PDA

View Full Version : oyuncu kiralarken maaş sorunu

shyster
19.Nisan.2015, 04:46
Bi oyuncu kiralıcam bütçe yetiyo param var ama yönetim sadece %10 öderiz diyo. Aslında % 30-40 ödeme imkanım var. bu bi yerlerden ayarlanabiliyo mu acaba yoksa yönetimin sınırı mı bu

http://i.imgur.com/N9yCnAo.jpg

La BruJiTa
19.Nisan.2015, 12:35
sağda açıklama olarak yönetimin %10 a izin verdiği yazıyor.Ben genelde oyuncu kiralamam ama anladığım kadarıyla yönetim daha fazlasına izin vermiyor.

bizzy
19.Nisan.2015, 13:28
Sağda bütçe ayarlaması var oradan transfer paranı azaltırsan verebileceğin yüzdeyi arttırabilirsin. Ancak öyle artabilir. Ben genelde bu yöntemi kullanıyorum.

shyster
19.Nisan.2015, 16:53
Sağda bütçe ayarlaması var oradan transfer paranı azaltırsan verebileceğin yüzdeyi arttırabilirsin. Ancak öyle artabilir. Ben genelde bu yöntemi kullanıyorum.
öyle değil hocam ya onu ben ayarladım her tarafa çektim yönetim %10 diye üstteki arkadaşın dediği gibi anlaşılan yönetim oyuncu maaşına göre ayarlıyo galiba. ucuz adam için tamamını verirken arda'nın maaşı çok diye %10 veriyo galiba.

Vatanarchy
19.Nisan.2015, 22:04
öyle değil hocam ya onu ben ayarladım her tarafa çektim yönetim %10 diye üstteki arkadaşın dediği gibi anlaşılan yönetim oyuncu maaşına göre ayarlıyo galiba. ucuz adam için tamamını verirken arda'nın maaşı çok diye %10 veriyo galiba.

Öyle zaten. Adamın maaşıyla alakalı.

Ucuz adam 300 bin alırken %100 verebilir, ancak Arda gibi adamlar 3 milyon aldığı için %10 verebiliyor, yani %10'u 300 bine denk geliyor.

Kdarkig
19.Nisan.2015, 22:32
Eğer o oyuncuya gercekten ihtiyacın varsa Maaş yerine Aylık ücreti arttırarak kulübü ikna edebilirsin. teklif penceresindeyken altta yanan kırmızı renkteki rakam beyaz renk olana kadar aylık ücreti arttır ve oyuncuyu öyle kirala .