırmış Olabilirsin.

leave_992
04.Nisan.2015, 18:16
Bursaspor'un İlk Sezon Sonunda Cezası Olduğu İçin Avrupa'ya Gidememen Çok Normal. Zaten Sezon Sonunda Bununla İlgili Haberde Geliyor Gözden Kaçırmış Olabilirsin.

Seneye gidebileceğim değil mi hocam? Sıkıntı yok 2016 sezonu için ? :)

BaGa TaRKaN
04.Nisan.2015, 20:02
Evet Ama Tabi Oyunda da Ceza Almazsan :D

leave_992
05.Nisan.2015, 03:46
2015 sezonunu avarajla şampiyon tamamlayıp gittim şampiyonlar ligine, sıkıntı olmadı bu sefer.

bizzy
09.Nisan.2015, 09:11

Bu yıl Karabük'ün gitmesinin nedeni üzerindeki takımların ceza alması. Üstündeki 2 takım Sivas ve Kasımpaşa ceza aldı gidemediler ve yerine Karabük gitti. Arkadaşın gidememesinin nedeni Aralık ayında olması lazım mali kriterlere uymadığı için Bursaya 1 yıl men cezası geldi ve oyuna da yansıtılmış. Oyunda 2. sezon sonundan itibaren Avrupa yolları açılıyor Bursa için. Tabi oyunda mali ceza yemezsen :)